Přejít na obsah

Chycení členové clubu na silnicích


Doporučené příspěvky

Dnes ráno letmo viděna v Chorvatské Brele na ul. Stjepana Radiča černá kombíková OII (?) fc (?). Klubová samolepka - levý horní roh 5. dveří. Víc nedokážu popsat, opravdu jsem si všimnul auta na poslední chvíli. Chtěl jsem při návratu udělat foto, ale před polednem už tam neparkovala. Kdopak je (nebo v této chvíli byl) ve stejné dovolenkové destinaci jako já ?

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...