když otevřu nalévací hrdlo, tak tama fouká taky, ale to mi dělalo i u feliny... spotřebu mám dlouhodobý průměr 7.5 a auto mi tahá normálně. takže pokud máš takovou spotřebu co píšeš, tak je tam něco evidentně hodně špatně. na to mě mechanik upozorňoval, že pokud vyleze spotřeba při mé obvyklé jízdě, tak se jde do výměny