Přejít na obsah

Čím leštíte octavie?


Hanny

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Jak tyto výrobky nemusím, tak na leštění požívám AMWAY Silicone Glaze.

Výhoda - lehké rozleštění napastované plochy

Nevýhoda - vyrábí se pouze v bílé barvě. Když na nějaké hraně zůstane nerozleštěná pasta, vydrží tam i rok.

Doporučený interval aplikace je 4x ročně. Já praktikuji 3x ročně. Před zimou a po ní a potom v mezidobí podle nálady

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
čaute zkuste se podívat na stránky www.detailing.cz jsem tam taky registrovaný a mrkněte jak se pečuje o autíčka! nehrozí s....y tpz želva nebo sonax tím to ani ještě nezačlo

Tak o těchto voskách jsem už taky něco slyšel.Nechával jsem vybrousit lak v lakovně byl nehorázně poškrábanej od myčky.Navoskoval mi to právě touhle značkou meguiars auto jsem nemohl poznat :) je jak když je to funglovka.Tak už vím co z jara objednám a čím to budu voskovat :) Porzelak je špica ale tohle je fakt o hodně lepší :palec::palec:

Odkaz ke komentáři
Tak o těchto voskách jsem už taky něco slyšel.Nechával jsem vybrousit lak v lakovně byl nehorázně poškrábanej od myčky.Navoskoval mi to právě touhle značkou meguiars auto jsem nemohl poznat :palec: je jak když je to funglovka.Tak už vím co z jara objednám a čím to budu voskovat ;) Porzelak je špica ale tohle je fakt o hodně lepší ;) :palec:

 

místo meguiars přejdi rovnou na vosky dodo juice a vypadne ti huba z patů :lol: je to sice drahé ale špičková dlouhodobá ochrana. ale prjdi si to forum detailing jak přesně na to .

Odkaz ke komentáři
místo meguiars přejdi rovnou na vosky dodo juice a vypadne ti huba z patů :palec: je to sice drahé ale špičková dlouhodobá ochrana. ale prjdi si to forum detailing jak přesně na to .

Já to spletl oni mi to navoskovali voskem Dodo.Byla to pecka když jsem to dovezl.Už jsem si ujasnil co všechno budu objednávat.Tak už se teším až to dorazí.

Odkaz ke komentáři
Tak sem prolezl celé toto forum www.detailing.cz a dozvěděl sem se dost nových věcí i ty přípravky mě dost nadchly tak asi nějaké zakoupím a aplikuju na Octu. :lool:

Celé forum je pecka,a dost dobře ti i poraděj taky budu objednávat vosk dodo juice.Už se teším jak bude octa navoskovaná.Tak až naaplikuješ tak hod nějaký foto.Já přidám taky hned jak to provedu.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Nojo no, jen to chmatákům pěkně naleštěte ať se jim to líp prodává... :( Si vzpomínám, jak jsem si mazlil Renaulta a brácha Octu a jednoho dne bylo po ptákách. Od tý doby už jen aby to fungovalo jak má a žádná přehnaná starostlivost.

Tak pokud máš auto zavřený doma v garáži nebo za plotem tak je to celkem v pohodě, než když stojí pořád někde volně na silnici přístupné všem.

 

to Hanny: určitě až se na to časem vrhnu, tak hodím jak to vypadá. :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

No ja jsem jednou pred letem udelal todle: sonaxeom poradne umyl auto (ale fakt poradne cca 3h - kazdej detail), pak to (zase) poradne nalestil sonax pastou (v plehovce nejaka stribra), a az jsem to vse pekne otrel a lak byl jak beby prdelka tak jsem tam nastrikal sonax vosk (jako ten Clif nebo Afr - strikacka). Vysledek = bomba, auto bylo jako nove samozrejmne hluboke oderky jako treba od vetev podel cesty a podobne veci to nesundalo ale ty oderky od umivani se kratkodobe poradne zakryly a tak to vydrzelo trosku vice jak mesic, po tom se uz zacaly otkrivat nejake ty smouchy ale niec strasniho. Gdyz se clovek podiva ze jsem na to vrazil cca 13 euro pro materila a celou jednu sobotu tak vysledek OK. Ale uz se taky pripravuju (financne) na tu renovaci nebo li jak ja rikam hloubkove lesteni u profesionalu.

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann

JJ mám sice kamaráda kterej má lakovnu a dělá tohle rozlešťování laků taky jenže se mu do toho vůbec nechce vím jen že to dělá pastama od 3M :)

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
není totiž nic lepšího než 3M.... :)

cena tomu sice odpovídá ale kvalita a výsledný efekt taky....

JJ viděl jsem to a trochu jsem nechápal používá ty pasty na dostřiky vůbec se to nedá poznat po rozleštění :palec:

Odkaz ke komentáři
Ta moje je značky Filson, má 3100 ot/min a kupoval jsem ji v Hypernově, no asi to bude nějaký šmejt. Zkusím se podívat jestli nebude třeba nějak uvolněný ten leštící kotouč...

 

Tady foto:

post-107-1246795044_thumb.jpg

 

má to mooc otáček....chce to na broušení tak 800-1000 a na leštění tak 2-2,5tis max

Odkaz ke komentáři

jaké??? na přobroušení a lestění neznám osobně nic lepšího...a pak už leda navoskovat tím "Dodo Juice" bo jak se to píše(na detailing.cz to vypadá hooodně dobře)...ale já osobně používám všechno od 3M.

Používá to i většina firem na renovace a opravy laků atd.

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...