Přejít na obsah

VW T5 Multivitamín


LukášV

Doporučené příspěvky

Můžu ti popravdě říct že jsem sháněl info o přehození motoru ... :)

A co jsem se tak dočetl tak je asi nejlepší sehnat 2.5tdi s označením BAU (má to už rolny) a ty motory jsou nesmrtelný.

 

Nebo mě taky napadla varianta koupit A4 B7 holotu, jen aby měla quattro a 165kw 3.0tdi a celej ten můj Sline interiér si přeházet. :lool:

Jenže ! To bych pak zas dělal čumák do slinu a to vychází grill,nárazník,světla na vraku 25tis .. :o

Odkaz ke komentáři

Tak když už budu nechávat stříkat ten zadní podnárazník tak jsem rovnou objednal přední L+P blatník. Jsou oťukané od kamínků (kapota a nárazník byl stříkán min. majitelem) a L blatník je v hrance zlomenej, tak jsem si řekl, že koupím nové pro lepší výsledek. :wub:

A tak by mě zajímalo - čím ošetřit vnitřky blatníku ? Tuhle přípravu si udělám sám.

 

Napadlo mě natřít to alktytonem + stříkací body ?

Odkaz ke komentáři

Dakie : děkuji za tipa.

Michal: No něco jsem do toho nasypal (hlavně, že jsem se při prodeji okty zařekl) :wallbash: ,ale zas na druhou stranu za ty peníze bych možná měl B7mu,ale rozhodně ně v takovém stavu a komplet Sline ;)

Lukáši taky jsem si dal závazek že jen to co bude nezbytně nutné ale stav je někde jinde :smich: :smich: :o .Prostě blaznovství vítězí :lol: :lol:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak pánové tohle je poslední změna v interiéru, jinak už zůstane nedotčen :rolleyes:

 

-Kupoval jsem to hlavně z důvodu podpory čtění MP3 z SD karet ( podporuje to sice jen 2x4Gb, ale pořád lepší než vypalovat CD )

-OEM navigaci nemám rád, pořád je to pro mě nedokonalý zařízení ale i tak jsem koupil mapy 2013 :lool:

-No a poslední důvod koupě je ten, že tenhle model radia (RNS-E) má nejslinější zesilovač ze všech originálních rádií :palec: Je tam opravdu hodně znát rozdíl :palec:

 

V plánu je koupit převodník obrazu + parkovací kameru, ale kdy to je otázka daleké budoucnosti :(

 

20130209133631.jpg

20130209141658.jpg

20130209141737.jpg

20130209141800.jpg

20130209141830.jpg

Odkaz ke komentáři

No o pár stovek hodnotnější :lool:

No kamera + převodník cca 4500,- :rolleyes:

Nenašel jsem nikde info ohledně update SW na větší typ SD karty takže asi smůla,ale 8Gb je na písničky až až.. čím víc Gb tím víc bordelu v tom :lool:

 

Psal jsem si s tím člověkem co jsi mi doporučoval na počeštění (navi ještě nebyla doma) a řekl si za to 3tis ,ale asi to je zbytečný, není na tom ovládání nic složitého ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...