Přejít na obsah

Antena typu PLOUTEV


Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

tak první krpa: audi plutev 4F5 035 503 M mi dorazila bez těsnění a teď sem se vrátil ze škodofky, kamoš volal do Porsche Brno a tam nějakej čičmunda vyčetl z katalogu audi že těsnění nejde objednat zvlášť, jedině s komplet anténou za 2400,- - smrt audi! :rolleyes: takže se to bude řešit jinak, operativně se vyřeže těsnění z nějaké gumy, duše z kola třeba ... uvidíme co najdem v práci na dílni ;)

 

...a nebo: nevíte přesný rozměry té SupII ploutve??? tam to těsnění jde objednat zvlášť. ta moje má zhruba 84 x 54 mm

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=122147 ja si myslim, ze tahle antena by mohla byt good...jen predelat konektory...

 

jinak ja jsem tedka koupil tuhle, nalakoval si ji do barvy, konektor z prutu ustrihl a pripajel k te nove ploutvicce a nasadil, signal ujde, jen evropa ma misty problemy a kiss morava...budu jeste davat prut do palubovky, tak pak uvidime kvalitu... ale myslim, ze levne reseni a na pohled parada :smich:

 

http://tuning.autodoplnky.cz/autodoplnky-c...cerna-s42689189

 

post-75-1269865198_thumb.jpg post-75-1269865204_thumb.jpg post-75-1269865210_thumb.jpg post-75-1269865236_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak Michale takto sem i to taky zamlouva, a pudu do toho, moje antena je ohla, uz sem to tak koupil a tak to neni uz vubec krasavec tak tam nacpu tuto levnou atrapu neatrapu a uvidime jak to bude fungovat, druhou prdnu do palubovky a bude. Diky.

Upraveno uživatelem Ciza
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...