Přejít na obsah

Michiho detailingový kroužek


Doporučené příspěvky

acetonu sem se taky chtěl vyhnout jenže dneska sem zkusil tech. benzín, toulen a wd40 a nic nepomohlo, nakonec sem přece jen zkusil onen aceton a taky nic .... co mě docela zaráží je že před týdnem jsem fólií sundaval i z křídla, fólie tam byla přibližně stejně dlouho jako na střeše, no a křídlo jsem jednoduše prelestil tempem, kridlo sem vylestil a zbavil zbytků lepidla na jednou, co nechápu je že na střeše se tempo vůbec nechyta, na hadříku se neobjeví žádné stopy barvy což je podle mě špatně

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Trochu se podelim se zkusenosti s lestenkou MacBrite Titanium

 

http://autokosmetika.heureka.cz/macbrite-titanium-lestenka-s-opravnym-efektem-500-ml/

 

Jednoducha aplikace, mnou vyzkousena vydrz 12 tydnu (ted jsem aplikoval znova,kvuli blizici se zime, ale hydrofobni efekt furt ok), 5x myti bez zadneho samponu jen oplach prudem z hadice a spina stekla krasne dolu, jen za kolama kde to schytava nejvic jsem musel jemne prejet rukavici a samozrejme predek auta-musky, 2x jsem to bral wapkou, pak jsem uz jen skoro osusil.. Dostava to z laku pekne asfalt a dalsi bordel nejsou potreba dalsi prostredky. Po aplikaci se lak krasne klouze. Za ty penize si myslim hooodne muziky, kdyz vezmu v potaz, ze to baleni mam tak na 2-3 roky..

 

Co jsem ted aplikoval,tak jsem na jednu stranu auta jeste pod lestenku aplikoval Sonax Xtreme Brilliant shine Detaiiler . Tak jsem zvedav na rozdil a vydrz..

 

post-50455-0-38819700-1476974998_thumb.jpg

post-50455-0-07560400-1476975065_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Abych to upresnil uplne,tak sem v ramci testu, udelal pulku auta jen tou lestenkou, a druhou pulku- ctvrtku nejdriv lestenkou a pak bsd a druhou naopak.. po prvnim vcerejsim desti,se vsechny varianty chovaji lechce odlisne,tak to poznam na myti a vydrzi.. Nanasel jsem to oboje,protoze jen po pouziti bsd se lak "neklouze" lestenka me dava aspon trochu pocit, ze na tom laku je nanesena nejaka vetsi vrstva nejake "ochrany" a nevim jesi budu mit cas, prostor a chut se s tim v zime zbytecne patlat..

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Hoši , existuje nejaký spôsob ako sa zbaviť prachu ? v aute ani často nejazdím a aj tak vždy po nasadnutí sa rozvíri kopec prachu ktorý je potom všade . Je to zaujímavé pretože s tým autom jazdím len po cestách , aj to nie denne a na predošlých čalúnených sedačkách to takto nerobilo . Skúšal som to aj vyprášiť , aj ich vysávať centimeter po centimetri a žiadna zmena ,

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Koukám, že tady to frčí tak se zeptám, s detailingem začínám. Bývalá přítelkyně mi před asi 2ma lety udělala takovej základní balíček co jsemm ji tenkrát nadiktoval, že bych chtěl... mám vosk dodo jucie banana armour a šampon Chem. Guys glossworkz. Nebyl by pro podpoření toho vosku lepší šampon Dodo Juice Sourpower?

 

A popřípadě který detailer? Jestli Supernatural Carnauba silicone free glaze?

 

Díky.

Odkaz ke komentáři

Osobne nemam vyskousenou tuto kombinace (jedu GW + nattys/BSD/gyeon q2m wetcoat dle nalady), ale DJ ekosystem spolecne funguje. CHG GW je velmi ucinny, casto prebije i ucinky kvalitnich vosku, dobre rozpousti spinu, dobre peni, pekne voni, ale malokdo ho podle me pouziva ve spojeni s az takto super prirodnimi vosky.
Takze k tvoji otazce - ano, myslim, ze kombinace Sourpower+DJ vosk bude fungovat lepe.

Odkaz ke komentáři

Díky za odpověď, ještě jsem se bavil s klukama a doporučili mi gyeon q2m bathe+, tak uvidím pro co se rozhodnu.

 

Jen ještě otázka k tomu detaileru, jestli ten Supernatural Carnauba... nebo jsem dostal i na doporučení na detailer od Megu Last Touch, že prý poměr cena/výkon je taky super.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...