Přejít na obsah

Veverka


Jim

Doporučené příspěvky

MATTESS

Čistý hliník nepůsobí tak "pouťově"

 

nemá tam teda být působí?

 

jako ano, přev je pod autem, nikdo ji nevidí, u motoru jsem spěchal, abych mohl jezdit, takže určo není v glancu, u přev jsem si říkal že to udělám už pořádně-jak píše Giancarlo, aby vypadala jak nová, tzn vyleštit a stříknout klarlakem

Odkaz ke komentáři

Právě že pouťově působí vyleštěný. Je to už moc, jako nějaká cingrlátka. Stejně tak leštěný blok.

Silichrom mi hned zakázal na hliník používat člověk, co mi leštil límce ;)

Pokud s tím nebudeš jezdit v zimě (resp. podobný provoz jako já), myslím, že lak ani není třeba. Takhle vypadá moje po pěti letech a i dnes vypadá stejně. Jen trošku více propouští, hlavně v zimě

http://img.skoda-virt.cz/vase_auta_upload/4/29/029_2009-11-19_19-33-03_3.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

slušně nebylo :(, ale udělal jsem inventuru a vypadá to že mi nechybí nic moc podstatného, takže jen zkusit sehnat pár věcí

 

 

 

převodovka už je u pana Vrbického, ve sklepe "nové" papučky správného rozměru 185/70 r13 od barumu byť z roku 2005

 

 

a obligátní otázka na konec

 

NEMÁ DOMA NĚKDO NĚCO NA ŠÁDE? :wink:

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Začneme s dobrými zprávami-spodek je zdravý :D, přežil i zvedák :D. Obuty nové papučky 185/70 R13 a protestováno na prvních 60 km-nezapomněl holka přes zimu nic

 

th_13042013969_zpsffa344d0.jpg th_13042013968_zpse55df251.jpg th_13042013967_zps5b5264ed.jpg

 

a špatnou zprávou jsem dostal od pána převodovkáře, který mi skládá z rezervní přev novou na montáž s nápravou

th_P1013808_zps44340e98.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

a do auta putoval kapitalistický příjmač

300620131093_zpsbe3904d3.jpg

300620131091_zpsad844cb4.jpg

300620131092_zps9dff6797.jpg

 

kupodivu možná díky manuálním ladění, hraje i líp :D, bohužel jen na 2 repro, ted jen vymyslet kam a jak zakopat druhé radio na cd/mp3/aux které mám s DO a napojit ho na zbývající 2 repro, které zbyli a mít na výběr poslechu :D

 

také dorazily poloosy

a043c1eb38p_zps9da0082f.jpg

takže ted je poslední fáze shánění: šroubky a věci na GO řazení

a první zářijový týden jde pod kudlu a možná když se bude dělat v Brně, tak se zučastní i mého vykročení do manželského života B) :wub: :wub:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

se musím pochlubit, v rámci přesunu na kolegovu párty do FM jsme to švihali po 2proudovce od hranic hlava, nehlava bez zaváhání jsme drželi cestovní rychlosti na úrovni povolených rychlostí, některý kopce sice za 4, ale i tak :wub: :wub: :wub:

 

a uplně nejvíc teču z rádia, je prostě užasné, má lepší signal jak dosavadaní a to je o 10 let starší 8)

 

mno a v neděli jsem Veverce šlohnul přední narazník na rande se šmirglem a barvou, abych se pořád jen nevozil :lool:

 

th_DSC_4970-2_zps069f511d.jpg

Upraveno uživatelem Jim
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

tak celá sobota strávená čištěním -ať nedělá holka ostudu na Octavia Srazu, vy zkoušel jsem leštěnku od Velvanu a vosk s carnaubou a tak ze 3 kroku úplně super. což jsem si samo nevyfotil :(

th_180820131125_zps59747c49.jpg

 

dneska ráno přehození obrouček budíků, kurna já tu ele, fakt miluju, to zas byl boj, ale všecko funguje :D

 

a protože, rodiče jsou s LR na dovči, musel rapid jako jediné vozidlo s tažným odvézt vozík, než nám rozeberou příjezdovku

 

th_180820131124_zps8a33cd05.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

rezervní hlava prošla samo repasem-přeskladaní nových částí s puvodní, tlak zkouškou a srovnáním ;)

nakonec jsem se domluvul že mechanik si ho týden nechá v provozu a pak se podivá znovu na šrouby, protože prdlo těsnění mezi 2 a 3 válcem :(

 

no měla být náprava a je zase prd :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...