Přejít na obsah

Liborova 1.8 TSI


Doporučené příspěvky

Včera a dnes jsem dokutil dvě věci. Včera jsem zabudouval držák na navigaci do kastlíku na palubní desce. Otevírá se i zavírá jako předtím, jen je uvnitř držáček a kabel k napájení. Původní držák (přísavku) jsem rozebral a použil jsem jen ten mechanisms, do kterého se zasunuje navigace a ten jsem připevnil na takový pant a ten jsem přilepil oboustrankou na spoedek dvířek. Kablík na napájení jsem prostrčil vyvrtaným otvorem dovnitř do kastlíku. Navigaci lze lehce zasunout i vysunout a nikde mi na okně nezavazí přísavka a neláká to zloděje.

Dnes jsem konečně dořešil přesun parkovaček. Dal jsem je pod blinkry. Vyrobil jsem si držáček na LEDku od superfattyho a vsunul jsem ho i s ledkou dovnitř do blinkru. Podařilo se mi to tam napsasovat tak, že jsem tam pak v pohodě dal i žárovku od blinkrů a nic jsem nemusel vrtat ani odřezávat. Chtěl jsem vyfotit postup, ale v zápalu boje jsem na to zapomněl, až bude čas, tak to nafotím. Vyfotil jsem jen výsledek. Myslím, že je to moc dobré, má to zajímavý efekt. Zatím jen mobilem, ale až bude čas tak to nafotím i v noci a pořádným foťákem.

post-507-1251027450_thumb.jpg

post-507-1251027455_thumb.jpg

post-507-1251027459_thumb.jpg

post-507-1251027467_thumb.jpg

post-507-1251027473_thumb.jpg

post-507-1251027479_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Díky za pochvaly! Večer jsem ještě mobilem (hrozná kvalita) vyfotil ty parkovačky.

Romariooo: Tato moje navigace má napájení zboku, takže tento problém řešit nemusím.

 

V pátek frčím na Korsiku, tak budu fotit o stošest a nafotím vám facelift v celé své kráse ve dne, v noci, při svítání i při západu. :)

post-507-1251100388_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Nejsou, jsou to LEDky od Superfattyho, ani nevím, jestli se vůbec prodávají ledky, které jsou homologované a lze jimi nahrdit stávající žárovky. Místo ledek jsem mohl použít normální žárovky, ale svítilo by to klasicky žlutě, což jsem nechtěl. Takhle to svítí hezky bíle, tak snad to policajtům nebude vadit a technickou mám až za 4 roky, tak to teď neřeším.

Odkaz ke komentáři

Ty už jsem dnes ráno vyndal, taky se mi nelíbily. Myslel jsem, že když je vyndám a nechám tam jen ledky, tak bude auto řvát, že je vadná žárovka, ale kupodivu neřve. Když LEDky vyndám a není tam ani ledka ani žárovka, tak řve, takže už je asi FL chytřejší a pozná, že tam něco je a nemusí to být jen klasická žárovka, ale může to být i ledka, takže nemusím dávat navíc žádné odpory.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Včera jsem se vrátil z Korsiky. Celkem jsme najeli 3800 km + cca 250 km trajektem. Cestou tam s návštěvou kousek vzdálené šikmé věže v Pise (o půl 6 ráno bez lidí) až k trajektu v Livornu jsem jel s průměrnou spotřebou 6,9l při prům.rychlosti 103 km/h, na Korsice se spotřeba zvedla, byly tam často kolony a docela velké hory (nejvyšší 2700m, ale autem jsme byli nejvýše v cca 1250m), tak se spotřeba zvedla až na celkových 7,4l na celý výlet (na těch 3800km). Korsiku vřele doporučuju, není až tak moc daleko, ke trajektu cca 1200km a vylodíte se na Korsice, která je ovšem celkem velká a ze severu na jih je to kolem 250 km. Koupání parádní, daly se najít i pláže, kde byl člověk co 50m, moře čisté a teplé, památek je tam fůra a hlavně kdo má rád hory, tak si jich užije jak při jízdě autem, tak i při tůrách (je tam plno turistikých tras). Teplota vzduchu přes den stoupala k 37 a v noci bylo kolem 25, v horách nad 1000m bylo 20-25, teplota moře odhadem 25 a teplota horských potoků taktéž vhodných ke koupání byla odhadem kolem 15 stupňů.

Ubytování jsme měli zde: Residence I Cardellini cena za týden za apartmá 390€

Trajekt jsme si koupili zde: Moby Lines cena tam a zpět 123€

post-507-1252304674_thumb.jpg

post-507-1252304679_thumb.jpg

post-507-1252304684_thumb.jpg

post-507-1252304688_thumb.jpg

post-507-1252304692_thumb.jpg

post-507-1252304700_thumb.jpg

post-507-1252304704_thumb.jpg

post-507-1252304709_thumb.jpg

post-507-1252304822_thumb.jpg

post-507-1252304951_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Ten trajekt byl zajímavý, ale trochu jsem se bál o auto, protože nás tam namačkali jako sardinky, z každé strany auta jen 10-15 cm. Nakonec jsem měl takové místo, že se vedle mě jinak nikdo nevešel, tak jsem snad jako jediný měl místa kolem sebe dost. Zpátky jsem stál zase na konci lodi, tak jsem měl u sebe z jedné strany zábradlí a zdruhé strany auta, ale dalo se to a nakonec jsem vyvázl bez škrábanců.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...