Přejít na obsah

Mapy


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

cau. muzete mi nekdo poradit nebo poslat nakej link kde muzu stahnout novejsi mapy...treba tu verzi V4 nebo V6? diky bifi_ul@centrum.cz

 

Mam vychod zapad na jednom CD je to to posledni co existuje

 

 

ahoj.mohl bys mi poradit nebo poslat nakej link kde sezenu naky novejsi mapy? diky moc bifi_ul@centrum.cz

 

Mam vychod zapad na jednom CD je to to posledni co existuje

 

 

ahoj.mohl bys mi poradit nebo poslat nakej link kde sezenu naky novejsi mapy? diky moc bifi_ul@centrum.cz

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...

Mel jsem moznost ted vyzkouset na ceste do Chorvatska mapy EE verze 7.3. Sice neznal nazev mista, ale dle souradnic navigoval naprosto presne(i zadani z mapy slo bez problemu). Jedine co me prekvapilo na ceste, ze jeste nezna obchvat Mariboru, ktery je jiz hotov vic jak jeden rok. Vsechny nove useky dalnice jak v Rakousku tak i v Chorvatsku znal...byl jsem spokojen. Jeste ted otestuji jestli se neco zlepsilo v CR az pojedu do Prahy...napr. obchvat, ktery jsem v Columbovi zatim nemel.

Odkaz ke komentáři
Chci se zaptat, měl bych mit nejnovějši mapy východu.A když si zadám cil v chorvatsku, tak mi to napiše že k tomuto cili nelze navigovat. A to mám zaple všechny fukkce i trajekt.Mě to přijde že umi navigovat jan do rakouska a dal nic:(

Děkuji za rady a tipy.

 

Dělá mi to stejně s mapou V7.1 E a V7.2 E. S mapou V7 E to funguje, ale nejdou Poi body. Poradí někdo v čem je problém?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...