Přejít na obsah

3.OCTAVIA SRAZ 2.-4.9.2011


Doporučené příspěvky

Děkuji za super pohodový srázek a rádi jsme Vás všechny viděli, bohužel moje fyzická podpora organizátorům byla letos "omezena" :lool:

 

Ještě k těm nepřijemnostem kluků (Monty, HF a Sejvi), věřím že se jednalo jen o drobný pohlavek "od vrchního" jak říká Monty a obešlo se to jen pokroucenýma plechama, já jsem měl při jízdě na srázek taky na mále, protože jsem na kruháči v Jaroměři málem sundal neosvětlenýho cyklistu.

 

Bylo to super a těším se na zimní zakončení sezóny OC na Taláku :smich:

Odkaz ke komentáři

Opet super akce se super lidma!Paradne me to nabilo a myslim,ze z tohohle budu "zit" minimalne celej tehle tyden.. :smich:

Vsem moc diky za paradni vikend,hlavne organizatorum ale i vam ostatnim za skvelou spolecnost! :lool:

A Tobe Maro diky za zapuceni dojclandskejch RZ..! :lol:

 

@Sejvi: mrzi me to,co se Vam stalo,mluvil jsem s Garnym rekl bych chvilicku po Tobe a kdyz mi to rikal,hrklo ve mne jak dlouho ne.. :-/ hlavni ale je,ze jste s holkama vsichni v poradku!!!

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři

Ahoj všichni, pro mě to byl vydařený sobotní den- luxusní počasí, super atmosféra, příjemné prostředí, pěkné auta a bezva parta lidí :palec:

 

Díky jednomu členovi a jeho paní za ranní pohoštění v Hradci (to jsem nečekal) a BAZYmu, který mě tam vůbec vytáhnul :lool: mimo jiné jsem rád poznal jak to chodí na srazech u "kolegů" z OC :lol: a gratuluju všem vítězům :smich:

 

A klukům co měli nějaký ten problém přeju at se vše co nejrychleji vyřeší....

 

Něco málo fotek ode mě --->

post-15313-1315170623_thumb.jpg

post-15313-1315170676_thumb.jpg

post-15313-1315170718_thumb.jpg

post-15313-1315171117_thumb.jpg

post-15313-1315171238_thumb.jpg

post-15313-1315171595_thumb.jpg

post-15313-1315171878_thumb.jpg

post-15313-1315171919_thumb.jpg

post-15313-1315172014_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Fantastické autá...a z ohlasov aj určite vydarená action :smich: nabudúce aj s mojou účastou

 

Miro: tak tady jsou fotky z HK. :palec: 14 autáku přijelo z naší minipidi ulice :lol:

 

Další fotky až se vyspim...bylo to náročny ale stálo to za to.

 

Moc děkuju všem za hlasy,za maso,za pokec :lool: Bylo to moc fajn-povedená akce ;)

...to je sila ;)

Odkaz ke komentáři

Ahoj vsichni, moc dekuji za nás 3 z K.Varu.

 

Bylo to super. Jako novacek jsem se rozkoukal, poznal Rozkos ;-) .. ale ta voda, no, nemam slov, ale za tu OC nemuze ;-)

 

Specialni podekovani vedeni klubu Vittoriovi a kucharovi, steaky fakt super a priste rovnou objednam 2ks pro me urcite, abych se pak pozdeji nemusel rozmyslet, zda si dam nejaky z vyprodeje ;-) ale uz bych se moc precpal na noc. No a doufam, ze si je nekdo nakonec koupil .. nebo alespon je nekdo snedl, ze se nevyhodily.

 

Procetl jsem si tech par stranek zpet, ktere jsem nemel precteny a je mi lito, ze to tem par nestastlivcum pomuchlalo nanestesti jen plechy a pridalo nejake ty starosti navic. Tak doufam, ze vse bude OK.

 

Dnesni den pred navratem do K.Varu jsme si jeste poradne uzili v ZOO Dvur Kralove a byl tam urcite i nekdo z vas dalsi, napr. parkovala tam ta oranzova vytuningovana ;-) Pak jsme jeste navstivili Obri sladkovodni akvarium HK, ale na to, ze je to jedno z nejvetsich evropskych sladkovodnich akvarii, tak to nebylo az tak velke, ale ochota pani vedouci a mlade pruvodkyne byla prijemna.

 

Cesta po D1 byla super a poprve jsem si svou O2 otestoval a pekne se v ni projel, 180km/h byla jiiizdaaaa, ale stacilo to jen chvilku. Pak jsem se vratil k normalu cca.140km/h. Byla tam chvile, ze jsem musel trosku vice pouzit brzdy.. ale cesta OK a zazitky z celeho vikendu mi probihaji v hlave stale dokola.

 

Už dnes se tesim na pristi OC sraz IV a do te doby uvidim, zda se dostanu, jak se tu pise na nejaky ten zimni sraz - besidku ;-)

Urcite bych si ale dal, jak se jiz snazime o nejaky termin, srazik mistnich clenu z Karlovych Varu a okolí !

 

DNES JSEM NAJEL NA CELKOVY STAV 5000 KM ! To bylo v Praze, pak jsem jel jeste pres Plzen a pak do KV.

Fotky tady mate povedeny, snad nevadi, ze jsem si je stahnul a pridam ke svym.

