Přejít na obsah

Krádeže


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Presne tak,pomalu ale jiste se to siri..to samy s motorkama (motoinzerce.cz, motorkari.cz atd) Jednou jsem taky takhle psal na bike za dobrou cenu,ale ne podezrele nizkou,a prisla odpoved v AJ,presne stejnyho typu., "never involved in any accidents, no damage"... :lol:¨Hned sem vedel,ktera bije..Ze srandy jsem odepsal jeste asi dva maily a pak to nechal byt....

Je to podel,ale tomuhle,zrovna tak,jako tipovani se clovek opravdu neubrani.. :D

Odkaz ke komentáři

Již delší dobu registruji vykrádání aut a ukradené AIRBAGY......včera volá kamarád a vyděšený mě řiká že na ženy autě ukradli na FII Airbag řidiče.....já řikám no prima a ráno jdu do práce a vedle auto bez pytle ..... k posrání udělaj škody více okolo........ale pokud od tech idiotů lidi ty věci budou kupovat bude se stále krást takže si to přeberte !!!!

 

 

Mrs.

Odkaz ke komentáři

MArtine, je to jak říkáš, ale sám moc dobře víš, že poptávka bude vždycky. A je úplně jedno jestli se to koupí přes net nebo na "vrakovišti". Ono třeba ve Vršovicích ty díly, který jsou zánovní budou úplně stejnýho původu.

 

Jinak kolegyni v Brně vzali Columba stejně jako Martypovi, otevřený auto dálkou a naprosto čistě vyšroubováno a odpojené konektory.....

Odkaz ke komentáři

Je to podel... :smich:

Tyden po mne,znamy se stejnym autem,jako mam ja..Na chodove...Prijde k autu vypacenej zamek-to se jim nepodarilo,tak spolujezdcovo okno vymlaskly a asi je nekdo vyrusil,pac Columbus zustal,jen holt starosti,ponicenej tapec a ukradenej ramecek kolem radia...Martas ty vis,koho myslim.. :smich:

Zmrdi! :smich:

Odkaz ke komentáři

No bagy sú známa vec, u nás v meste sú ulice, kde smradi vyberajú autá obdeň! Poznám človeka, ktorému v priebehu mesiaca ukradli airbagy trikrát!!! Nakoniec predal Fabiu a kúpil ojazdenú kórejskú haraburdu, tú ani zamykať nemusí a po tej ani pes neštekne... Bohužiaľ kým o tie airbagy bude záujem, dovtedy sa budú kradnúť. Stále sa zvonka nosí dosť búračiek, takže dopy tu stále je :huh:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

Poprvé jsem byl rád, že nemám v autě navigaci. Dneska si to šinu ráno k auto v podzemních garážích a skoro každý koncernový auto mělo vysypaný sklo, tak jsem nahlédl a klasika, NAVI byla pryč. Holt v Praze se člověk neubrání ani v garážových stáních pod domem, ještě že mám Stream. Jen mě zajímá, kterej blb tam ty čorkaře pustil, ale celkem to chápu, holt pracháči ve velkých SUV prostě u těch vrat čekat nebudou.

Odkaz ke komentáři

Ahoj lidi. Tak jsem narazil na toto téma musím se poodhalit B) . Bohužel patřím k té skupině uživatelů kteří nepíší skoro žádné příspěvky a za ten necelý rok co jsem čelenem clubu jsem neměl ani možnost přijed se podívat na nějaký ten klubový sraz :wallbash: . Ono už jenom toto forum pročíst postupně abych ze sebe neudělal idiota :prcprc: a náhodou někam nenapsal nějaký ten příspěvek duplicitně dá opravdu zabrat :wallbash: . Místopřísežně prohlašuji že NEJSEM TIPAŘ :rolleyes: že jsem pouze člověk který má dvě zaměstnání aby se mu trochu lépe dařilo ;) . Holt na vesnici nejsou platy takové aby člověk z jedné vyžil :angry: . Asi si budu muset vzít den dovolený abych se zastavil aspoň za Viktorem v práci a konečně jsme se poznali :pivo: . Protože v nejbližší době se stejně asi nikam jen tak nedostanu :wallbash: . Tak a dušička si ulevila :D . PS: bacha! svině číhaj všude! :ph34r:

Odkaz ke komentáři

ono je to těžký, to je právě to představování aut tady v tématech a povídání v jinejch.

Spousta lidí si řekne, že je to tu anonymní, ale stačí pár minut a víš kde dotyčný auto parkuje a na net přijde i zloděj, bohužel :(

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Když tady píšete s těma inzercemi. Tak jsem si vzpomněl jak kamarád kupoval A6 za nějakých 150 000,- pár dní koukáme na sauto.cz a tam ta jeho audina i s jeho SPZ za cenu 52 000 :D Tak jsme mu psali, odepsal něco podobného, že pracuje v Anglii, zdědil to v Čechách atd... Takhle asi 3 lidem psal něco jiného, překlad byl ještě k tomu strojově. Když jsme se chtěli na auto přijet podívat tím autem tak už neodpověděl :D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

No tak to u nás je to ještě zlaté (Praha 4). Bouračka zatím jen jednou vytlučené sklo od spolujezdce, ozobané kliky a nějakej xuj mi urazil boční blinkry a ostřiky světel ... Co vidím, tak jednou tejdně na parkovišti chodím po skleněné drti ...

Navigace - to je tak na měsíc, no ...

