Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Jirko: tak to potom se omlouvám :palec:

 

Chci v týdnu se otočit na autosalon do Franfurktu akorát ještě nevím který den.Možná budu mit jedno misto volné tak kdyby někdo chtěl tak dejte echo.

 

P.S předběžně ve středu odjezd okolo 4ráno z HK.

 

 

http://www.autoforum.cz/predstaveni/autosalon-frankfurt-2013-velky-prehled-vsech-novinek/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=frankfurt2013

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

SirMike: já jsem se uplně zamiloval do té atmosféry "lepších autosalonu" takže příští rok na 99% frčíme do ŽENEVY aspon na tři noci.Je to prý finanční náročné ale jdu do toho...jsme tady na návštěvě a zitra už tady nemusim být...

 

 

Jinak k Franfurktu...Jsem v prdeli z MB a to doslova.Do včerejška jsem si opravdu řikal že to je cikansky auto ale to co jsem viděl na vlastní oči...ty novy modely tak jsem z toho byl uplně vedle.Podle mě se na něj nechytá ani BMW nemluvě o Audi i když Audi mělo hodně povedený pavilon a člověk si tam připadal jako v nočním městě někde v Americe včetně stromu atd.Opravdu zážítek.

 

Maroš: Určitě na sebe neberte žádny bundy apod.Je tam desny teplo.My jsme tam byli od 11 hodin do zaviračky do 19hodin a je lepší si zařídit listky předem aby jste nemuseli stát frontu která o vikendu bude asi dost brutální.Doprava z parkovišt je zařízená busu-pravidelné linky zdarma každých 5 minut.

 

K tomu RR.Poušti jen omezené počty lidi a každé skupince max.do třech lidi se věnuje jejich člověk.Mluvi tam bud německy,anglicky nebo rusky.Opravdu RR je zážítek.Je tam ten největší model(cena 25 míču) který je jediný na světě a jde po výstavě na prodej.Sednout se dá jen do jednoho auta ve kterem jsem vyfoceny.

 

Z jidla se tam dá koupit pizza a rychlé občerstvení do 10 euro ale já jsem skoro nejedl protože jsem chodil s otevřenou tlamou a vychutnával tu atmosféru.Pomalu lepší jak sex neboli orgazmus :lool: :D

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

na všech veletrzích je teplo, spousty lidí, všechno předražený, už si sebou tahám kufřík na kolečkách když jedu na nějakej veletrh B)

nej výstaviště jako takový co sem zatím viděl je asi v Miláně :palec:

v Ženevě sem Romane ještě nebyl, ale kamarád tam byl loni a byl zklamanej

Odkaz ke komentáři

wrccko: tak jak jste dopadli? Líbilo? My jsme listky kupovali přímo tam (čekačka asi 20 min.)a docela to odsejpalo.Je tam asi deset průchodu.

No tak my sme dorazili asi niečo po 9.15 z diaľnice menšia kolóna asi 10 minút ako ľudia parkovali do parkovacieho domu nič tragické. Potom to vozil všetko bus hneď na výstavisko, nevošli sme sa všetci je jedného tak sme sa trochu rozdelili tak sme sa museli hľadať :D ...no lístky som kúpili hneď po vystúpení z busu čakanie prakticky 0 minút takže ideál, ale možno sme vystihli dobrý vchod kam nás priviezol každý bus chodí asi inam aby to nebolo nejak preplnené.

Vrátili sme sa dnes po 1h ráno a všetko v pohode až po 14-15h sa od VW, Porsche, Mercedes nedalo nikde pohnúť pretože to bolo neskutočné plné nebolo vidieť ani autá.

