Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Honzo: já nechci aby to vyznělo povýšeně,hnusně a namachrovaně ale kdybych ted musel přesedlat z toho skvělého třilitru vč.podvozku do Octávie tak asi bych byl hodně neštastný :(

 

Jinak na otázky jsem snad odpověděl tady:

 

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=765&view=findpost&p=1363212

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

no tak ta vzpěra není ani v tom mém Leguana, tak co by jsi jí hledal tady :lol:

přiznám se, že nová Octavie také není můj šálek kávy. :blink:

a ten SS.. nevím ale startování snad žere víc nafty než pokud nechám nastartováno ne?

Resp. budu-li stát déle jak minutu, vypnu motor, jinak ne..

Upraveno uživatelem Superfatty
Odkaz ke komentáři

Supernaural šampon a nejlepší prevence proti muškám je keramika, mohu potvrdit z osobní zkušenosti,

 

jinak někdo to umývá dámskýma punčocháčema :D

 

 

 

ale divil by ses, jak to jde dobře :D samozřejmě namočenýma a jen zlehka jezdit po povrchu, netlačit (a neukazovat v ten moment už bývalé majitelce) :)

Odkaz ke komentáři

Zabiak: jj,už tam mám nalepeny pruhy z molitanu takže když tak budu couvat do měkkého :D

 

Petře P2M: s těma punčochama jsem to nezkoušel ale zkusim to :)

 

Jardo: tu keramiku bych asi pak dal jen na přední náraznik jinak asi na celé auto něco přírodnějšího podle toho jak se domluvim se Štěpánem ale když jsme to posuzovali tak asi to tak i v budoucnu bude.

 

A pak že trojka má malý kufr :lol:

post-81-0-55082600-1368313051_thumb.jpg

post-81-0-51206100-1368313059_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Jardo: abych řekl pravdu tak ty tři písmenka v názvu šli do nedávna mimo mě.Teprve v lednu jsem poznal o čem je řeč :D a doufám že ještě dlouho budu poznávat :) a užívat radosti z jizdy.

 

O vikendu jsme nafotili pár pěkných foteček.Tady je jedná z nich :)

post-81-0-47762300-1368455139_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Jardo: abych řekl pravdu tak ty tři písmenka v názvu šli do nedávna mimo mě.Teprve v lednu jsem poznal o čem je řeč :D a doufám že ještě dlouho budu poznávat :) a užívat radosti z jizdy. :)

 

takono nejde ani tak o písmenka jako o to, že stará dobrá klasika u bmw je pořád ještě benzínový šestiválec.....

 

 

každopádně naftový je taktéž mimořádně povedený :lol:

 

 

Odkaz ke komentáři

jo na to jsem koukal, ale chtěl jsem touringa, nevim proč :D

je to +- stejný - najeto by mělo mít 170tis, je to fakt jako nový, nikdo těm km nevěří, ale to mi je fuk, hlavně že stav je takový, jaký je, už se těšim :wub:

22960674.jpg

Upraveno uživatelem Jord
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...