Přejít na obsah

Čerňule


Doporučené příspěvky

Jestli budeš spokojený, tak tam taky zajedu, vím kde to je, akorát nějaká ta dobrá reference se prostě vždycky hodí :-)

 

jj, stříkal mi už novej nárazník na alfu, švagrovy dělal doplnky na O2, a spokojenost velká. ;) Já mu tam budu dávat to křídlo a švára zadní nárazník, protože se opřel o popelnici. :)

Odkaz ke komentáři
jake maš žárovky v předních světlech na octuli?

 

teď budu pro některý za prase, ale mám tam už namontovaný HID bixenony H4 6000. Je to velkej rozdíl oproti normálním H4, velká spokojenost. HID sady sem měl jak ve Focusu, tak v alfě, vždycky to bylo supr a bez problemu.

Odkaz ke komentáři

Toz vitej chlape. Pekna mladice tak at ti bez problemu slozi hromadu let a taky kilometru :palec: Chci se zeptat? Nepremyslel jsi nad vymenou prednich lamp? Jak tak koukam tak nemaji mlhovky? Ja bych je vymenil bud za vezri v mlhovkama nebo tam dal rouvnou origo xeny. Ja osobne mam 2roky stare nove lampy s Osram Night Braker a sviti to luxusne. A hlavne bez problemu s PCR a na STK :lool:

Odkaz ke komentáři
Toz vitej chlape. Pekna mladice tak at ti bez problemu slozi hromadu let a taky kilometru :palec: Chci se zeptat? Nepremyslel jsi nad vymenou prednich lamp? Jak tak koukam tak nemaji mlhovky? Ja bych je vymenil bud za vezri v mlhovkama nebo tam dal rouvnou origo xeny. Ja osobne mam 2roky stare nove lampy s Osram Night Braker a sviti to luxusne. A hlavne bez problemu s PCR a na STK :lool:

 

Zdarec a dík. No strašně moc bych chtěl origo xenony, ale momentálně jsou mimo mé finanční možnosti, snad časem.

Odkaz ke komentáři
Zdarec a dík. No strašně moc bych chtěl origo xenony, ale momentálně jsou mimo mé finanční možnosti, snad časem.

Tak mam podobny problem ale ted musim poresit dvojhmotu. A taky si rikam,ze cim vic budu ty xeny odkadat tak jich bude min a mim a budou drazsi a drazsi...... :palec:

Odkaz ke komentáři

ja jen mam kontakt na chlapika, ktery prodava komplet xenony se vsim vsudy za super penize, byt to za pul roku, tak do toho jdu... tak kdyby nekdo chtel, at napise SZ a ja mu poslu kontakt

Odkaz ke komentáři
Trošku info nám sem dej, kde se to bude dělat, značka fólií, cena? :-)

 

Takže, bude se to dělat v Brně firma Autofolie DS, folie SunTek (boky 20% propustnosta zadek 5%), cena by měla být 3800 a možná bude ještě sleva.

Zítra dám vědět jak to dopadlo a o víkendu přidám nějaky foto.

Odkaz ke komentáři

Ahoj, máš to mooooc pěkné to vozítko. Jak už jsem psal liborovi, černá perleť a RS packet asi sen každého octaváka:) Moc Moc se mi líbí a ty kola sednou jak prdel na hrnec;) taky mě napadlo jako první na tom autě ten volant. Nechápu koho to napadlo, ale absolutně tvarem, barvou, prostě ničím do jedničkové octavky nepatří. Kup tříramínko, jak píšou kluci. Chtěl jsem se jen zeptat, kde se dá sehnat ten kryt repobeden v chomu co máš u řidiče a taky mě napadlo pohledem na fotky, kde máš tlačítko na otevírání nádrže.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...