Přejít na obsah

Hagis Octavia I 1.8 T


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

jsem tu nový, ale se škodovkami mám již zkušenosti. po tátové 120L, bylo mé první auto Felicia 1.3 50kW a teď jsem se oklikou přes Fiaty vrátil zpět ke Škodě :)

 

můj nový mazel se jmenuje Octavia I 1.8 Turbo 110kW. byl to napůl dárek k narozeninám a napůl si to doplatím. auto je po prvním majiteli, který jezdil většinou jen dálky. výbava Elegance, ale spíš mi přijde, že to byl individuál.

najeto má již 347000km, ale není to vůbec vidět, kastle i vnitřek v perfektním stavu. auto je po kompletním servise a jede bez problému a krásně tiše. takže jsem nadmíru spokojen. dokonce i spotřebu za první 2 jízdy (ujeto víc jak 100km) držím kolem 8,5 l/100km :)

 

a tady pár fotek:

 

post-19675-0-60352600-1370255426_thumb.jpg

 

post-19675-0-60577800-1370255112_thumb.jpg

 

post-19675-0-39500800-1370255113_thumb.jpg

 

post-19675-0-22928900-1370255114_thumb.jpg

 

tak zatím asi takhle. časem přidám další, když se rozhodnu o nějakých změnách.

mějte se fajn.

Hagis

Upraveno uživatelem Hagis
Odkaz ke komentáři

Hezka,vubec na ni nejsou ty kilometry videt...

Díky, nejsou no, sám jsem se pěkně divil, když jsem se dostal po prohlídce k tachometru a uviděl to číslo najetých km :) ale bylo o ní pečováno, vždy poctivý servis. nyní je po rozvodech a větším servisu, takže zase mám na chvíli pokoj :)

 

Vítám tě tady :) na ty kilometry teda vůbec nevypadá :palec:

Díky pane :palec:

Odkaz ke komentáři

Vítám tě tu, octule je moc pěkná a vůbec nejde poznat že to má natočeno tolik kilometrů :palec: . Jinak jedinou vítku bych měl k zadním světlám, s origo světlama by to bylo o hodně lepší ;) . No přeju ti ať ti dělá samou radost a slouží hoodně kilometrů bez poruch :palec:

o těch světlech taky přemýšlím, zda tam nehodím origo, takové ty hezčí :) ne ty úplně první. ale takhle na fotkách se to nezdá možná, ale zas tak ošklivé nejsou :lol:

Odkaz ke komentáři

Samozřejmě jsem myslel faceliftový světla, ty první předface světla jsou škaredý a nešly by tam jen tak dát (jsou totiž o kousek kratší). Jinak samozřejmě, pokud se ti líbí ty co tam máš teď, tak je tam nech ;) , jinak vím jak vypadají ve zkutečnosti, hnusně :lol: :P

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak se vám musím pochlubit a podělit o dnešní dojmy. vezl jsem prarodiče do Drážďan, celkem ujeto cca 350km a spotřeba 7.0l/100km :) jel jsem s hodně lehkou nohou, ale chtěl jsem vědět, za kolik nejmíň jsem schopen jet :) ale 7 je slušný, ba až výborný, ne? ;)

Odkaz ke komentáři

Slušná spotřeba, máš to podle maxidotu, nebo jsi měl plnou nádrž a pak dotankoval ? Někdy se tyto údaje trochu liší.

Máš motor AUM ?

--- --- ---

P.S. A to jsou tu zlí jazykové, kteří tvrdí, že naše káry jsou "žravci benzínu" :lool:, jak to může někdo tvrdit ;) ?

Upraveno uživatelem Mi-rek1.8T
Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zdárek pánové,

 

tak po delší odmlce jsem se rozhodl sem napsat. Octu už mám skoro půl roku a musím říct, že zatím super.

