Přejít na obsah

Krádeže


Doporučené příspěvky

No me v podstate nic jinyho nezbejva :( Nic hlidanyho tady u nas v okoli neni, nejblizsi 15 minut pesky a to uz je moc...A venku se u baraku parkovat taky skoro neda - chytra novostavba kde jsou silene poddimenzovany parkovaci mista, kazdej ma k bytu garaz a kdyz ma druhy auto tak musi parkovat venku, ale na 6 baraku je tu cca 35-40 parkovacich mist a to uz je ve 4 odpo plno a nezaparkujes a nejblizsi dalsi parkovaci mista kde se da parkovat je cca 5 minut daleko navic to je takovy parkoviste jako u supermarketu takze tam ti blbci lidi omlatej auto dverma a navic tam bych se bal ze to vykradaj vic jak u nas v garazi :wallbash:. Myslim ze na verejnym parkovisti by Columb taky dlouho nevydrzel..

Odkaz ke komentáři

Ja jsem pred stehovanim mel octu cca 10 minut od baraku na hlidanym, po prestehovani jsem ji tam parkoval jeste dva roky, pac proste na Zizkove jina moznost za pozemsky penize nebyla. Takze jsem si jezdil v pripade potreby pro auto ze Zizkova na Chodov :) Trochu ulet, ale financne nesrovnatelny, a porad ho snad mam :)

Odkaz ke komentáři

no pojistka ti nikdy nenahradí tvoje auto,protože takové jaké jsi měl, už nekoupíš .... navíc každý rok cena auta klesá a pro tebe má vždy vyšší cenu než podle tabulek pojišťovny, takže za mě asi nej aktivní Sherlog RS a pak zvážit, jestli má cenu pojistit riziko krádeže, nechat havarijní na nehodu a vandalismus

Odkaz ke komentáři

Ja jsem otrok sveho auta proto, protoze je to tak nejak clen rodiny. Octa je moje prvni vlastni auto a kdyz mi to rozmlatily kroupy, pak francouzskej kamion a pak jsem se hadal se smejdama v servise, tak mi to drasalo srdce. A i kdyz jsem mel nabidky, ze to koupi nekdo z kamaradu a bude se o to starat, porad mi to nedalo. Pri dnesni cene 16 let starejch octavek se to nevyplati, stejne by mi upravy nikdo nezaplatil... Jen audio ma cenu vyssi nez je prodejni cena auta :)

Upraveno uživatelem krysarr
Odkaz ke komentáři

zikmeistere vy nemate hlidaci sluzbu a kamery v ty novostavbe?

 

schuze vlastniku a udela to kdyz uz je to potreti a vesele vam tam kradou.

normalne zacit kamerama se zaznamem a pripojeni na nejakou agenturu, radsi bych dal za partaj navic 200 mesicne nez aby tam kazdy mesic lezli nejakci smejdi :(

 

zaplat panbuh ze bydlim v dome asi. zatim mam klid.

Odkaz ke komentáři

Zdravím pánové,

měl bych takový dotaz v souvislosti se zabezpečením vozu a pojistkou, proto ho zkusím uvést zde:

Z pozice v novém zaměstnání mám nárok na nějakou slevu na GPS/GSM modul do svého auta. Mě by to mělo stát zakoupení jednotky. V návaznosti na to mám 2 otázky:

 

1) je pravdou, že na tento typ zabezpečení reaguje pojišťovna nějakým snížením ceny pojistného? Případně jak se to musí dokládat? (neplánuju totiž vozit na skle samolepku "Sledováno GPS" :lol: )

 

2) Jaké funkce by jste vy od takové jednotky požadovali?

 

Zkusím sesmolit pár věcí, které mě napadli (a v návaznosti na to jsem si s technikama vybral i konkrétní jednotku):

- aktuální informace o GPS poloze

- paměť pro případ, že není k dispozici GSM signál

- vstup pro alarm

- okamžité volání při aktivaci alarmu

- záložní baterie + informování o tom, že dojde k aktivaci záložní baterie

- náklonové čidlo

 

Zapomněl jsem na něco důležitého nebo naopak je tam něco zbytečně? Ještě mi říkali, že v rámci mobilní aplikace mám pak navigování k vozu. Prý to využívají lidi, když parkují u nákupních center. Nicméně s tím já problémy nemám :jelen:

 

Tak a teď už se na mě můžete vrhnout s diskuzí :palec:

 

Upraveno uživatelem Ofeig
Odkaz ke komentáři

Hmmm.... no o to tady právě jde :jelen: Záleží na rozsahu dokladu o montáži, protože to smrdí tím, že k tomu bude potřeba doklad daňový. A to už poměrně zvedá cenu té (zpočátku) výhodné nabídky. Knihu jízd budu mít samozřejmě k dispozici, i když v mém případě to budu spíš využívat k rozdělování řidičů pro případ, kdy dojde dopis od PČR k podání vysvětlení ohledně události půl roku nazpět :ph34r:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...