 

JESTE JEDNOU DIKY VSEM ZA ORGANIZACI A STEAKY

Odkaz ke komentáři
Jak pise Baurak,nektery fotky jsou vazne hodne super!

Za me osobne z tech co tu doted jsou,tahle..Ta je opravdu luxusni...Fotka,jak z reklamy!!! :lol::smich:

Tohle ma proste styl!! :palec:

 

naprostej souhlas, jen ta lampa tam je podle me navic ;) ale jinak fak super kombinace a kara neba absolutne zadnou chybu :lool:

Odkaz ke komentáři

Jj,s lampou pryc,zleva lehce oriznout aby byla kara uprostred fotky a zmizely "prolejzacky" na vode a pak sup s Kabym na platno a na zed do garaze hnedle vedle kary.. :smich:

 

Jinak ja tu mam nejakej vejskrabek z mobilu z cesty na Rozkos s Vojtou a Ondrou a pak ozralej Bauracek na "Kennyho",kdyz sme sli v patek na veceri.. :lool:

post-102-1315207204_thumb.jpg

post-102-1315207212_thumb.jpg

post-102-1315207222_thumb.jpg

post-102-1315207231_thumb.jpg

post-102-1315207246_thumb.jpg

post-102-1315207353_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři

Koukám, že mnozí poznávali okolí a to je dobře, protože atrakcí je opravdu hodně,

ZOO, Náchod, Pevnost Josefov, Muzeum vojenské historie Josefov, Muzeum lokomotiv Jaroměř, Hospital Kuks, Přehrada Les Království,

příště uděláme osvětu a dáme nějaké info, aby jste věděli kam zajet a co vidět a doplnit zážitky ze srazu o další :smich:

Odkaz ke komentáři

uf tak jsem se nejak vyspal a vzpamatoval :) teda pro upresneni, vstaval jsem normalne do prace v 7:00 :D ale pisu az ted :)

 

procetl jsem si to tedko sem a tak musim neco napsat, nez nejak behem zitrka ocdpoledne vyplodim clanek a udelam fotogalerii...

 

sraz pro me skoncil vcera dojezdem na melnik v nejakych 18:00 a musim rict ze jsem vypadl z auta a mel co delat abych se nastaroval jeste na nejakej odpoledni zivot a nezaplul rovnou do periny :D

 

CT, PA a SO noc = 11 hodin spanku celkem :D

 

Ja dekuju vsem, ale nektere musim vypichnout:

- Jar_da : jako vzdy velika pomoc se zajistenim stanu a lavic + fantasticky maso

- Tomas_ek neboli Bobajz : velky dik za jizdu jako jediny se mnou rano pro lavice a stany za Jar_dou + za panem v Jaromeri pro pivo a kofolu (mimochodem nas paradne vyhlasil :D ) + stavba zazemi

- Baui + Najmis - stavba zazemi

- Segra a Bracha Chjetjov - organizace na miste, rovnani aut a vubec pomoc se vsim

- Ol@f - za 3h na nohou a grilovani masa + dojednani piva a kofoly s panem v Jaromeri

- Zivocich - darky pro vyherce a omacky k masu

- Alessi + draha polovicka - priprava folii pro ucastniky + foceni srazu + pujceni auta pri jizde pro chleba :)

 

...... a vsichni co pomahali pak bleskove slozit stany a lavice do Mastera v nedeli rano !

 

snad jsem na nikoho nezapomnel, jsem rad, ze jste ochotny s necim pomoci, sam bych to asi tezko vsechno zvladnul.

 

za me sraz na jednicku, poklidna atmosfera, kamaradi, pohoda, paradni pocasi, misto mozna lepsi nez ty 2 placy na minuych srazech, organizacni komplikace nebyly, krom 2 ruznych casu vyhlaseni na dokumentech co jsem pripravoval (jeden jsem delal v utery a druhy ve stredu a nedal si je k sobe :D )

 

finalni pocet aut = 77 coz je malicko zklamani, vzhledem k pocasi

 

financni stranka srazu - musim si to jeste srovnat celkove, ale prevypocitany to bylo na nejakych 90 aut, takze malicko nam to hapruje :D

 

skoda ze snad 10 aut co se registrovalo tak nakonec nedorazilo, par z nich melo objednany maso a nezaplatilo, ovsem to se podarilo udat ve vyprodeji a nebo sme to snedl ja a pesir :D

 

diky za to ze jste dorazili, rad jsem vas vsechny videl a v ramci moznosti s vama pokecal, uzil jsem si to maximalne.

 

pristi rok snad jeste lepe a nejakymi novinkami, vymyslim pro vas dotaznik ohledne mista a programu pristiho srazu, 3x to bylo velmi podobne a tradicni, uvidime jestli budete mit zajem zase o neco malicko jineho :) kazdopadne to zacneme resit v co nejblizsi dobe :)

 

nevim jestli jsem este neco chtel, mel jsem to rozepsany dlouho, tak kdyztak pak dopisu, kdyz me to napadne :)

Odkaz ke komentáři
Guest Tomas_ek

to s těma stanama sem vymyslel jááá :) :)

 

sraz parádní i když jsem musel v sobo po obědě domu :)

 

Jak píše Vitto, tak pán u piva a kofoly v Jaroměři bezkonkurenční.

 

Líbilo se mi, příště zas :)

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...