Přejít na obsah

Čerňule


Doporučené příspěvky

To jde, ale v AutoKelly sou kurwy drahy a stupidni (nic proti Tvymu kamosovi :lol: )

 

Protijedouci auto mi narazilo na moje zrcatko u ridice a kdyz sem v autokelly kupoval vnitrni sklo, tak za nej chteli 3kila s tim, ze je to na Octavii (prislo mi to divny, protoze konektory na vyhrivani byly u meho blize ridicovi nez u kupovaneho)

 

Prodejce mi rika, ze to nevadi, at si jenom vice protahnu kabely (dalsi divnost). Jdu k autu, taham, taham a vytahnu cca 1cm s tim, ze kabel uz je pomalu pred utrhnutim... Zrcatko jdu vratit s tim, ze tam kable nejsem schopnej narvat. Prodejce rika, ze je to blbost, ze bych byl prvni kdo to reklamuje... Jeste mu rikam, jestli je to original od skody, ze na nem neni ani kod dilu, nic... Pan za pultem:"No pane... prece byste za takovouhle cenu nechtel original ne?" Tak rikam, oka, ale me tam nejde... Chvili se dohadujeme, tak mu rikam at jde se mnou a ukaze mi, jak ho tam napasuje... Jeho nasledny usmev a pohled na me si pamatuju jeste ted, neco ve smyslu:"Ty jsi blbec a ja ho ze sebe delat nebudu." Tak sem jim ho tam nechal, ze chci vratit penize -> bez problemu vratil.

 

Druhy den jsem sel do skoda-dily.cz a koupil jsem neorigo skodovacky (ale s vyrazenym cislem dilu!! :lol: ) za 150,- a to co sem vcera kupoval AutoKelly bylo na VW (na pohled stejny, vnitrek jinej... :lol:

 

Promin ze Ti to tu spamuju, jenom kdyz jsi psal o AutoKelly, tak jsem to potreboval ze sebe dostat...

 

Mala rada na zaver: Vypada to stejne a nemusi to byt stejne... :lol:

 

Zdravi Killer22

 

komplet se všema mřížkama, s autokjelly, za pět tisíc
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...