Přejít na obsah

Zelený polo off road


Doporučené příspěvky

No taky to nevidím na moc dlouho výdrž v čistém stavu, ale už to bylo na mě moc. Teplota lehce nad nulou, tak wapem a teplou vodou to šlo perfektně.

Parkování bych měl komfortní nebýt traktoru,který tam musí parkovat taky. Garáž mám vnitřkem širokou 3,6m, takže auto na jednu stranu, traktor na druhou aby bylo co největší místo na průchod.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Já jsem si asi před 5 lety nechal zrepasovat vzpěry u Gorčáka http://www.gorcak.cz/cenik.php a doteď fungují perfektně. Vzpěry jsem mu poslal, napsal na jaké auto patří a za pár dní jsem je měl doma opravený. Pokud bych tam chtěl dát vyšší tlak, tak by to stačilo připsat k tomu typu auta a oni to víc natlačí, takže těm co mají RS křídlo to hodně pomůže, protože nemusí kupovat nové (drahé) silnější vzpěry :palec:

Odkaz ke komentáři

Dnes jsem hned zapojil trippling, který mi přišel. Vše šlo napojit podle návodu velmi dobře, je fajn že si zde můžu nastavit i počet kliknutí. Tak jsem si nastavil 4 bliky :lol: . Jinak jsem začal pociťovat hučení od zadních brzd při brždění, tak jsem to rozhodil a vše vyčistil. Toto je bolest Ziimmerman kotoučů asi hlavně těch zadních - neventilovyných radiálně. U předních se prach natlačených do axiálních dírek může radiálním větráním dostat ven, kdežto u zadních brzd to vydírá drážky do kotoučů. Celkově ty zadní i dost rezavějí. Asi je brzy vyměním.

post-502-0-06237000-1424602187_thumb.jpg

post-502-0-76302100-1424602197_thumb.jpg

post-502-0-69521800-1424602213_thumb.jpg

post-502-0-83661300-1424602223_thumb.jpg

post-502-0-24034200-1424602244_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...