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Ahoj Škodováci

Tak tady čtu jak se snažíme všichni si zabezpečit své miláčky pořízené většinou za celoživotní úspory a jak dopadli ti co toto podcenili. Já mohu pouze konstatovat, že pokud Vám někdo auto bude chtít opravdu odcizit, tak se mu to podaří. Záleží na tom kolik na tom stráví času. Zámek dveří, řadící páky a zapalování, případně páka na volantu je otázkou nekolika sekund. Překonání elktroniky vozidla servisním konektorem a následné přeprogramování ŘJ je otázkou několika minut a následně jste přišli o vozidlo. Samozřejmě je dobré udělat vše pro to, aby jste si zabezpečili svůj majetek, ale pokud si váš vůz vybere "profesionál" není šance a to ani v garáži. Kdyby jste věděli jak jednoduché je odcizit třena BMW X5 asi byjste se divili. Posílám jeden příspěvek jak tito lidé pracijí takže pozor na ně!!!!!!!!!!!!!!

Policistům se dostalo do ruky k ohledání vozidlo, které bylo předchozí den stíháno hlídkou PMJ Praha do obce na Praze - východ. Jednalo se o audi A8 - šedá metalíza s označením audi S8 na libereckých SPznačkách. Toto vozidlo mělo být kontrolováno hlídkou policie v Praze.

Když ho chtěla hlídka zastavit, vozidlo se dalo na újezd a pokračovalo rychlostí 200km/h směrem z Prahy. Jelikož je na Praze - východ momentálně v běhu stavba kruhového objezdu, toto vozidlo nemělo jedinou šanci ve výše uvedené rychlosti tuto skutečnost postřehnout a v rychlosti cca 180km/h doslova prolétlo stavbou a skočilo do pole. Hlídka policie PMJ k tomuto vozidlu dojela v době, kdy již osoba řidiče na místě nebyla. Byla noc, asi 3:20 hodin, všude tma, žádné světlo v okolí, pouze pole. Na místo byl povolán psovod a vozidlo bylo odtaženo na odtahové parkoviště, kde jsem druhý den provedl ohledání.

A teď se držte, ve vozidle byla sada kompletních paklíčů na vozidla koncernu VW, kompletní sada karet pro vozidla Renault, čtečka klíčů a dálkových ovladačů, cca 1000 ks nevyplněných zelených karet od pojišťovny Alianz, čisté technické průkazy české + ukrajinské, krabice ukrajinských registračních značek + označení, další elektronika pro nastartování vozidla.

Dále ve vozidle bylo zařízení, které bylo ukryto v papírové krabici od papírů do tiskárny.

Z této krabice vedl kabel, který ležel u zásuvky na 12 V. V krabici byly tři malé větráčky jak od počítače a u každého větráčku anténa, celkem tři, každá pro jinou frekvenci. Když zařízení zapojili, všem spadla brada:

Jednalo se o rušičku telefonního signálu, a to pro všechny frekvence.

Všem mobilní telefony během 10 sekund ztratily signál, a to pozor, i vysílačka ve služebních vozidlech. Toto zařízení funguje cca do okolí 2 km a vyruší - pozor - komplet signál pro všechny mobilní sítě a vysílačky.

Důvod je jasný, při odcizení vozidla se tohle zařízení zapojí a v tu chvíli se neuvede

v činnost žádné zařízení upozorňující majitele (magic car, scherlog, mobil. telefon, vysílačka, atd.), prostě v okolí nefunguje nic. Vyřadí to z činnosti i mobil náhodného kolemjdoucího, který vidí krádež vozidla. Druhý důvod je, že toto zařízení vyřadí i policii při pronásledování - mobily, vysílačky s operačním programem...

Každopádně ztratil jsem všechny naděje na zabezpečení vozidla, snad již pouze mechanické. A pak si kupujte alarmy a vyhledávací systémy do vozidla.

Ještě upozorňuji, že vozidlo Audi nebylo v pátrání a bylo psané na 26letou mladou holku, která uvedla, že vozidlo půjčuje všem, kdo ji o to požádají.

Za přítele má údajně cizince. Vozidlo stojí na Praze 8, a to v ulici Pernerova, tak pozor na toto vozidlo!!!! Vozidlo již bylo předané majitelce, ale zařízení na krádeže vozidel je zajištěné, rozhodně nebylo a není jediné.

Odkaz ke komentáři

4 shotik

nevím zda tam vozidlo stálo, nebo stojí, nicméně způsob práce a technické vybavení zlodějů vozidel mi je známe a výše popsané není fikce, ale bohužel skutečnost. Mohl bych popsat spoustu dalších způsobů jak odcizit vozidlo, ale určitě by to nebylo ku prospěchu věci. Přeci jenom na fórun nechodí jen slušní lidé a srdečně založení příznivci značky.

Odkaz ke komentáři

Znám případ z Teplic, kdy po velice dobře zabezpečeným autě zbyly na parkovišti jen dvě mastný čáry od vazelíny jak auto natáhli buď na podvalník nebo na náklaďák.

Auto mělo jak mechanický tak elektronický zabezpečení a všechno prd platný.

 

Jak já říkám: když vám bude chtít někdo auto ukrást, tak ho ukradne. Všechno zabezpečení je jen proti amatérům.

Odkaz ke komentáři

No nic převratného, vždyť tohle už dávno všichni víme, rušiček je plný internet a to ostatní je taky známá věc,

nicméně si myslím, že je potřeba mít na autě takové zabezpečení, které odpovídá provozu auta a jeho ceně,

stačí kombinace běžného a neběžného zabezpečení, rušit signál gsm je snadné, s tím rádiovým už to tak jednoduché není,

navíc některá auta komunikují on-line s dispečinkem,

samozřejmě, že ukrást se dá všechno, ale chce to rozum do hrsti a přemýšlet, třeba o parkování - kde a jak? a hlavně způsob jakým parkovat.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...