 

- dlouhodobou spotřebu držím dle maxidotu na 8,9l/100km, nato, že je to z 50% Praha, tak to jde :)

- závady zatím žádné (ťuk, ťuk, ťuk)

- přemýšlím o zvýšení podvozku, protože mi přijde hodně položená a s tím souvisí to, co s vámi chci probrat. koupil jsem plastové lemy blatníku, jen tak jsem je nasadil a celkem se mi to líbí. tak přemýšlím, jestli je tam dát, nebo ne. případně potřebuji od někoho zkušeného poradit, jestli je mám něčím nastříkat a jak se tam dávají? přední mají úchytky na šrouby, ale zadní ne, navíc to nedoléhá všude úplně ke kastli, tak jestli se to lepí na nějaký silikon, nebo něco podobného. za každou radu budu vděčný :)

 

zde je foto:

 

post-19675-0-75003100-1370255578_thumb.jpg

 

 

a též mi to nedalo a dal jsem si dopředu NOVÝ přední znak, starý byl již vyšisovaný :)

 

foto zde:

post-19675-0-14150600-1370255565_thumb.jpg

 

 

mnoho šťastných km všem a pěkné prázdniny

 

čágo

Hagis

Upraveno uživatelem Hagis
Odkaz ke komentáři

neorigo plasty nikdy nedoléhají a pokud nemáš hodně pomlácené lemy, tak bych se do montáže nehrnul. Akorát se tam drží vlhkost. Nestříkal bych to ničím, občas to vzít oživovačem na plasty.

To nemá pokračování na nárazníky? Takhle to vypadá dost divně. Určitě by to chtělo černé prahy, aby to bylo jako celek.

Odkaz ke komentáři

neorigo plasty nikdy nedoléhají a pokud nemáš hodně pomlácené lemy, tak bych se do montáže nehrnul. Akorát se tam drží vlhkost. Nestříkal bych to ničím, občas to vzít oživovačem na plasty.

To nemá pokračování na nárazníky? Takhle to vypadá dost divně. Určitě by to chtělo černé prahy, aby to bylo jako celek.

 

no, pokračování to nemá. koupil jsem to jen na ty blatníky a abych řekl pravdu, tak naživo to ani nepůsobí blbě, ten prah by se mi černý už nelíbil. Feldy to mívaly taky bez těch prahů a vypadalo to celkem dobře. no nevím, líbilo by se mi to kdybych to ještě zvednul to auto, protože je dost nízko, nevím zda již stářím, ale nemám žádné lízátka a podobné nesmysli a přitom neprojedu moc velké díry, nebo mírný terén. udělat z toho takového malého SCOUTA :)

Odkaz ke komentáři

protože mi přijde hodně položená

 

A kde je hodně položená? A vyměň ty světla, nedá se na to koukat :lol: Jinak to máš moc pěkný, tak se vykašli na nějaký hnusný plasty, stejnak je to k hovnu, někde ti to vodlítne, zrovna tam pude vožralej děda na nákup a pudeš do chládku. Promiň za upřímnost, ale musel jsem. Nemáš zač :D

Odkaz ke komentáři

A kde je hodně položená? A vyměň ty světla, nedá se na to koukat :lol: Jinak to máš moc pěkný, tak se vykašli na nějaký hnusný plasty, stejnak je to k hovnu, někde ti to vodlítne, zrovna tam pude vožralej děda na nákup a pudeš do chládku. Promiň za upřímnost, ale musel jsem. Nemáš zač :D

 

heh biggrin.gif taky názor. na světla jsem si již zvyknul a nechám je tam, mě se líbí a hned to svoje zezadu aspoň na parkovišti vždycky poznám.

 

s těmi plasty se mi to taky líbilo, i když bez nich je to takové elegantní. dík za upřímnost :-)

Odkaz ke komentáři

Zvýšit by se auto určitě dalo, jelikož mám 4x4 tak musím uznat, že pokud člověk nebydlí ve městě, tak je to hlavně v zimě ideální :)

 

Znak jsem dnes taky měnil, musím říct, hned to vypadá o mnoho lépe-ten můj má najeto 352Tis. Km a vypadal téměř stejně. :pivo:

 

Plasty bych sundal, opravdu se tam drží hlavně bahno a vlhkost, ale proti gustu... :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...