Přejít na obsah

Liborova 1.8 TSI


Doporučené příspěvky

To jsem rád, že se mi podařilo změnit váš názor a začal se vám facelift líbit. A samozřejmě díky za pochvaly fotek, snažil jsem se, i když mi už manželka nadávala, že mám ráději auto než jí, protože jí jsem tak často nefotil.

Ještě jsem vyhrabal pár fotek.

No počkéééj, to že jsem ti pochválil fotky neznamená že jsem změnil názor na FL :palec:

Odkaz ke komentáři
No počkéééj, to že jsem ti pochválil fotky neznamená že jsem změnil názor na FL :palec:

 

Zapomněl jsem dát za tu první větu smajlíka. Věděl jsem, že názor nezměníš ani ty ani ostatní, i když tedy nechápu proč, protože mi se FL líbí daleko více než před FL, hlavně tedy FL s mračítky, ale i bez je hezký, prostě to auto omládlo a zároveň působí dospěleji.

Odkaz ke komentáři

Tak díky, zrovna od tebe si pochvaly cením, máš tady jednu z nej Oktávek a jsi mým vzorem v decentní úpravě auta. Opravdu stačí pár detailů a auto vypadá parádně. Já mám v plánu podobná kola jako máš ty a taky ještě snížení o cca 2cm s HR pružinama. Časem ještě možná přední RS nárazník a možná nějaké křídlo (vždycky jsem křídlo měl a líbilo se mi, ty bys ho asi nedal).

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Mám pár nápadů na úpravu, co by mohlo jít pomocí VAGu a chtěl jsem se zeptat, jestli to někdo umí.

 

1. Chci, aby mi při brždění svítily zadní mlhovky, aby to prostě svítilo nahoře i dole.

2. Chci, aby mi standardně svítily obě mlhovky.

3. Chci, aby mi po otevření auta svítily přední i zadní parkovačky.

4. Chci, aby mi po zapnutí parkovaček svítily i denní světla, ale v menší intenzitě (cca 20%).

 

Jde to? Kdo mi to udělá?

Odkaz ke komentáři

Díky za odpovědi. Na starém fóru mi napsali, že ať si dám bacha na ztrátu záruky. Jak to je, mohl bych opravdu přijít o záruku?

Ono jsou to takové blbostičky, které k ježdění nejsou důležité, ale každý to znáte, každý chcete mít své auto trochu jiné než ostatní a rádi si vylepšujete své auta.

Odkaz ke komentáři
Díky za odpovědi. Na starém fóru mi napsali, že ať si dám bacha na ztrátu záruky. Jak to je, mohl bych opravdu přijít o záruku?

Ono jsou to takové blbostičky, které k ježdění nejsou důležité, ale každý to znáte, každý chcete mít své auto trochu jiné než ostatní a rádi si vylepšujete své auta.

Já jsem nechal kódovat auto ještě v záruce, však to jde kdykoliv vrátit do původního stavu.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tohle FL kodovani by me rovnez zajimalo, navic bych privital moznost nastaveni pro el. sklapena zrcatka, aby se sklopila po kazdem zamceni auta dalkou. Takto se sklopi jen pri pridrzeni ovladani (stejne jako pro zavreni oken ci sibru). Pro odklopeni zase ihned po dalkovem odemknuti, a ne az po nastartovani, jako se deje nyni...

Odkaz ke komentáři

Bratranec z Alfa Romeo clubu mě navnadil na měření výkonu u TDI Funa, měli tam hromadné měření a cena tak byla nižší (800), tak jsem tam dnes s nimi zajel. Byl to dost hukot, jak se kola točila 250kou. Výkon mi to změřilo na 185 koní a točivý moment 284 Nm, auto je bez úprav, normální série, mělo by mít 160 koní a točivý moment 250 Nm, tak buď mám nějaký lepší kus, nebo mu to měří nějak hodně. Ale pravda je, že mi to táhne pěkně. :) Až budu mít čas a vzpomenu si, tak zkusím zrychlení z 0-100, zatím jsem měřil 60-100 na dvojku za 3,5 s, 80-120 na trojku 4,9 s, a maximálka dle digi tacho 236 km/h.

post-507-1255170816_thumb.jpg

post-507-1255170826_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Teď jsem si psal s bratrancem. Říkal, že to asi měří dobře. Mu to na Alfě GT naměřilo 183 koní, sériově má mít 150 a má tam čip. Po něm tam byli další lidi s Alfama, jeden se sériovou 1,6kou, co měla mít 120 koní a měla jen 110 a pak jiný s 1,6kou s čipem a z původních papírových 120 měl 127 koní. Tak to vypadá, že to nelže a nepřidává.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...