Přejít na obsah

Veverka


Jim

Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...
  • o 5 týdnů později...
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

a když by vyšlo focení, nemám pro jistotu foťák :D a samo se to u mě neobešlo bez problému, vzal jsem ji večer k našim, ráno impregnoval těsnění, a utřel kapičky oleje od AC pumpy v motoru, no když už jsme měl ten mastnej hadr ošóchal jsem trochu i hadice v motoru že.

Nastartuju a otáčkoměr nejde, svití dobíjení kuaaaaaaa, no bylo 7 ráno, tak jsem to vzal prostě do garáže že těch 1,5 dojedu na baterku a jen funkčním rychlomerem, tam jsem se v tom začal vrtat a rup ho, pojistka KO, ok vyměním, práááááááááááásk zase KO, kurna kde tady budu hledat zkrat :(, ale jo zkusíme
No ba, vypadla pružinka od sytiče, dotkla se čidla volnoběhu a zkraaaaaaaaat ho, tož zaháknuto a hurá na pojížďku, i prd velebnosti, nebliká blinkr, tak zase rejpání, ona ta svina pojistka musela být prostě v super epesní poloze cca 15st šejdrem a už vše fachá

no řeknětě, jde tohle s těma moderníma? :D


th_IMG_20140727_084542-001_zps384d2ea6.j

a prej retro look fotky

th_IMG_20140727_084625-002_zpse939f05c.j

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Lednový pokus o využití dobrého počasí skončil fiaskem.

 

za vozem zůstavá benzínová čára :(((

 

 

halt po 30 letech to vzdala spojka mezi hrdlem a nádrží, ale už je doma Rubeňácká, tak jen to lepší počasí na výměnu

post-669-0-49008600-1422268546_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Jim
Odkaz ke komentáři

Pred casem jsem taky musel vymenit benzinovou hadici na me Uzovce, protoze z ni zacal tect benzin a musim rict, ze jsem to nedal :( . Tak blbej pristup jsem necekal... Na tankovaci trubku jsem ji nasadil, ale na hrdlo z nadrze uz jsem ji nedokazal nasadit, to budou muset udelat v servisu. U tebe by to ale melo jit lip, protoze to mas trochu jinak reseny, ale i tak preju pevny nervy ;)

Odkaz ke komentáři

vzhledem k tomu že bratranec se konečně trhl a má ted už servis na sebe, tak to spiš vidim že to odtáhnem k němu a na zvedáku se to udělá snad líp

 

mmt plán, je udělat to konečně celý i s tou zadní nápravou, ale ještě to mužou zkazit finanční toky :(

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

a v neděli proběhal akce kamikadze

 

Postup vemte:

1/1*5l hořlavého paliva a postavte jej těsně zdroje tepla-v našem případě motor,

2/vypojte hadičku z nádrže do AC pumpy ze které díky prasklé spojce s hrdlem vytekl všechen benzín,

3/ napojte ji delší avšak trochu širší, tedy volnější hadičkou do kanystru z bodu 1

4/ vydejte se na adrenalinovou jízdou 5 km skrz celé město do servisu

 

 

ale povedlo se ;)

 

já to řikám pořád, tohle už se s dnešnímu nedá zažít, ale na co by se vzpomínalo že

 

th_DSC_6492_zpskzahecu9.jpg

th_DSC_6468_zpsy9eeyafa.jpgth_DSC_6469_zpsuw93y76h.jpgth_DSC_6490_zps5jsa0xtv.jpg

Odkaz ke komentáři

Aaaa, pan ma dobre zivotko :)

 

Kubo. něco podobného kdysi udělal tchán když spravoval Regatu. nepřál bych ti vidět jak to dopadlo. Regata stála v garáži a cca 0,5 m od ní láhve od svařovací soupravy, Regata šla s rozpuštěným motorem do šrotu a garáž s dalším autem se pak čistila 14 dní od sazí. Ještě, že hasiči ten hořící vrak vytáhli, jinak by možná taky zhořel barák. Tak hoši příště opatrně s tím fajrákem. Čau Honza.

 

Odkaz ke komentáři

to musel být zážitek..

jak jsem prohlížel fotky Rapida, tak jsem si vzpoměl na svoje první zážitky za volantem, kdy jsem asi v 16ti jel s tatíkem na staré letiště v Mošnově a jezdil jsem tam..od té doby kdy to šlo tak za volant :) pak přišel řidičák a i když to auto bylo 87 rok (já jsem 91) tak mi neskutečně přirostlo k srdci :) bohužel potom místo mazlení sloužilo tatíkovi jako přibližovadlo do práce a před 3 lety šel bohužel do šrotu, ale nikdy nezapomenu na ty zimní radovánky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...