Přejít na obsah

Běh


mischicka

Kilometry a míle  

11 hlasů

  1. 1. Kolik jste naběhali km za rok 2010?

    • 0 - 49 km
      5
    • 50 - 249 km
      2
    • 250 - 999 km
      4
    • 1000 - 2499 km
      1
    • 2500 - 4999 km
      0
    • 5000 a více km
      0
  2. 2. Jaký je váš cíl pro rok 2011?

    • 0 - 49 km
      4
    • 50 - 249 km
      2
    • 250 - 999 km
      2
    • 1000 - 2499 km
      2
    • 2500 - 4999 km
      2
    • 5000 a více km
      0

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Vysledky jeste asi nejsou, az budou tak by meli viset na http://www.atletika.webpark.cz/

Moje fotky to nejsou :-)

Poznal jsem te diky tomu jak nas mlada Pospichalova vyvolava jmenama a chtela nas tam stavet do rady - holt ucitelka :-)

Jo, vcera jsem to meril na mapach a podle me to bylo cca 4,71 km

Ale jak muzes videt tak jsem toho mel v cili plny bryle - prece jen zaverecny finis byl docela na krev - nad anaerobnim prahem uz jsem dlouho nebyl

http://jardamalek.rajce.idnes.cz/Beh_Nizko...v30.4.11069.jpg

Odkaz ke komentáři

Mi povídej, mě se nechtělo už nad kopcem v prvním kolečku a nadával jsem si, že jsem radši nesnědl klobásu, nedal si pivo a jen nekoukal :-) Kdybych býval ten týden předtím šel aspoň jednou či dvakrát běhat, nebyl bych tak líný, ale takhle...škoda mluvit, musím víc trénovat :-))

 

Ta vzdálenost určitě není 5,1 km, já měl na Nike+ taky pod pět, tuším 4,9 km, takže pak i ty časy vypadají jinak a nejsou takovými rekordy.

 

Rozesmál mě ale Mr. Kuba s traktorem nad Dančí oborou, taky jsi ho potkal nebo jsi stihl proběhnout než vjel do nejužšího místa a blokoval to tam:-D?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

kdyz si nechces merit tep, tak se snaz behat tak, abys pri behu charakteru klusu byl schopny relativne normalne mluvit

 

dík za radu ,ale já píšu , že běhat podle nízkého tepu nejde,né že ho nechci měřit . Když budu moc normálně mluvit , už to nebude ani klus ,ale chůze .

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Tak koukam co za vlákna na OC clubu lze nalezt :-)

Nejak to sice už od léta spí.

 

Běham co to jde v pracovním týdnu kazdý den před praci cca 5km tu a tam vynecham, v sobotu pak 10km

Měří mě Endomondo. Užívá to někdo, mohli bychom se takto motivovat a sdilet...

 

Beh je snad jediný sport, který se da provozovat bez ucení (vše se da vylepšovat) ale oproti jiným sportům je toho učení nejmeně... :-)

Odkaz ke komentáři

Je to v podstatě takový nenáročný sport, když bys to bral jako křovák, tak můžeš běhat prakticky jen tak naboso :D

Osobně jsem ale k běhu nějak nepřilnul, měl jsem pár pokusů ale nikdy mě to moc vzhledem k moji tělesné konstituci nebavilo :lool:

Ale letos se chystám to zase rozjet, tak uvidím. :lol:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Tak já se tak zahřívám před posilovnou. Ale chápu, že je to pro někoho lepší než běhat venku, skončíš když už nemůžeš a nemusíš se někam vracet a máš tam lepší "soukromí".

Zase venku máš čerstvý vzduch, každé má něco. Ale je fakt, že pokud bych chtěl jenom běhat tak nebudu za to platit. :lool:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...
  • o 3 měsíce později...

Tak jsem si byl taky "zaběhat" ... koupil jsem si nový boty na koloběžku, tak jsem je chtěl vyzkoušet i na běh :D Od střední školy jsem nic nehrál ani neběhal, takže jsem uběhl kilometr a pak na kopec vyšel ... nahoře jsem to tak 5 minut rozdejchával ... kolobka nebo kolo mi jde teda líp :D

 

IMG_2091.JPG

 

PS: používáte někdo Stravu (aplikaci) na kolo nebo na běh?

PS2: pozná někdo místo? :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

dík za radu ,ale já píšu , že běhat podle nízkého tepu nejde,né že ho nechci měřit . Když budu moc normálně mluvit , už to nebude ani klus ,ale chůze .

Na tu nízkou tepovku si musí tělo zvyknout, nejlepší je ji nejdřív rozchodit a pak se s ní dá i běhat. Nebo spíš teda vyklusávat.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 let později...

Kluci máte někdo osobní zkušenost s běžícím pásem, chtěl bych pořídit domů ale něco skladnějšího samozřejmě asi s motorem a náklonem,

Díval jsem se a vše je v celku dost velké a značek je požehnaně že člověk neví co vybrat jen snad rychlost 0,8-14 km/h a motor 1,5 HP

třeba tento 

https://www.alza.cz/sport/zipro-jogger-treadmill-d6708874.htm#fotovideo

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
On 11/24/2021 at 11:46 AM, Radas said:

Kluci máte někdo osobní zkušenost s běžícím pásem, chtěl bych pořídit domů ale něco skladnějšího samozřejmě asi s motorem a náklonem,

Díval jsem se a vše je v celku dost velké a značek je požehnaně že člověk neví co vybrat jen snad rychlost 0,8-14 km/h a motor 1,5 HP

třeba tento 

https://www.alza.cz/sport/zipro-jogger-treadmill-d6708874.htm#fotovideo

Tenhle nema naklon... rozhodne bych doporucil co nejlip odpruzeny a s elektronicky regulovatelnym naklonem. Neco jsme pred mesicem objednali tchyni. Zkusim to najit.

edit: tenhle - https://www.fitsport.cz/housefit-tempo-30

 

Upraveno uživatelem Mezonek
Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...