Přejít na obsah

Liborova 1.8 TSI


Doporučené příspěvky

A kde bych si ji mohl stáhnout?

A co mám teda dolít do chladící kapaliny? Destilovanou vodu nebo něco speciálního? Něco v garáži mám, dolil jsem to do předchozí oktávky, je to to stejné nebo je toho více druhů?

Tu si to môžeš stiahnúť... :)

Na to doliatie stačí aj destilovaná voda, vo výrobe to plnia len na minimum... A na nádobke by si mal mať napísané čo tam je naliaté (pravdepodobne G12) a ak ju máš tak môžeš doliať aj tú, pri tom deci čo tam doleješ je to jedno či destilovanú vodu alebo G12...

Odkaz ke komentáři

Včera jsem na to zapomněl, ale dnes se na to mrknu. Zkusím jen otevřít to víčko a pokud hladina sama stoupne, tak to tak nechám a pokud ne, tak tam něco doleju (buď tu vodu nebo G12, podle toho, co bude v garáži). Kontrolka mi nesvítila, to bych to už dávno zkontroloval, kontrolky neignoruju.

Lubinob: Odkaz mi nějak nefunguje :palec:

Odkaz ke komentáři

Libore kde ti delali ty mracitka ? Ja to mam do Ostravy kousek, tak bych si tam klidne zajel. Auto budu mit sice za 2-3 tydny, ale ty mracitka mi nedaji spat.

Taky jsem uvazoval o variante striknuti a nebo prelepeni svetla vcetne blatniku aby tam nebyla videt ta mezera.

Na kolik penez to vyslo a jsou schopni sehnat jakykoli odstin ? (Budu mit zlutou)

 

A SPZ dobra :lool: Vlastni vyber nebo jsi ji dostal nahodne ?

Odkaz ke komentáři

Čau, mračítka jsou zatím homemade, ale nechal jsem si vyrobit nová z lepšího materiálu u jedné reklamky tady v O.-Zábřehu. Cenu ještě nevím, ale odhaduju tak 300-400 s prací. Až to bude, tak se s výsledkem pochlubím.

SPZ by byla takto fajn, ale takovou nemám, jen začátek, jinak je to upraveno v počítači.

 

A teď něco nepříjemného. Prostě včera mi nějaká závistivá sockovitá kurva schválně poškrábala kapotu. Myslel jsem, že to nepřežiju, ovládla mě zlost na celý svět a bezmocnost. Nechápu, jak si někdo může dovolit šáhnout na něčí věc a schválně ji poničit, protože sám si na takovou věc nikdy nedokáže našetřit, tak proč by ji měl mít někdo jiný, že?! Prostě lidi jsou závistivé kurvy!

Dnes ráno jsem zajel ke garáži a trochu to zamaskoval. Mám černý lak z manželčina auta (skoro stejný, je to podobné laku na nehty), tak jsem celý škrábanec těsně kolem oblepil lepící páskou z obou stran a vyplnil jsem tím vnitřek škrábance plus ten lak byl jakoby vystouplý. Pak jsem vzal brusnou pastu a dřevěnou destičku, kterou jsem obalil látkou a tu jsem natřel tou pastou a krouživými pohyby jsem vybrousil to, co bylo vstouplé nad okolní lak. Pak jsem vše ještě jemnější pastou vyhladil a pak ještě polišem. Výsledek je celkem dobrý, na fotkách z mobilu není škrábanec ani vidět, ale ve skutečnosti tam vidět je, z některých úhlů skoro vidět není a z některých je vidět hodně. Zatím to tak asi nechám, ale až si budu nechat stříkat třeba křídlo, tak nechám stříknout i tu kapotu.

post-507-1248685007_thumb.jpg

post-507-1248685041_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

No kdybych toho hajzla chytil, tak přestože se neumím prát, tak by měl co dělat, aby v budoucnu ty ruce mohl používat aspoň ke štárání v nosu, když už stejně nic jiného beztak neumí.

Myslel jsem, že ve dne je auto v bezpečí, ale tohle se stalo kolem 6 večer za plného světla. Teď se budu v noci bát ještě více... Aby se člověk bál cokoliv si někdy koupit, protože vždycky se najde závistivá svině, co mu chce jeho radost pokazit. :)

Odkaz ke komentáři

Bohužel parkuju, garáž vlastní nemám, ale mám k dispozici prázdnou garáž mé tchýně (pohodová). Jenomže ta garáž je tak 2 km od domu, což není sice tak moc, ale fakt se mi tam nechce každý den jezdit. Jestli mi vyjde něco, na co už čekám nějakou dobu, tak bych měl mít garáž 4x9,5 m pod obývákem. Snad už brzy budu mít dům s garáží... Doteď jsem se bál jen zlodějů, co chtějí vykrást autorádio, aby z toho měli prachy a ne idiotů, co si chtějí jen ulevit a udělat někomu škodu.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...