Přejít na obsah

Kamera v autě (černá skříňka)


Doporučené příspěvky

Já sem si vyhlídl tuhle , ale nejsem si jistý ,až tak těm parametrům nerozumím,snad by to mělo být FullHD.Nechce se mi do toho zase tolik investovat,spíš sem zvědavejNevíte někdo na kolik výjde doprava,slyšel sem,že normál 10 USD a expres 20 USD.

 

Díky za rady.

 

 

 

http://www.dealextreme.com/p/1080p-5mp-cmos-wide-angle-car-dvr-camcorder-w-4-led-ir-night-vision-hdmi-sd-slot-2-5-tft-lcd-94414

a nebo http://www.dealextreme.com/p/5mp-wide-angle-car-dvr-camcorder-w-6-led-ir-night-vision-av-out-hdmi-tf-slot-2-0-lcd-104549

Odkaz ke komentáři

Co tato?

 

http://www.alza.cz/fun-beat-gs-600-d229870.htm#foto

 

Na netu jsou ale špatny recenze :(

 

 

 

Pro:

 

* -velmi dobrá kvalita obrazu (1920x1080)

* -možnost prohlédnout zpětně trasu v google mapách

* -podpora až 64GB Miro SDHC karet (14hodin Full HD)

* -možnost zamknutí souboru o který nechceme přijít

* -červený laser pro zaměření záběru kamery(není nutný)

* -snímá GPS souřadnice a ukazuje rychlost jízdy

* -pokud vám bude fungovat interní software,pak ukazuje virtuálně pohyb vozu v Google mapě,přetížení mínusové(zrychlení),plusové (brždění,nehoda) a rychlost

* -možnost vypnutí mikrofonu

* -zachycení signálu většinou do 30 sekund(ale až po cca 3 minutách snímá přesně)

 

Proti:

 

* -software interně vložený v kameře nefunguje (DOD player)

* -zdánlivě pevně držící přísavka občas upadne za jízdy

* -nahrává v minutových paketech od sebe oddělených.Při každém napojení dochází ke ztrátě 2,3 sekuny záznamu!!

* -chybí napájecí adaptér (nutno dokoupit)(micro USB,pozor ne mini USB!!)

* -chybí HDMI propojovací kabel.(nutno dokoupit)

* -při nejvyšším rozlišení není záznam širokoúhlý

* -díky rozkouskování záznamu poměrně zdlouhavé vyhledávání

* -pro ty kdo nejezdí předpisově může být ukazatel rychlosti mínusem

* -Prvních pár minut nejsou snímané GPS souřadnice často korektní a vykazují velkou chybu,poté jsou již velmi přesné.

* -rychlost ukazuje s určitým zpožděním

* -Micro SDHC karta špatně drží ve slotu

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

To je asi problem principu, napr. u pevnych IP kamer se pro nocni rezim pouzivaji samostatne IR zarice, coz jsou pomerne velke desky s matici supervykonnych IR LED, ktere dokazi rozumne scenu pred kamerou nasvitit, tak aby to kamera s kvalitni optikou (dostatecne svetelny objektiv) a IR citlivosti dokazala zaznamenat s dostatecne prijatelnym rozlisenim.

To zadne tyto cinske siditka s kruhem IR LED kolem mikroobjektivu nemohou dokazat, prisviti tak mozna bezprostredni prostor pred kamer, coz je spise na zavadu...

Odkaz ke komentáři

Tak kamera je pořízená a první noční video je tady:

 

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=356&view=findpost&p=1183753

 

Chci se zeptat v jakém rozlišení to bude nejostřejší a nejlepší co se týče toho videa?

 

jsou tam tři nastavení:

 

1080p: 1440*1080(15sn/s)

720p: 1280*720 (30sn/s)

480p: 640*480 (30sn/s)

Co myslíte? Já si myslím že to první ale nejsem si jistý :(

Odkaz ke komentáři

Tak tak-např jak velké kamery s jakým velkým přísvitem jsou na úsekovkách...a taky ta fotka není zrovna žádná bomba!

Omicron:jaký používáš držak? Já ten velký původní nahradil držakem na detektor Bel a spokojenost

 

Nechal jsem tam ten puvodni, nekde tady drive bude i fotka jak to mam pripevnene (vc. zakazkove kabelaze pro napajeni), jsem s tim docela spokojen, drzi to tam uz min. 3/4 roku, co jsem to tam daval, a uz to se mnou objelo pul Evropy a spolehlive nahrava.

 

Pokrok jde stale dal, ty soucasne 720p kamerky uz maji opravdu rozumne rozliseni, pokud je dobre svetlo.

Odkaz ke komentáři

Já že to rozlišení 1440 krat 1080 by mělo opravdu být podle mě lepší v zobrazení pak na pc než to co uvádiš Ty.Má někdo jiný k tomu nějaký nápad?

POkud budes mit sebevice vyssi rozliseni, a nebude stihat snimkova frekvence je to spatne, u rychleho deje mohou chybet klicove obrazky (texty , napisy apod.). I TV a film pouzivaji mezi 24-30 snimky/sec., takze pro rychly dej (coz je u zaberu z jedouciho auta klicove) je dulezite, aby se zvolilo rozliseni, ktere umozni takovou podobnou snimkovou frekvenci.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...