Jump to content

MorDecaY

Uživatelé
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutrální

Profile Information

 • Auto
  Octavia II

Recent Profile Visitors

438 profile views
 1. To jsi ty, co máš teď už sjel ? 😄
 2. Jo, dá se sehnat bez výřezu. Pak si ale musíš uříznout páčku a pro otevření kapoty jít s kombinačkami v ruce, abys to odřízlé potáhl 😄
 3. Si to musím jet k tobě někdy ohmatat 😄
 4. MorDecaY

  Podvozek

  Určitě STčko. Za ty prachy a kvalitu je bezkonkurenční 🙂
 5. To je nekonečná škoda. snad se toho někdo chytne a oživí to 😄
 6. GOčko CDAA vychází na 75k cirka. Pak je to lahůdka ale :))
 7. Tak dneska jsem nahodil zadní loketku ze Supíka dvojkového, který má v sobě dva nápojáky, vypadají dost jako z Golfa 4 a Bory. Sedí to 1:1 v rámci děr a funkčnosti, jediný problém je, že to krapítek vyčuhuje. Povolí se dva šrouby v zadních sedačkách a hotovo. Případně si můžete nechat svůj vlastní zadní díl a prohodit jen střed, ten je na 4 šroubech. Já to tak udělal, protože ten můj méně vrzal 🙂
 8. Krásně vyplněná kola těmi brzdami 🙂
 9. Nebo přepinovat kabely ve svorkovnici u jednotky :)) My jsme to tak udělali u mě, jak jsme dodělávali přední. Táhli jsme svazek levou stranou a ne pravou(jako je origo), tak se to přehodilo kabely a funguje to náramně.
 10. A dost 😄 Snad to takto pojede. Každopádně LEDky se vyřešily, jednoduchá dodělávka přes ODIS, všechno krásně naskočilo. Jen jsme zjistili to, co se nikde nepsalo, že RSo nemá osazené parkovačky, tak ještě foto kdy tam ty žárovky byly. Tak jsme to vytáhli ven a nevyskočila chyba. Zajímavé řešení od Škodovky 😄 Každopádně bylo vtipné sledovat, jak ty parkovačky ztlumovaly LEDek dole, páč jsou zapojené na jedné větvi.
 11. Tak včera dopojené přední senzory a kabely ke světlům. Jen s kámošem nekomunikoval ODIS a nepovedlo se to přepnout na LEDky, vyřeší se přes týden.
 12. O víkendu nahozené kotouče z RSa, zbytek co měl @Raedon, díky za ně :)) Jak jsem v tom byl, rovnou jsem je hodil do barvy.
 13. Tak snad se to teď nepodělá
 14. Já ten stěrač i používám 😄 Ale možná se rozhodnu, že tam hodím tu skleněnou záslepku. Jak jako nejde? Já jí normálně vidím 🤔
 15. Huh, jako 120 na olej je dost no 😄 Jasný, určitě zajet a po té výměně i dotáhnout hlavu o 90 stupňů, nebo kolik se dělá.
×
×
 • Create New...