Přejít na obsah

Vnější zpětná zrcátka


Guest Springpeace

Doporučené příspěvky

Mam otazecku! Jak na prvni pohled rozeznat zrcatko s osvetlenim nastupniho prostoru bez kdyz je vcelku a neni zrovna moznost rozebrat. Jen pro uplnost obednal jsem z bazose ale abych nenaletel uz jsem totiz slisel o par lidech co takhle dopadli ikdyz prodejce tvrdi opak. tak jak to rychle na poste zkouknout. Dekuji za odpoved a napady

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...
  • o měsíc později...

Ahoj, potřeboval bych poradit jakožto noví majitel Octavii 2 po facelifte vyrobené koncem roku 2009

Mám 2 dotazy

 

1, zrcátka mam elektrické, vyhřívané a když se podívám pod zrcátka tak i snad osvětlené. Jsou na obouch stranách zespodu trojúhelníkové sklíčka. Když večer přijdu k autu a odemknu ho tak se mi rozsvítí xenony ale ani jeden nástupní prostor ne.

 

Chci se zeptat tedy jestli je možné že jsou rozbité žárovky, nebo je možnost pomocí diagnostiky zakázat osvětlení nástupní prostoru, a nebo to jde aktivovat přímo v nastavení na displeji mezi budíkama?

 

2, druhý dotaz. Levé zrcátko u řidiče mi zlobí a zajímalo by mě jestli je někdo ochoten říct čím to je a jestli to je možné opravit za přijatelné peníze.

 

Problém je následující, když mám zrcátka sklopené sednu do auta a na ovladači na dveřích je chci rozdělat do normální polohy tak pravé je ok ale levé se mi nezastaví a točí dál až se překlopí. Když je hned sklopim tak se mi vrátí normálně až ke dveřím. Jak je zrcátko úplně vyklopené tak ho ručně nastavím do normální polohy ale jakmile je chci sklopit tak to levé i když je už sklopené tak pořad hučí (pár vteřin) a něco vevnitř přeskočí. Občas se mi stane (cca při každém 10 otočení kličku) že

Když vlezu do auta zrcátka nemám sklopené ale v normální poloze, tak po otočení kličku v zapalování se mi to zrcátko začne vyklapet směrem ven a jako předtím i když je už vyklopené tak furt hučí a něco tam praskne či přeskočí (nevím na jakém principu to pracuje) pravé funguje jak má.

 

Děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Nazdar, planujem vymenit na mojej octavii 2 rv 2006 spatne zrkadla z obycajnych na faceliftove, mate niekto schemu zapojenia, ak mam stare RJ okien ? Mam moznost kupit zrkadla aj s RJ s nimi, treba dake kodovanie alebo potiahnut daky kablik k hlavnej RJ ktory urcite nemam s oznacenim BGS ? dakujem za pozitivnu odpoved

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...

Ahoj, potreboval bych poradit. Chci si vymenit zarovky osvetleni nastupniho otvoru za LED. Podle navodu mam vytocit zrcatko na maximum a vycvaknout ho, ale i kdyz to dam na max, tak tam nedostanu prsty, natoz abych neco vycvakaval. Zkousel sem to na oba smery, ale ani na jeden to nejde... A to nemam zadne tluste prsty, spis naopak. Co delam spatne?

 

Diky

Odkaz ke komentáři

Upadlo mi zrcátko u řidiče, ale jenom sklo se odlepilo od podkladu. Hledal jsem na netu shop kde koupit nové, ale je jich tolik druhů, že nevím co mám vybrat. Poradíte někdo co je lepší jestli čisté, nebo nějak lehce zabarvené? Nebo jestli existuje nějaké "samostmívací" sklo, jako je na zpětném zrcátku vevnitř v autě? Měl jsem tam obyčejné - nebarevné, ale s takovým tím "předělem". Nevím, asi je ten konec jinak nakloněný kvůli slepému úhlu...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj všem,

Mám úplně stejný problém. Už to tu někdo řešil? Moc děkuji za rady

 

 

Ahoj, potřeboval bych poradit jakožto noví majitel Octavii 2 po facelifte vyrobené koncem roku 2009

Mám 2 dotazy

 

1, zrcátka mam elektrické, vyhřívané a když se podívám pod zrcátka tak i snad osvětlené. Jsou na obouch stranách zespodu trojúhelníkové sklíčka. Když večer přijdu k autu a odemknu ho tak se mi rozsvítí xenony ale ani jeden nástupní prostor ne.

 

Chci se zeptat tedy jestli je možné že jsou rozbité žárovky, nebo je možnost pomocí diagnostiky zakázat osvětlení nástupní prostoru, a nebo to jde aktivovat přímo v nastavení na displeji mezi budíkama?

 

2, druhý dotaz. Levé zrcátko u řidiče mi zlobí a zajímalo by mě jestli je někdo ochoten říct čím to je a jestli to je možné opravit za přijatelné peníze.

 

Problém je následující, když mám zrcátka sklopené sednu do auta a na ovladači na dveřích je chci rozdělat do normální polohy tak pravé je ok ale levé se mi nezastaví a točí dál až se překlopí. Když je hned sklopim tak se mi vrátí normálně až ke dveřím. Jak je zrcátko úplně vyklopené tak ho ručně nastavím do normální polohy ale jakmile je chci sklopit tak to levé i když je už sklopené tak pořad hučí (pár vteřin) a něco vevnitř přeskočí. Občas se mi stane (cca při každém 10 otočení kličku) že

Když vlezu do auta zrcátka nemám sklopené ale v normální poloze, tak po otočení kličku v zapalování se mi to zrcátko začne vyklapet směrem ven a jako předtím i když je už vyklopené tak furt hučí a něco tam praskne či přeskočí (nevím na jakém principu to pracuje) pravé funguje jak má.

 

Děkuji za rady

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...