Přejít na obsah

Octavia III


Doporučené příspěvky

Vzhledem k počtu aut a značek si myslím, že když budeš chtít, tak vždycky najdeš na daném modelu něco z modelu jiného, od jiné značky. Tvary a technické předurčení mají své limity. Tahle OIII mi připadá velice povedená, odstranila to, co se mi nelíbilo na Superbu, podtrhla naopak pěkné linie. A dovedu si představit, jak z toho nádherně upraví RSu :lool:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Jednou přijde facelift dvojkovýho Superba a ten by třeba tak nějak podobně vypadat mohl, jako je na tom prvním obrázku.

 

Jinak co se týče vzhledu, tak poslední dobou se pěkně vyšvihává Citroen - co novej výtvor, to designová Symfonie... C6, pak C4 Picasso, pak C5, teď nová C3 a nový DéeSko.... moc pěkný auta... a taky novej coupe je pěknej a Delta.... jsem zvědavej jak bude teď ve Frankfurtu vypadat novej Ypsilonek

Odkaz ke komentáři
Taky si myslím...rozhodně se to Cjoctovi povedlo a určo 100x lepší než momentální face...z toho fakt bliju :rolleyes:

 

Novy RSo vypada z exterieru pekne, hlavne ty LEDky... stara bez RS narazniku taky uz vypadala nudne a stare... pokud by u faceliftu upravili i lunie z boku aby to bylo vyvazenejsi, tak by to bylo ok, zpredu ma FL OII daleko dravejsi zivejsi vyraz, jak old..

Odkaz ke komentáři
takovej korejsky dravej jastere co? tobe se t korejci libej priznej si to :palec:

No rozhodne je to MILIONKRAT lepsi jak ty silenosti co ted predvadi Renault... jejich designeri asi hodne huli travu :palec: ;) ...ted sem se svezl v novym meganu, interier docela pekny, i podvozek a razeni neni nejhorsi celkem prijemny prekvapeni, cena taky luxusni, ale pocitm se 100 000,- rezervou na servis az se bude srat... ale ten design to je silenost...

Upraveno uživatelem JasteR
Odkaz ke komentáři

no ze se tobe libi korejska skodovka tak je jasny ze se ti nebude libit frantik :palec:

 

kazdymu se libi neco jinyho ne? ;)

 

rezerva rezerva, tyhle novy auta jsou uplne o necem jinym nez laguny z 2001 cili zpatecnicky nazor neberu ze renault je sracka :palec:

 

znam spousty lidi co se jim srala i octavka to je prekvapko a dkyz to spocitas tak ta pravdepodobnost je dneska u vsech aut stejna :smich: askorat snad to porsche se nsere jediny porad :)

Odkaz ke komentáři
no ze se tobe libi korejska skodovka tak je jasny ze se ti nebude libit frantik :)

 

kazdymu se libi neco jinyho ne? :)

 

rezerva rezerva, tyhle novy auta jsou uplne o necem jinym nez laguny z 2001 cili zpatecnicky nazor neberu ze renault je sracka :)

 

znam spousty lidi co se jim srala i octavka to je prekvapko a dkyz to spocitas tak ta pravdepodobnost je dneska u vsech aut stejna :) askorat snad to porsche se nsere jediny porad :)

Chapu ze obchujujes rencla kdyz ho prodavas, ale tady nejde ani tak o to ze treba novy uz nebudou takova tragedie, ale spis o to ze to delaj frantici s jejich pristupem k logice a mentalitou z toho nikdy nevyjde nic dobryho, krom elegantniho designu citroen/paugeot , ..renaultu se to nak vyhejba...pripadne pohodli.. mam proste radsi nemce, nebo japonce a treba ted i ty korejce... porad lepsi jak frantik.. ale nebudu tu dal placat OT :P

:P

Odkaz ke komentáři

ja je neprodavam ja prodavam dily :P a hlavne ja jsem back office :)

 

ja je nehajim jen se mi libi jak si strasne proti a nehne s tebou nikdo :) a jestli mi nekdo chce rict ze pazout a citron jsou spolehlivejsi nez rendlik tak se zacinam smat :D elegantni design pazouta kde mas v narazniku diru jak krava a citron kterej je ted jak z jiny planety.. :) jen k rendliku si vzpominam kdyz prisel megane II a vsichni se chytali za hlavu...najednou pak zacli zadni seseknutys okno delat vsichni :) to byla sranda :)

 

kazdopadne co se tyka pohodli tak mi nechces rict ze jsou nemci pohodlnejsi nez frantici ze ne?

