Přejít na obsah

LED žárovky denní svícení


Doporučené příspěvky

tak hold přenastavím pak vasem hodnoty no ;)

ale bratránek parkuje každý den venku a zatím mě říkal, že mu to nehlásilo... nemá teda maxidot, ale tam to hlásí taky ne?

jinak svítí stejně dle mého stejně suprově jako předchozí model, ani jsem nezaregistroval změnu ;)

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

@lukasek mám je v O2 FL a když je venku -1 a auto stojí třeba den, tak to pak začne hlásit chybu.. po dalším nastartováním už ne, otázka jestli parkuješ v garáži nebo tak...

v S2 FL a bratrankově O2 FL to nic nedělá ;)

 

ty parkovačky neseženeš, jedině někde na ebaye v hong kongu nebo v SK...

 

@kyselinka on je to pouze novejší model a je to furt vyrobce CREE....

 

Tak bohužel musím Ti dat za pravdu - Ráno jsem nastartoval auto a ejhle svítila praskla žárovka. Potom se venku oteplilo a po dalším startu už žárovka nesvítila. Ale jestli to bude dělat jenom při chladnějších dnech tak se to dá celkem v pohodě přežít. Ono asi opravdu nejlepší je nechat upravit hodnoty v BCM (ferda25) - jen kdybych to k němu neměl 500 km. Jezdím k Vášovi (cardiagnostik) ale ten to zatím neděla.

Odkaz ke komentáři
jinak svítí stejně dle mého stejně suprově jako předchozí model, ani jsem nezaregistroval změnu ;)

Ja som ich skusal tak, ze v jednom svetle som mal tuto a v druhom svetle tu predchadzajucu a rozdiel vo svietivosti tam nie je absolutne ziadny. Ide tam len o to, ze pri tychto novych su osadene vsetky SMD za XBD. A kedze maju vyssiu svietivost, tak ich je tam pouzitych "len" sest :)

Obidva typy LED ziaroviek maju rovnaku svietivost cca 750lm.

 

Inak startujete auto so zapnutymi stretavackami (popriade spinac v polohe Auto), alebo so zapnutym dennym svietenim?

Odkaz ke komentáři

Ano kontrola prebieha vzdy, ale OII ma zevraj studenu (pri starte) a teplu (pocas jazdy) kontrolu a co som pocul, tak je to trosku rozdiel.

Mne denne svietenie hadze chybu len ked startujem na parkovackach, alebo stretavackach, cize denne nesvieti. Ked startujem pri vypnutych svetlach (cize svieti denne svietenie), tak mi chybu nehadze, potom pocas jazdy tak isto nie, aj ked zapnem stratevacky :rolleyes:

Ale zase ja stale startujem len pri vypnutych hlavnych svetlach, cize chybu prasknutej ziarovky nevidim nikdy.

Odkaz ke komentáři

myslite ze toto je to iste ako nedavno linknuta ledka? lebo nejak neverim ze by boli tie z cr ine, ajked pri tychto z EB nepisu nic o canbuse... http://www.ebay.com/itm/10-24V-1156-BA15S-Auto-Car-White-30W-CREE-LED-Park-Turn-Signal-Light-Bulb-Lamp-/231060726583?pt=US_Light_Bulbs&var=&hash=item35cc4ae337

 

ale ak by to bolo ok tak by som mozno zobral rovno toto :D : http://www.ebay.com/itm/New-Stylel-1-pair-1156-BA15S-50W-Cree-LED-Car-Rear-Backup-LED-Turn-Brake-Light-/251316075165?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3a839afa9d&vxp=mtr

 

 

tak zrejme si odpoviem sam, ze rovnake nebudu.... :)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Taktiez som objednal do denneho svietenia CREE LED 30W, ktore nemali mat problem ani s O2 FL. Avsak z casu na cas pri rannom starte mi to zahlasi chybu ziarovky. Predpokladam ze to bude mat suvis s tymi teplotami co tu niekto spominal.

Deaktivovat kontrolu ziaroviek uplne nechcem, nakolko mi tato funkcia pripada uzitocna. Nasiel by sa mozno niekto v BA resp. blizkom okoli kto by si s tym vedel poradit? Cital som tu o uprave RJ a nejakych hranicnych hodnot. Vdaka.

