Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Jj to je prostě báwo ale já tomu nevěřím ^_^ .Tři turba- pro malé otáčky,střední otáčky a nejvyšší otáčky.

P.S neni to z mé hlavy...mám ve Stratosu kamaráda co se mi stará o vůz tak mi občas vypráví příběhy o "vyspělé technologii" ...Jeden z nejlepších motoru co Mnichov vyrobil byl právě ten třilitr nafta ke kterému jsem přišel jako slepý k houslim :) neni to tím že ho mám a "dělám ramena" ^_^

 


 

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Jirko: ja ti nevim ale to biturbo muze byt jen pruvodcem pozdejsich problemu. Cim jednodussi tim lepsi. Muj nazor.

 

Tome tak uvazuju tak ze to auto uz je nejaky patek stare a nerad bych z toho mel pokladnicku i kdyz pouze jezdim a leju naftu.

Tak zas víš co máš a novější auta nejsou lepší. A nájez nemáš nějaký vysoký. Kdyby jsi měl najeto 300 či víc, tak neřeknu.

Odkaz ke komentáři

Hydraulik: Tvé přání je pro mě rozkazem :) faktura v příloze.

 

Jinak biturba a triturba se dávaji jen na šestivály a výše.

 

Ketys: tak na to raději nemyslim...ono stači vyměnit filtr pevných částic a jsi v tom až po uši...cca sedm pětek.

 

Tome: tak víš jak to myslím ne? Bojím se zbytečných nákladu ale jinak naprostý souhlas v tom že jsou rozhodně lepší než auta která se vyrobili v době od 2010 do ted kde se za každou cenu šetřilo a šetřit bude.

 

Jirko sám moc dobře víš že báwa lidi nekupuji kvůli vnitřnimu prostoru...tam vítězi jiné klady :)

 

Tak se tady mějte...za hodinu odjezd směr Ruzyně...a trala lala KANIKULY!!!

post-81-0-87388500-1433192954_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Jirko: ja ti nevim ale to biturbo muze byt jen pruvodcem pozdejsich problemu. Cim jednodussi tim lepsi. Muj nazor.

 

Tome tak uvazuju tak ze to auto uz je nejaky patek stare a nerad bych z toho mel pokladnicku i kdyz pouze jezdim a leju naftu.

 

Jeste nic neprodavej, jeste neni ta spravna chvile, abych menil auto a musel o tom tvem mazlikovi premyslet :D

Odkaz ke komentáři

Ketys: ty woe...kde jsi ten song vyhrabal? Perfektní :smich:

Petře: to máte ted o dost levnější :) jo hold žiju v nejlepším městě v Čechách pry...

 

Jinak jsem se rozhodl žekašlu na detailing.Našel jsem kluka přímo z HK co mi to navoskuje za litr.Dá tam vosk Titan a do zimy mám klid.Nebudu do toho vrážet nekřestansky prachy :) otázka tři hodin.Uvidime...

 

Koukal jsem na tuto panenku...jen mě štve že to je dvoulit :(

 

https://home.mobile.de/REICH-AUTOMOBILE#des_210643851

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...