 

OT je tohle temauz plny to uz je jedno :P

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
Fantazie silně inspirovaná supem :DOH

 

Tak na druhou stranu co bys chtelo zejo. Jednou je sup vrcholnej model tak co. Horko tezko bude G3 od supa driv nez OIII, kdyz nic tak je to aspon vypovydajici soucasnemu designu skoda, lepsi nez nejaka silena fantasmagorie s led svetlama ala nova A8 apod. Spis co bych vytlknul tak proporce tomu nechali ze supa, a natech malejch obrazkach to pripomina dost BMW kdyz to clovek zvetsi tak uz tolik ne.

Odkaz ke komentáři

Octavia je "ťažným koňom" škodovky a je to model,ktorý je zo všektých modelov najžiadanejší(najpopulárnejší) a u OIII nebudú riskovať "nepodarky" ako FII,alebo OII FL,(ktoré sú odhliadnúc od názoru jednotlivcov,všeobecne hodnotené ako nevydarené)a verím,že dizajn typu "vysmiateho chovanca z ústavu" nadobro skončil a že to bude od základu úplne iné auto ktoré bude dôstojne reprezentovať "našu" značku :o

Odkaz ke komentáři
Tak na druhou stranu co bys chtelo zejo. Jednou je sup vrcholnej model tak co. Horko tezko bude G3 od supa driv nez OIII, kdyz nic tak je to aspon vypovydajici soucasnemu designu skoda, lepsi nez nejaka silena fantasmagorie s led svetlama ala nova A8 apod. Spis co bych vytlknul tak proporce tomu nechali ze supa, a natech malejch obrazkach to pripomina dost BMW kdyz to clovek zvetsi tak uz tolik ne.

Samozřejmě, že SUP je top model, ale to neznamená, že všechny nižší modely budou vypadat jako sup - možná by to potěšilo ty co kupujou Fabie classic, že za třetinu peněz mají skoro supa, ale myslím, že není v zájmu škodovky stírat rozdíly mezi modely. Některé prvky jako např. maska samozřejmě budou velmipodobné a budu ve stylu značky, ale ne aby tu byly 4 modely téměř stejné lišící se jen velikostí jako ruské bábušky.

Odkaz ke komentáři
Octavia je "ťažným koňom" škodovky a je to model,ktorý je zo všektých modelov najžiadanejší(najpopulárnejší) a u OIII nebudú riskovať "nepodarky" ako FII,alebo OII FL,(ktoré sú odhliadnúc od názoru jednotlivcov,všeobecne hodnotené ako nevydarené)a verím,že dizajn typu "vysmiateho chovanca z ústavu" nadobro skončil,verím ,že to bude od základu úplne iné auto ktoré bude dôstojne reprezentovať "našu" značku :P

no tak OII FL nie je žiadny prepadák si myslím. Ľudia čo nikdy octu nemuseli sa ma teraz na to auto vypytujú a dosť sa im páči. A mne sa začína páčiť čím ďalej tým viac :palec:

Odkaz ke komentáři

tak jsem si k tomu sednul a pokusil se to z ty franctiny nejako prelozit

 

posudte sami :palec:

 

ČLÁNEK NA OC

 

jinak zepredu by to slo, zezadu je to supovaty jak blazen ale tak kdyz je to delany z fotek supa neni se cemu divit, ale meli to trochu zmensit, pak by to treba odpovidalo vice realite, kdyz z clanku vyctem ze to bude mit o 6cm delsi a o 4cm sirsi kastli

Odkaz ke komentáři

jak to tak tady čtu tak za chvíli tu bude válka.

Mě osobně se některé rencky líbí,jiní ne.To samé o škodovkách.

Co se spolehlivostí týká,o rencky jsem se nestaral,ale co vím,tak kluci na to docela nadávaj,ale zase,podívejte se na koncern posledních dob-hlavně VW Passat,2,0 Tdi octy atd,prostě taky docela katastrofa.Stačí si přečíst na VW fórum sekci Passat 3C a bude někomu zle.Soused co dělá v Toyotě mi říkal,že mají taky docela problémy-Straší RAV 4(2004-5) setrváky,spojky,Avensis brzdy atd.prostě dnes to asi jiné s auty nebude.

Jinak nevím,co se vám nelíbí na Superbu II??Myslím,že jako u každého auta hraje na oko barva a kola.

Myslím,že třebas můj bývalý nevypadal zle,ne?

post-49-1265477362_thumb.jpg

post-49-1265477371_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...