Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Hele asi takhle...jediny co nás omlouvá že už nebyl provoz a že byl relativně klid na silnici,jinak samozř.to taky neuznávam a ted si třeba nadávam do kokotu když na to koukám.

 

Jinak pořád nevím a mám takový pocit že to byl benzin takže fakt nevim co měl vevnitř ale zas tak velký rozdil ve váze taky nebude,koniku má vic,o tom žádná ale ta moje zrychluje taky dost dobře :)

Odkaz ke komentáři

DObry videjko http://www.youtube.com/watch?v=buvKvXAGumk

 

Chtel jsem tu a6 3.0tfsi 213kw v serii, ale nakonec zvitezil rozum. Asi by me to sezralo :( Takze casem nacipuju svoje, akorat diesel je tezsi no :huh:

 

jen pro info jeste, 3.0tfsi neni turbina, ale kompresor...myslim, ze to jede moc pekne. Na YT jsou videa, kde rusaci jedou v te audince vedle passatu CC 3.6 a audinka pak ujizdi, i kdyz ma nizsi vykon(ale papirovy no)

Odkaz ke komentáři

Jirko: je to paráda.Dnes to chci vyzkoušet,jen mě štve že to menu zmizi hned jak vytáhnu klíček ze zapalování ale uvidím co by se s tím dalo dělat jakmile se do toho dostanu :palec:

 

To je opravdu minus že to tam nedali jako běžně přístupnou funkci :(

 

Zase ale na druhou stranu se to vyzkouší jednou,dvakát a budu vědět za jak dlouho se ohřeje těch 7,5 litru oleje.

Odkaz ke komentáři

Hlavne ta bradavice na trojce vypada hnusne. Ja se jen tak zajimal o dodelani tempomatu, na 330ku mi rekli cca 20 tis.Kc, tak jsem to hodne rychle zavrhnul. Musi se menit i budiky atd

To tam není tempomat v základu?

 

Na ten adaptivní bych se vyprdnul, ten přínos je dost malý, navíc to určitě bude stát majlant a jak tady kluci píšou ani to nevypadá hezky.

Odkaz ke komentáři

To tam není tempomat v základu?

 

Na ten adaptivní bych se vyprdnul, ten přínos je dost malý, navíc to určitě bude stát majlant a jak tady kluci píšou ani to nevypadá hezky.

 

Není, mám social edition 330xD, doplněnou jen o Bixenony, sound system, metalízu, komplet M-paket(vnitřek+vnějšek) a ještě nějaký drobnosti

Odkaz ke komentáři

Honzo: raketa to asi bude ale jak píše Michal asi...to bych musel být pořád na dálkových cestách ale každopádně jde o aktivní bezpečnost,o tom žádná.

 

Lanci: já tam tempomat mám,dokonce ten lepší který pak sám zrychli na předem nastavenou rychlost ale nerad na něj jezdím takže ho skoro nepoužívám.

 

:)

Odkaz ke komentáři

 

Na datum nekoukejte.Pořád se mi to mění.Už tu kameru reklamuju potřeti.Je to děsněj šmejd .Prej made in Japan :rolleyes:

 

Já jsem neriskoval vůbec a předjižděl s přehledem dopředu ale on docela dost...pak mě udělal na podruhé před HK kde jsem zpomalil kvůli přejezdu u Smiřic...on tam vletěl snad kilem :huh:

 

jsem si myslel, že máš doma dvě relativně malé děti.. :blink:

romane na té jízdě neomlouvá nikoho nic, ačkoliv je pravda, že jezdit rychle neznamená jezdit nebezpečně.. :)

adaptivní tempomat je jak píše MichalKa dobrý leda na dálnice..

Odkaz ke komentáři

Roberto: moc to prožívaš...jsem velmi dobře pojištěny...

 

Jinak se to pomaličku polehoučku chystá...krásně to dnes vonělo jarem...

 

Jinak jsem se dnes naučil zvednout tu těžkou krávu...1700kg bez pomoci asistenčních služeb :D

post-81-0-10746200-1365534737_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...