Odkaz ke komentáři

osobně jsem tam nebyl, ale vím že plánoval dva dny a ten druhý tam ani nešel - přes ty miliony lidí se prý ani nešlo procpat, ted sem hledal jak je to výstaviště velké, ale nenašel - prý to je ale malé, tak nevím :blink: a ceny hotelů klasika - když je veletrh, tak o 400% dražší nocleh.

prý kdyby si měl vybrat ženeva x lipsko, tak neváhá ani vteřinu a jede do lipska, ale je fakt, že nej novinky všichni nechávají na ženevu, ale tam se k té novince dostaneš přes frontu jak na banány, v lipsku jí uvidíš se zpožděním, ale bez fronty

Odkaz ke komentáři

kluci, Ženevu/Frankfurt nemůžete s Lipskem srovnávat... :rolleyes:

 

Lipsko je degradovaný na úroveň lokálního veletrhu a nejezdí tam výrobci, ale např. jen lokální zastoupení s podporou importéra. A to je znát na celkové úrovni.

 

Pokud to jen jde, je dobrý na veletrhy jet hned první dny po novinářích. Zpravidla se dá dostat i na druhý den pro odbornou veřejnost. Stejný (a někdy i specielní) auta a mnohem méně lidí.

 

Hala Mercedesu měla dobrou show, ale to bylo tak všechno. A AUDI klasicky vymyslelo něco hogo fogo, co v reálu nefungovalo; mraky lidí uvnitř a děsný vzduch :(

Odkaz ke komentáři

Pokud vezmeme Evropu a podle vzdáleností z ČR, tak fakt jedině Ženeva s Paříží/Frankfurtem. To jsou jediné dva autosalony světové úrovně. Proto tam jsou taky mraky lidí.

Je totiž velký rozdíl, zda na autosalonu vystavuje VÝROBCE, anebo jen importér/lokální dealer.

Snad ještě veletrh v Moskvě má být pro návštěvníka zajímavý, ale to nemůžu potvrdit - tam jsem nebyl.

 

Lipsko se za poslední roky dost výrazně zmenšilo a nenabízí už nic zajímavého. A úroveň v ČR snad ani netřeba komentovat.

 

Ale chápu běžného návštěvníka, že je zklamaný z velkého počtu lidí v dny pro veřejnost. Moje pohledy jsou trošku zkreslený pohledem za zákulisí a hlavně v tom, že tam bývám zpravidla dříve než ostatní a fotit na novinářských dnech je něco jiného, než fotit v návštěvní den.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Inzerát platí jen do 14.5.!Prodám Škodu Octavia, 1.9 TDI, v provedení TourRegistrováno 12.11.2009Najeto 437 000 KmVIN TMBDS41U4A8840113Typ 1U, Variante: STAXRX01, Verze NFM5S5Barva: šedá tmavá metalízaHistorie:Do r. 2009 – 2019 firemní vozidlo otce, který spravuje vozový park firmy. Sám staví veterány, takže vozidlo bylo pravidelně servisováno a udržováno v perfektním stavu.2019 – 2024 odkoupeno od firmy, řídila jsem jen já, (jezdím 16 let bez vážnější nehody).Průběh nehody: Řidič přede mnou z vysoké rychlosti prudce zabrzdil aby vpustil chodce, kterého přehlédl kvůli špatné viditelnosti. Na mokré silnici jsem nestihla dobrzdit.Opravy a změny:Do r. 2019 vše zapsáno v servisní knížcePo r. 2020 měněn pouze startér a kloub s manžetou na LP kole, levé zrcátkoPovrchové škrábance laku jsem letos plánovala rozleštit a nechala jsem namíchat lak – přenechám.Plánovala jsem ji opravit a udržovat co nejdéle ideálně až do stavu veterána, ale bohužel dlouhodobě nevyhovuje mým aktivitám, nyní odkupujeme od firmy combi.Pojišťovna vyčíslila hodnotu vozu před poškozením na 37 000 a nabízí odkup (do 14.5.), ale rozhodli jsme se nabídnout ho touto formou i jiným zájemcům.Pro více informací volejte 722 706 180.
    • No ono po výměně brzd vibrace nejsou, ale kolo se hřeje vyměnilo se vše kolem brzd a bez výsledku. Proto se ptám jestli to může dělat náboj když při jízdě nehučí, každopádně už je objednaný takže v úterý by měl dorazit a ve středu se hned vymění tak doufám že bude klid už.
×
×
  • Vytvořit...