Přejít na obsah

Krádeže


Doporučené příspěvky

Jen takový možná blbý nápad.není možné že právě na srazu se pohybují nějaký tipaři co hledají auta co jsou na objednávku??Právě tam si je můžou do syta prohlednout i poptat)

,okouknout stav do podrobnosti a pak si pro auto zajit.

je to mozne.. takovi budou i tady, na foru.

Odkaz ke komentáři
ponetu bloudi miliony divnych lidi, tomu nijak nezamezis

 

my sme aspon skryli sekce vase octavia I a II neregistrovanym

 

otízka jestli to má smyls, registrace nic neřeší, to by jsi to musel omezit jen na členy clubu, tam je to jasnější - zaplacením se jakási identifikace prokazuje

Odkaz ke komentáři

presne, lidi z prace tam maj pomalu nahy fotky, vsichni svoje baraky, osobni veci apod.

 

Ja tam mam jen hokejovou vystroj dejme tomu a to proto ze tam jedine sem zase nasel kamarady z hokeje od soupere apod. ale vystroj vem cert beztak uz ji prodavam, ale davat tam barak, zabezpeceni apod. to je jako tad....nechapu....

Odkaz ke komentáři

Tak konecne vidim nehoho kdo semnou souhlasi,presne lidi na tom internetu napisou vse a to hlavne facebook ten snad ma kazdej clovek jako obcanku (krom me) a napise tam vse co ma a kde ma co a jak,kamarad si jenom uprdne a hned to pise na facebook,koupi neco jeste nevisel z obchodu a pise kde to ma a jak to vypada,jedna moje znam jsi koupila lexuse,hned to vypsala na facebook jakou ma vybavu jak se to zamyka a podobne a rano uz auto nemela-no co blba housa.A takovy jsou skoro vsichni

Odkaz ke komentáři

Neboj, nejsi sam, kdo FB a podobny SocNetw odmitaji.. Mam rad svoje skorosoukromi, jediny kde se virtualne vyskytuju jsou tri kluby s autama a to staci.. Nemam potrebu celemu svetu na FB sdelovat, kolik mam zubu, jak velky mam boty, kdy ma moje kocka narozeniny apod. zneuzitelny informace.

Dnesni svet je krutej, ale muzeme si za to sami..

Odkaz ke komentáři
otízka jestli to má smyls, registrace nic neřeší, to by jsi to musel omezit jen na členy clubu, tam je to jasnější - zaplacením se jakási identifikace prokazuje

To máš sice pravdu ale jak poznáš že zrovna třeba já nejsem tipař?

Nikdo mě tady nezná a osobně jsem se zatím setkal pouze se třemi členy OC a s každým strávil cca 30minut hovoru. Víc nic.

Odkaz ke komentáři

Díky. Nejsem tipař přiznávám se bez mučení. :palec: Ale co ty? :D

Ale je to příklad toho že členství není žádnou zárukou. Ikdyž má Vitto adresy všech členů, nemá šanci zjistit kdo je a kdo ne. Jediný co možná muže je monitorovat na stránkách s našimy auty kdo jen kouká a kdo i přispívá. Ale myslím že na to nemá čas protože by nedělal nic jinýho.

Upraveno uživatelem Mirouch76
Odkaz ke komentáři
Díky. Nejsem tipař přiznávám se bez mučení. :) Ale co ty? ;)

Ale je to příklad toho že členství není žádnou zárukou. Ikdyž má Vitto adresy všech členů, nemá šanci zjistit kdo je a kdo ne. Jediný co možná muže je monitorovat na stránkách s našimy auty kdo jen kouká a kdo i přispívá. Ale myslím že na to nemá čas protože by nedělal nic jinýho.

No je to dost OT, ale mě zná el presidento osobně. A píšu málo, protože jsem měl jiné starosti a mezitím se resetovala počítadla. Vycházejme z presumpce neviny a věřme si. Hezký den. :)

Odkaz ke komentáři
No je to dost OT, ale mě zná el presidento osobně. A píšu málo, protože jsem měl jiné starosti a mezitím se resetovala počítadla. Vycházejme z presumpce neviny a věřme si. Hezký den. :)

Proto ten jazyk ;) .

Jsem od přírody člověk důvěřivej, až se divím že jsem na to ještě nedojel :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Hele chlapi co se dělá s těma blbečkama co na bazaru prodávají brutálně levně auto a pak řeknou, že to auto je v zahraničí a klidně ho pošle do EVROPY ale potřebuje zaplatit převoz nebo něco takového.

 

Kdysi dávno jsem četl článek, že je to podvod, což je mi jasné. Je otázka ale jestli je někde nějaká udávačka, kde bych ten kontakt hodil na blacklist nebo prostě udat.

 

Zatím si s ním dopisuju a vychutnávám si ho :D

 

1. email:

 

Ahoj,

>

> Jsem velmi rád, že máte zájem o koupi auta.

> Ceny a informace jsou správné, jsem prodat Audi A4, 2.0 TDI

> DPF+S-Line+Navi+Xenon z roku 2007 s cenou 150.000, - Kc

> Jsem první majitel, auto bylo nikdy zapojeny do jakékoliv nehody, motor beží

> perfektne

> Auto je v perfektním stavu, poslední služby, které asi pred dvema mesíci,

> když jsem menil olej, nejsou tam žádné velké problémy. Všechny dokumenty

> jsou k dispozici, jsem si všechny výživné na autorizovaného servisu, mám

> servisní knížka, auto mít skutecné Km

> Máte-li zájem prosím odpovezte mi, abych mohla dát více informací o

> transakci, prosím odpovezte pokud možno v anglictine

 

 

2. email

 

 

Hello ,

 

The car is in perfect condition, never involved in any accidents, no damage, no scratches, with no repairs needed on it, is like new, all taxes were paid,

The car was bought in Czech Republic, I was engineering construction in Prague . The car has number plates and documents of Czech Republic, will receive all the documents you need to register the vehicle in his name without any extra taxes . I recently moved in London, United Kingdom with my job and I must sell the car because I need a car that is registered in United Kingdom, i sell cheap because is hard for me to register here ( cost to much )and I need the wheel on right here in United Kingdom, not because the car have any accident or something else.The car is in my garage and I can send it anywhere in Europe in 3 4 days to your home on my expense. We will use a Company-Shipping for this so we can have a safe deal and your money and my car can be safe.

If you are interested please reply me so I can give you more information

 

 

Thank you for cooperation ,

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...