Přejít na obsah

Jaké koupit žhavící svíčky?


Guest Homoki

Doporučené příspěvky

Dnes jse zjistil, že mi nežhaví 1 žhavička. Koupím komplet 4 nové kusy, můžete mi dát tip, které a od jakého výrobce je pořídit? Výměnu předpokládám zvládnu sám s klasickým domácím vybavením, nebo se pletu? Díky :-)

Odkaz ke komentáři

Klasickej ořech z goly byl málo hlubokej (tj. nevešel tam vršek žhavičky). Existují prodloužené ořechy - půjčil jsem si.

 

K trubkovým-plechovým klíčům mám velkou nedůvěru, ještě tak možná trubka s obrobeným vnitřním 6hr. Ale tuhý ořech goly je ořech goly...

 

Při výměně můžeš narazit na komplikaci - přívodní trubka k některému vstřiku může krapet "zaclánět" a je to pak jebačka (demontáž toho přívodu jsem vůbec neuvažoval, takže nevím jak moc je složitá a co obnáší).

 

A utahoval jsem s citem "na ruku". Původně jsem si sehnal malý momenťák a utáhl podle předpisu...ale to fakt nebudilo důvěru, takže jsem zvolil nakonec tu klasiku...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Originál je Bosch a Beru. Chybu neuděláš ani s NGK. Cenově moc rozdíl není. Já koupil ve výprodeji v Autokelly Beru 168 Kč za kus. B)

Pokud ti nepůjde žhavička povolit, použij Wédéčko nebo jiný vzlínající mazivo a zkoušej postupně povolovat a utahovat až povolí. Hlavně nic nervat silou...

Odkaz ke komentáři
  • o 7 let později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...