Přejít na obsah

Hřebík v pneu


Brawl

Doporučené příspěvky

Zdravím lidičky, nevěděl sjem kam to zařadit, tak jsem to vložil jsem. Měl ybch takovou pitomou otázečku, nevíte náhodou jestli by vydržela pneu jízdu 200km se zapíchnutým hřebíkem?Asi by to ebyla moc bezpečná jízda, že? Jen jestli s tím nemá někdo zkušenosti, předem dík všem za odpověď.

Odkaz ke komentáři

To abych to raději nechal opravit, nechtěl bych zničit pneumatiku. Chtěl jsem s tím dojet za kamarádem, ten by mi to opravil zdarma, ale je 200 km odemně vzdálenej, jenže jsem si řekl, že když tam mám po Vánocích cestu, tak bych k němu zajel. Takhle mě to bude stát nějakej peníz. Nevíte kolik si tak vezmou za tu opravu?

Odkaz ke komentáři

ze mas hrebik v pneumatice? ja tam mel vrut a stalo me to myslim 50 nebo 70kc vyndat a zalepit neni to nic tezkyho ani se pri tom nesundava z kola... ti tam nastrci kus nejakej prizovej gumy nebo cim to delaj a zaleje lepidlem... samozrejme to kolo vymen za rezervu pac to chvili trva nez to ztuhne... rano mu to kolo tam hodis a odpoledne si pro nej jdes.. tak to bylo u me

Upraveno uživatelem mazliik
Odkaz ke komentáři

To abych to raději nechal opravit, nechtěl bych zničit pneumatiku. Chtěl jsem s tím dojet za kamarádem, ten by mi to opravil zdarma, ale je 200 km odemně vzdálenej, jenže jsem si řekl, že když tam mám po Vánocích cestu, tak bych k němu zajel. Takhle mě to bude stát nějakej peníz. Nevíte kolik si tak vezmou za tu opravu?

Určitě bych 200 km s hřebíkem nejel.

Původně jsem myslel,že jsi někde na svátky a nemáš jinou možnost,když je to tak,že tu cestu plánuješ a chceš mocí mermo šetřit,proč ji nehodíš do kufru? :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

Určitě bych 200 km s hřebíkem nejel.

Původně jsem myslel,že jsi někde na svátky a nemáš jinou možnost,když je to tak,že tu cestu plánuješ a chceš mocí mermo šetřit,proč ji nehodíš do kufru? :rolleyes:

 

 

Já bych ji hodil do kufru a jel na rezervu, jenomže nechci zůstat někde ve škarpě, jedu totiž k Jeseníku a tam ty cesty nejsou nic moc upravený jak u nás v Brně :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

Lepicí knoty jsem použil 2x na moto (zadní pneu, přední bych asi nelajzl) a 1x na Feldě. Vždy jsem pak dojezdil v klidu do sjetí vzorku. Sadu jsem použil levnou za cca 100Kč. Jedinej problém s lepidlem - jak se rozdělala tuba, tak vysychala. Ideální by byla tubička jednorázová na jeden knot.

 

Ale tohle řešení vidím spíš jako nouzi když nemám k použití rezervu (tedy u motky klasicky).

 

Co se týče všelijakých sprejů - moje zkušenost taková, že nikdy není jistota, že zafunguje (leží dlouho bez užitku v kufru) a když zafunguje, jestli splní očekávání. V servisech takhle opravený kola s tou s*ačkou uvnitř pak milujou (je to na dojetí a mělo by se pak plnohodnotně opravit). Taky jsem viděl co to provede v kufru když se rokama šoupání prodřel obal...katastrofa.

 

A jen taková perlička pro pobavení na závěr - viděl jsem opravu bez lepicích knotů, ale podle jejich vzoru. V nouzi nouzovaté žvejkačka s kusem obvazu, vražené šroubovákem do díry...a dojelo se...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zajímavé, jak takovou věc tady řešíme na 2 stránkách:D Pokud ti z gumy neutíká vzduch, tak si toho nemusíš všimnout třeba 5tisíc km, že tam ten šroubek je. Každopádně, taky máme pneuservis a oprava takové díry výjde na +- 100, pokud to chceš ''hříbkem'' tak 150kč. Jestli ti to kolo utíká, tak bych na tom nejel už z principu. Na autě se dá ušetřit na všem, ale na gumách nikdy, to tě vždycky dožene a ještě přeplatíš. Skoč do servisu a tam ti to za 100ku udělají, vždyť tohle není pro auto žádný výdaj.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...