Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Honzo: čislo dilu můžu prověřit.Ty jsi to schopný sehnat za jiny peníze?

 

Jirko: já Ti nevim ale vzdy se mi chromované lišty na autech líbili.Co Ty? Jak uživáš v Egyptě? Kurnik,hned bych někam vypálil k moři i když zrovna Egypt mě moc neláká :( ale je pravda že finančně je moc přijatelný.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Romane uzivame, respektive odpocivame a relaxujeme. Pocasi je perfektni. Dostali jsme se k promo akci, otevreli tu nej hotel pro Cechy. Je nas tu v obrovskym resortu asi 20 klientu. Maximalne nam to vyhovuje. Personal pratelskej a staraji se o nas ve dne v noci. Jsem tu spokojenejsi nez na Kube. A jen 4 hod letadlem. Pristi rok letime zase. A v dubnu, bez lidi.

Jo a muzu ti v nedeli dopoledne cinknout? Ze bych se zastavil...

Odkaz ke komentáři

Tak jsem to přezul a hned to vypada o něco lip.Akorát už na to mytí kašlu...počkám na Štěpana.

 

na Štěpána? ten je někdy 27.prosince ne? :lol:

bude jezdit celý rok jako prase? :-D

 

Jirko: nějak nechápu proč bych měl jezdit zatáčky bokem? Jsem asi trošku mimo :)

proč? ty voe... protože je to zábava draku :D

a já jezdím snb :lol:

 

jo a kdy bude ten sraz Odpadlíků?

Upraveno uživatelem Superfatty
Odkaz ke komentáři

S těma lištama mi to řiká hodně lidi :( ach jo.

 

Jirko,neni problém,máme sice duben jako měsic oslav(celá rodina slavi narozeniny s odstupem týdne :D ) ale zavolej mi den dopředu.Počítám s Tebou.

 

Robe: sraz asi nebude.To co se nám povedlo tenkrát ve Světí bylo opravdu výjimečny :palec:

 

Štěpane: jak se daři? Už to je na dobré cestě? Pevně věřím že ANO.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

S těma lištama mi to řiká hodně lidi :( ach jo.

 

Jirko,neni problém,máme sice duben jako měsic oslav(celá rodina slavi narozeniny s odstupem týdne :D ) ale zavolej mi den dopředu.Počítám s Tebou.

 

Robe: sraz asi nebude.To co se nám povedlo tenkrát ve Světí bylo opravdu výjimečny :palec:

 

Štěpane: jak se daři? Už to je na dobré cestě? Pevně věřím že ANO.

 

už intenzivně cvičíme, masírujeme ale moc se tomu ještě nechce :)

Odkaz ke komentáři

jj, přesně, Alkyton, kovářská černá, chtěl jsem decent, nějak mě ty žluté, zelené, modré a bílé nebaví, stárnu no ..... :rolleyes:

 

více foto tady u Michala, který si je vyžádal pro své rozhodnutí,

 

jinak přeju úspěšnou rehabilitaci a těším se až se uvidíme, jinak půlka keramiky z Golfu je fuč .... s novým lakem, takže Golf je už opravdu pracovní wagen :huh:

 

 

 

 

 

http://forum.octavia...0

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

Michale jak to víš že tomu řikáme Brumla? :D :blink: Je to šedivá leskla a v reálu to vypadá docela dobře a pořád lepší než to bylo předtim :)

 

Jardo: já jsem to dával dokupy minulý týden už.V sobotu přezouvám Fabii a geoška na mym.Vynikajici pneuservis je v Hrušové u Mýta :palec: tam jezdim i když to mám 50 km od domova.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

tož to nepoznam :-) jestli broucek nebo fobie, měl jsem za to že brzdy u bawa jsou mohutnější ;) na fotce je ta barva takova "lacina rychlovka" - sam se chystam na renovaci brzd, ale chci to opiskovat a pak striknout (případně poniklovat, nebo kadmiovat. Tak jak to vidim na fotos mi top přijde no jak to napsat slušne :-) rychla jehla...

Odkaz ke komentáři

Aleši: nevím čím to je ale asi že už to tak neprožívam...v reálu to opravdu vypada dobře :)

 

Honzo: dostal jsem odpověd z Vysokého Mýta:

Příklad kalkulace ceny:

 

 

· kurz 12 osob á 3 150 … 37 800 Kč bez DPH

 

· oběd „B“ 12 osob á 180 … 2 160 Kč bez DP

 

o účtujeme počet osob, který se dostaví (ne objednaný), ale vždy min. 10

 

o přijede-li Vás méně než 10, účtujeme 10

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...