Přejít na obsah

Michiho detailingový kroužek


Doporučené příspěvky

Jinak nahazu maly tepovaci orgii spolu s stocou! Jsem za jeho ochotu moc vdecen :palec:

prihodim nejaky fotky... Bohuzel jsem si auto nevyfotil hned ale az dnes v garazich a uz ten efekt tak neprejde jako za prirodniho svetla :(

Co je pouzito... ValetPro Heavy Duty Cleaner, je ho tolik protoze do tepovace se micha 1:80, ze bych s nim mohl udelat dva autobusy...

Pak interier plasty byl test jak dopadne DODO Dash Trim nebo jak se jmenuje, jelikoz jsem uz Poorboy neobdrzel, byl vyprodan. Vysledek a primi porovnani s Poorboy je v elku stejny, i sotreba minimalni.

No a kuze osetrena colorlock a pka mastena nejakym spesl tukem , Stocova prace :palec: perfektni...

ely interier prokoukl uplne maximalne hlavne stropnice bohuzel svetla pustila takovy sracky ze jsem se lek :o a nyni az na par opravdu zazranych flicku scela jako nova :)

Nemluvim o svezi vuni a takovy novote co se nyni nese interierem, myslim ze to hlavne prineslo tepovani koberce a koberecku stropu a tapecum. Muzu kazdymu dporucit ;)

post-18338-0-66856500-1373926072_thumb.jpg

post-18338-0-37801000-1373926604_thumb.jpg

post-18338-0-68787700-1373926640_thumb.jpg

post-18338-0-56708600-1373926670_thumb.jpg

post-18338-0-44961300-1373926702_thumb.jpg

post-18338-0-83108500-1373926729_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Já beru klasický obstarožní bílý mýdlo na praní v ruce. Mám finger aplikátor od Dodo, materiál bude stejný. Krásně to z toho jde a ihned. Peru tak i veškerý mikrovlákna. Napustit do umyvadla teplou vodu, namydlit, lehce třít o sebe jako když pereš v ruce, voda se krásně "napění" tím mýdlem, nechám chvíli ležet (cca 15-30 min.), zase třu o sebe, dám do druhýho umyvadla, kam si napustím vlažnou čistou vodu, tam to pod proudem od mýdla propláchnu a vymáchám. A je to jako nový a hlavně naprosto šetrnej postup. Méně znečištěný utěrky, jako třeba ty na aplikaci v interiéru, třeba jen namočím a lehce v tý mýdlový vodě promáchnu.

Odkaz ke komentáři

A tak vy si kupujete na naučení něco takového, aha a Já hnedka z fleku Clay za 600,- co doporučuje x Michi x, vosk budu nanášet prstama jak mi poradil soray, hmm někdo by si mohl říct "ten už objednává kvalitku, už nějakou dobu asi v detailingu chodí" prd já to budu dělat poprvé a hnedka tím nejlepším (nebo spíš se budu učit na kvalitnějších prostředcích) :D

Upraveno uživatelem sm0g
Odkaz ke komentáři

Já vím je to francouz,ale dneska sme leštili...použití: Meguiars gold glass,Carpro IronX,Dodo Juice Basics of Bling Clay,Dodo Juice Born Slippy ,Dodo Juice Lime Prime,Dodo Juice Purple Haze Pro hybridní vosk... :) .. myslim že to nevypadá špatně..

 

Vypadá to opravdu velmi dobře. No a pokud by to nebylo na francouzovi, ale na Octavii tak by to bylo božské. :palec:

Odkaz ke komentáři

Prosimvás co dělám špatně když umyju auto jen vodou a pak to beru ručně šamponem od Dodo Juice, po spláchnutí zase čistou vodou a uschnutí mám na autě takové hologramy nebo spíš jako by mi to někdo polil kyselinou, máte něco čím setřít rychle vodu nebo usušit rychle? Nemyslím ten super ručník za 800,- :D

Odkaz ke komentáři

Já zas mám problém s ptačím trusem ... týden třeba nevidím auto a je to něco fakt k vzteku ... zůstavaj takový mapy potom ... nejde to umýt ani turtle waxem rozleštit :-/ co s tím mam sakra dělat :wallbash:

Já si na to snad koupim leštičku ještě ... jirko jak jseš spokojenej s tou svojí?

Upraveno uživatelem ketys
Odkaz ke komentáři

Prosimvás co dělám špatně když umyju auto jen vodou a pak to beru ručně šamponem od Dodo Juice, po spláchnutí zase čistou vodou a uschnutí mám na autě takové hologramy nebo spíš jako by mi to někdo polil kyselinou, máte něco čím setřít rychle vodu nebo usušit rychle? Nemyslím ten super ručník za 800,- :D

 

Musíš to vytřít do sucha hned po umytí. Jinak to nechává mapy. Nejlepší je mikrovláknová rukavice nebo utěrka.

Odkaz ke komentáři

Prosimvás co dělám špatně když umyju auto jen vodou a pak to beru ručně šamponem od Dodo Juice, po spláchnutí zase čistou vodou a uschnutí mám na autě takové hologramy nebo spíš jako by mi to někdo polil kyselinou, máte něco čím setřít rychle vodu nebo usušit rychle? Nemyslím ten super ručník za 800,- :D

 

Vodu na autě nesmíš nechat uschnout jinak ti tam udělá mapy musíš to utřít do sucha a nedělat to na přímém slunci.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...