Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Šok, nečekaný náraz! Cyklistu na Giru poslalo k zemi auto - Sport.cz

Cumim ted na short track z NMnM, to jsou straslivy fofry 🙂

Btw panove, pouzivate nekdo Varia radar a pripadne kterou verzi, ve spojeni jen s hodinkama? Zvazuju, ze si to koupim, kdyz vidim jak lidi letos jezdi. Na silnici se pohybuju co nejmin, ale pokud chci od nas treba do Posazavi (10-20km podle trasy), tak vetsinou po silnicich jedu. Silnicku ale nemam a mit nebudu, pokud ji nevyhraju nekde v loterii 🙂

Odkaz ke komentáři

U nás doma Varia radar 4x, bez něj už na kolo nevlezu.

Holkám jsem ted kupoval trochu jeté na Aliexpresu, jeden za 3.000,-. Fungují.

Ted se navíc dá naprogramovat tak, že je zapnutý ale nesvítí a jak detekuje auto tak začne blikat. Vydrží pak celodenní švih.

Provozujeme je s garmin 520, 520+, 530, hodinkama 945, fenix 5S+ a 5S

 

Odkaz ke komentáři

@Radas otaceni hlavou kvuli kazdymu autu, kor kdyz mi to ukaze, jak je daleko, je prave s tim zbytecny 🙂 O blikani mi nejde, to ani nepotrebuju, mam blikacky z Ali, ktery sviti neskutecne a vydrzi jako nic predtim. Spis jde o to, ze opravdu vim o kazdym autu, kdyz je jich treba vic za sebou, atp.

@Volovec diky, to s tim naprogramovanim jsem nevedel, to je supr. Blikam tedy krome vylozene jasnych dnu na silnici porad. Jen teda otazka, estli z Ali za 3k nebo tady novy se zarukou za za 4500 v akci. No promyslim to 🙂 Jen tedy asi je praktictejsi propojeni s Edge nez s hodinkama

https://svetla-na-kolo.heureka.cz/garmin-varia-radar-rtl515/#recenze/

Odkaz ke komentáři

Tak jsem dnes byl se synem na kole, chtěl mi ukázat místa na které jezdí, no řeknu Vám, že to byla jízda, při jednom sjezdu mě to na jednom hrbu vykoplo tak že jsem byl oddělen od šlapátek a dopad byl přímo na sedlo,

být teleskopické sedlovky tak k tomu nedojde, syn měl sedlo níže tak mohl jízdu lépe korigovat, já mám sedlovku vytaženou přesně na mou postavu, :smich:

 

Odkaz ke komentáři

@krysarr radar je určitě nej s něčím co vidíš stále před sebou, 515 lze propojit i s telefonem. 

Bez radaru už nelezu ani na horské, strašně rychle si zvykneš. 

Poměrně dost lidí s radarem jezdí jak tak koukám, ze silničářů 2 z 10 ho mají.

Jediná nevýhoda pokud se auto začne pohybovat stejnou rychlostí jako ty a setrvá v ní určitou dobu, pak se stane neviditelné. 

 

Odkaz ke komentáři

Tak jsem vcera kousek projel ty moje nove stafle a je to nezvyk - teziste je relativne vysoko, riditka asi o 20cm sirsi, nez jsem vzdycky jezdil a pochopitelne odvyknuti od kola jako takoveho... ale je to sranda 🙂 Je to tank a kam se podivam, tam to jede..ale treba od zeme jsem se to jeste radsi nepokousel odlepit 😄 No a musim vymyslet neco s brzdama - maji hrozne mekky a dlouhy krok a dlouhe paky - to prvni asi zmenim, to druhe... no, vymenit se to muze vzdycky 🙂

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...