Odkaz ke komentáři

Tak som sa s Igorom stretol, skusil tu hodnotu upravit, no zjavne sa to na mojej neujalo. Chybu ziarovky (co som si vsimol tak vzdy lava predna) hlasi nadalej. Nehlasi ju vzdy, ocividne to nie je zavisle od teploty kedze vcera vecer bolo vonku 10st ked som startoval. Po vypnuti zapalovania a naslednom nastartovani to nehlasi, avsak som ten typ ktoremu hoci aj taketo kozmeticke chyby vadia. Preto som sa nateraz vratil k originalnym ziarovkam.

Mate skusenost, ti ktorym to hlasi stale, hlasi vam stale to iste svetlo? pripadne obe? Kazdopadne objimky boli menene, nemyslim ze bude chyba v nich.

Odkaz ke komentáři

Tak som sa s Igorom stretol, skusil tu hodnotu upravit, no zjavne sa to na mojej neujalo. Chybu ziarovky (co som si vsimol tak vzdy lava predna) hlasi nadalej. Nehlasi ju vzdy, ocividne to nie je zavisle od teploty kedze vcera vecer bolo vonku 10st ked som startoval. Po vypnuti zapalovania a naslednom nastartovani to nehlasi, avsak som ten typ ktoremu hoci aj taketo kozmeticke chyby vadia. Preto som sa nateraz vratil k originalnym ziarovkam.

Mate skusenost, ti ktorym to hlasi stale, hlasi vam stale to iste svetlo? pripadne obe? Kazdopadne objimky boli menene, nemyslim ze bude chyba v nich.

 

Mám ty samé led žárovky a chová se to přesně jak popisuješ a já to řeším tak, že když po otočení klíčku se rozsvítí kontrolka tak vypnu zapalovaní a po druhé zapnu a už se kontrolka nerozsvítí a máš pravdu i v tom, že 99% mi to hlásí levá strana.

Odkaz ke komentáři

Pre tvoje info, mal som niekoľko BCMiek upravovaných od teba na stole a zistil som, že... Ale to je jedno.

 

Ty veľmi dobre vieš, prečo ťa mám v zuboch a prečo nemám rád tvoj bohorovný prístup - umím to jen já, přijeď, udělám, na kolik si to ceníš atď. Niečo som pre teba urobil a keď si mal dačo urobiť ty, začal si sa hrať na hluchonemého. Nezabúdaj, že svet je malý a ani nevieš, kto koho odkiaľ pozná! Len som prekvapený, že niektoré veci, čo sa udiali a nejak sa o nich medzi rečou hovorí, tak sa zatiaľ nevytiahli sem na fórum verejne :ph34r: Ja ti po šťastí stúpať nebudem, nie som ten typ. Ale jedna malá rada do života - je chyba myslieť si, že ostatní ľudia sú blbí a ja (v tomto prípate ty) si ten najchytrejší :wacko:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

V obrysovkach ma u o2 fl 2009 led a zadnou chybu to nehazelo tak jsem si rekl po pul roce ze si koupim i do denniho sviceni a ejhle na budiku kontrola zarovky...precetl jse cele vlakno ale jsem z toho zmateny, jednou resite nejake bmc nebo bcm ani nevim co to je a pak resite zarovky.. Jenom teda cenove trosku jinde nez ty co jsem koupil ja po stovce... Jake je teda reseni kdyz nechci experimentovat s nakupem drahych led? Jsem z brna moc ocenik kdyby mi to nekdo poladil. Dekuji

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

nevím no, já to mám na autě přes půl roku, svítím mlhama jako DLR, mám tam LEDky a kablík s odporem, chybu nehlásí, jestli se hřejou to nevím, protože jsou venku u žárovek, takže to vůbec neřeším, myslím, že kdyby se hřály opravdu hodně, tak bych je teď v létě na Pelješaci úplně odvařil, bylo tam 45° ve stínu a odpory vesele odporují dál :-) Ono je to hlavně o tom, že na ebay a ali je hodně prodejců se zdánlivě stejným zbožím, jenom, když dva dělají totéž, není to totéž. Prostě stejně vypadající zboží může (a většinou je) být vyrobeno u jiného výrobce a chová se jinak. Takže je to o tom, přijít na prodejce, který má kvalitní materiál a to jde bohužel jen metodou pokys/omyl.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...