Přejít na obsah

Kamera v autě (černá skříňka)


Doporučené příspěvky

VSemi:aha! :palec: Dobry super! Takže když pojedu do Brna 150km dvě hodiny tak pak až to budu ztahovat do počítače tak budu mit 40 souboru,ty wogo,to je opruz! Já myslel že právě velikost karty to řídí samo,mám se ještě co učit a ještě dotaz.Ten uhel se dá nějak nastavit nebo to je nastavené stabilně? já tam mám tuším 140 stupnu ;)

 

 

Pan učitel č.2 :D musíme podniknout školení v HK včetně "doprovodného programu" abys mě naučil střihat ty videa a pracovat s tim B)

Odkaz ke komentáři

Jj-ale podle času si vezmes jen ten soubor který potřebujes a ve kterém je to co chceš vidět. Já mám nastaveno 15minut-divím se že tam tu možnost nemáš i ty. Já mám 2, 5 a 15min. Úhel je daný kamerou-s tím nic neuděláš

Na jednoduché vystrihnutí je nejjednodušší Avidemux- taky ho používám a úplně stačí. Naučíš se s tím i sám za pár minut. A je v češtině.

Odkaz ke komentáři

Chlapi: SOS. Co to je loop recording- v návodu je že to je nastavení délky videosekvence ale co to je v praxi? Na kolik to mám mít nastavené když ted mám 16G kartičku? Jsou tam tři možnosti nastavení 1minuta,2minuty a 5 minut.Poradi někdo?

 

Ma to jeste jedno uskali - cim delsi budes mit nastaveny nahravaci blok, tim delsi bude vypadek mezi ulozenim nahraneho bloku a zahajenim nahravani dalsiho bloku po uplynule dobe nahravani. To samozrejme zpusobuje vypadek mezi nahravanim, ktery muze znamenat ztratu kritickeho okamziku.

Ja to mam nastavene na nejdelsi blok, ale myslim, ze ho mam take delsi, nez Tvych maxim. 5 min...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Jsem docela překvapený výdrží baterie když to nepřipojuju do zapalovače,minimálně půl hodiny až třičtvrtě to krásně drží.Letos to chci udělat napevno abych nemusel šachovat s kabelem podobně jak mám Valentine One :) Je to parádní "věcička"

 

 

Kvido: to víš :D Problém s parkováním,jinak nejsem na chlapečky :lool: :D

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

http://www.youtube.com/watch?v=F2z7LzjV0oA&feature=youtu.be

 

Video za zhoršených podmínek Brno-Břeclav a zastavení dvou BMW :D zhruba v polovině videa.

P.S v tom autě podotýkám seděl jen jeden policista a dost se divim že je stopnul protože většinou když sedi v autě sám tak to neřešeji...

 

Ten bílý Ford jel jako z praku :D nemohl jsem ho dlouhoooo předjet! :lol:

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Nez trapit telefon tak to radsi dam 800,- Kc za tu kameru, nehlede na to, ze mobil vetsinou nema IR prisvit a tutove, kdyz budu pouzivat mobil, tak mi nekdo zavola urcite v tu nejmene vhodnou dobu a bude po zaznamu :-) . Mam vyhlidnutou tuhle: Kamera

Kolega ji ma a je spokojenej (v ramci moznosti kamery samozrejme). Ma i vyhodu v tom, ze je v ni baterka z Nokie :-) takze neni problem ji pak vymenit kdyz zdechne.

Ja myslim, ze tyhle kamery v cenach 1000 - 2000 Kc budou vsechny +/- nastejno a vsechno je to stejne China made.

Upraveno uživatelem luban
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...