Přejít na obsah

SPIRUS .. Okta 1,9TDi RS white line..ENDing story.. nový nástupce :)


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

DJ.Mara , Hans26 zdarec chlapci ... mate pravdu JE TO TAK ..postoupili jsme o tridu vys :)

 

par novinek:

pred pul rokem mi odesla stahovacka ridice tak ted konecne jsem se dokopal k tomu ji opravit

takze vymenena naklady cca 700 kc

stara dopadla takto .. pocuchany lanko u pojezdu i u motorku :)

 

04062012193.jpg?ver=2

 

04062012194.jpg?ver=2

 

a taky jsem poridil nove koberecky do auta :)

 

31052012184.jpg?ver=2

 

31052012185.jpg?ver=2

 

31052012186.jpg?ver=2

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Je mozne ze jsem te vcera na vecer videl na D1??? :huh: Fičel jsis to ve smeru Brno-Praha v levem pruhu??? Kde presne to bylo si uz nevzpomenu ale mam pocit,ze jsi to byl ty... :rolleyes:

 

 

jj ten den jsem tam jel byl jsem vystehovat pritelkyni z koleji :) a po D1 ?? jedine VLEVO :D B) ty jo skoda ze jsi neblik :)

 

Tak na ten bílý vnitřek jsem hodně zvědavý a u té bílé octy to bude určitě nádhera, rychle sem s fotkama

rad bych ale bohuzel stale cekam na latku uz mi ji posilaji 14 dni ...tu co mam je s vysokym molitanem a je urcena na sedaky ... tak jsem musel objednat slabou bez molitanu ...ale je desna dodaci lhuta :( :(

Odkaz ke komentáři

Myslim,ze bys nepochopil proc na tebe blika v protismeru kamion :lol: :lol: :lol:

 

nooo tak to asi ne :D to mas pravdu :D

 

ja jsem ty tapecy lepil naz5 sikou a drzelo to nekolik let...

 

ty koberecky sis nechal nekde delat?

 

 

jojo nechal jsem si je delat ve meste na zakazku v jedny firme co dela koberce rohozky a takovy ty pikacovinky :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

tak po delsi dobe male oziveni :) tapece se calounikovi nepovedly tak jsem to vzal do svych rukou sehnal jsem lepidlo a za 200kc latku co by vysla pomalu na cely koberec v obyvaku samo motiv RS :D :) jeste cekam na zitra kdy se rozhodne jestli se do toho pustim nebo koupim tapece ORIGO ale bohuzel komunikace nejak vazne :(

 

jinak na aute se nic nedeje jen provozni udrzby : vymena oleje, palivoveho filtru, v planu je maly airbrush do motoroveho prostoru, a trosku jina predni cast :) ale to vse postupem casu :) probehne maly upgread spis detailovy ale vse bude se ponese v origo stylu zadny tuning atd :D

 

a dneska jsem se rozhodl ze zlepsim trosku okte dychani takze jsem se pustil do lepsiho chlazeni IC :) a vysledek ??

 

ZDE:

 

19072012568.jpg?ver=2

 

19072012570.jpg?ver=2

 

19072012573.jpg?ver=2

 

celkove pocity : auto jede lip :) prijde mi ze je zivejsi a lepe reaguje na plynovy pedal .. mozna TO TAK JE a nebo mozna DEŽA-VÍ :D

Odkaz ke komentáři

tak dalsi nove zpravy .. interier uz je krom budiku komplet RS ..

26072012584.jpg?ver=2

 

balicek kosmetiky se doplnil o pripravek na osetreni kuze .. valil jsem oci jak ta kuze krasne ozila a vypnula se :) zleva: coyote-pneu, sampon,fabric clean = interierove casti, vosk, pripravek na kuzi, 3M lestenka, luber, modelina na odstraneni necistot :)

26072012585.jpg?ver=2

 

a v neposledni rade jsem poridil i kvalitni lesticku znacky krauss velke dik patri Hannymu za doporuceni :)

28072012598.jpg?ver=2

28072012599.jpg?ver=2

Upraveno uživatelem spirus89
Odkaz ke komentáři

tak ty tapecy... :palec: smekám, vypadají fakt super a na nečalouníka dobrej výsledek.

 

jinak na kolik vyjde ta leštička?

 

diky.. na fotce to mozna nevypada ale prece jen strojni prace je strojni prace ale i tak to vypada skvele :) dost mi stim takyy pomahali nasi protoze v jednom bych to nedal ..:) :)

 

za lesticku jsem daval 2990,- a je tam vse krom nanasejiciho (cerveneho penoveho)kotoucku :)

Odkaz ke komentáři

a je tu dalsi akce :D

uz je to par dni co mi prisly new znaky ze skoda CITIGO

 

07072012511.jpg?ver=2

 

a jakmile se me neco dostane pod ruku tak to dopadne takto :D

07072012513.jpg?ver=2

 

a taky prisla nova predni origo maska .. protoze soucastna byla rupla uz pri koupi auta a dodelal ji ptacek ktery se chtel se mnou pretlacovat a tam se chysta taky maly upgread vudci soucastnosti :) ...ale zachova se originalita :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...