Přejít na obsah

Vnější zpětná zrcátka


Guest Springpeace

Doporučené příspěvky

jsou tam jiné RJ dveří, sice topologie zapojení je shodná s MR07 a 08, ale jednotky si částečně nerozumí s komfortní jednotkou, která u FL je už v BCM jednotce.

 

Z jara budu zkoumat jak a co by s tim šlo udělat.

OK, díky za info.

Ja bych byl spokojeny, kdyby se ty zrcatka sklapela automaticky a ne delsim podrzenim zamykaciho tlacitka na DO

Ještě si vymýšlej, nám se nesklápí vůbec a ty ještě řešíš takový detail ;)

PředFL hezčí

FL praktičtější a bezpečnější.. na dálnici v nich je vidět snad celej kamion už z blízka :palec:

Asi tak.

Odkaz ke komentáři
ja si ty "bambule" na auto teda nedam! :)

To jsem říkal taky, ale kdyby se sklápěly...

V minulých letech se zrcátka pořád zmenšovaly, a teď je trend, že se zase zvětšují, což sice není tak efektní, ale rozhodně bezpečný. Hlavně, že se už nedělají ty zmenšený pravý zrcátka to byl mega hnus ....

To byla snad specialita koncernu, snaha ušetřit za každou cenu :-/ Pravé zrcátko byla hned po výškově stavitelné sedačce druhá věc co jsem na Fabii měnil!

Odkaz ke komentáři

Panove a ted jeden zacatecnickej co se tu neresil, mam OII rv 05, koupenou starsí, zrcádka s blinkrem. Vsiml sem si u firemní novejsi ale pred FL ze osvetluje nástupní prostor. Tak sem si ríkal asi jiny zrcadka s nejakým tím svetlem navíc ale po blizsím cumení na oboje se mi zdají uplne stejný. Prtoto otázka na profesionály, stací rozebrat, a dobastlit osvetlení, nebo je to nereálný? Predem dík.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...