Přejít na obsah

Fabia III


Doporučené příspěvky

@molvy: jde spíše o to, že je Škodovka, jakožto dnes nepříliš laciná značka, docela "jedinečná". U žádné jiné značky (a to se týká i levnějších modelů, což ostatně není problém) nedělají takové prasárny, jako tady. Černá zrcátka a kliky, netónovaná okna, běžně osvětlené, či čalouněné prvky základu chyběji, atd. (to by bylo na dlouho) nenajdeš snad ani u Dacie..

 

Jakékoli prezentace nových modelů ze strany ŠA jsou pro mě proto trošku rozpačité - ať už z toho pohledu, že 99% modelů s vyfocenými prvky jezdit nebude (ale to beru, to je problém majitelů, za co si zaplatí), tak taky z pohledu něčeho na způsob "kozoidní" OIII, která měla na prezentaci stažené pružiny.. Takže asi tak :)

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

řekni mi, na který prezentaci měla OIII stažený pružiny? Jedině na statických prezentacích na autosalonech se toto dělá/dělalo, a to všechny značky! Veškerý dynamický prezentace se odjezdily na sériových, neutažených podvozcích ;)

 

To jen tak na okraj.

 

A srovnávat Škodovku s Dacií je slušný úlet i na Ostravu :P

Odkaz ke komentáři

řekni mi, na který prezentaci měla OIII stažený pružiny? Jedině na statických prezentacích na autosalonech se toto dělá/dělalo, a to všechny značky! Veškerý dynamický prezentace se odjezdily na sériových, neutažených podvozcích ;)

 

To jen tak na okraj.

 

A srovnávat Škodovku s Dacií je slušný úlet i na Ostravu :P

Tady bych souhlasil se Sticklerem... Nema ale nahodou Rapid Spacebak v TV reklame taky stazeni? Asi urcite - totozna vybava co v tyhle prezentaci a v realu je to koza. Pamatuju si zaber na zadni kolo pri prujezdu louzi a rafek licuje s blatnikem. To bych se klidne vsadil. :)

 

Stickler: Hele me prijde ze ty jsi docela prudic do vseho co? :) Ja tomu rozumim, ale pises to kolikrat porad dokola. :)

Odkaz ke komentáři

Mi to kolikrát jen nedá, jinak je mi to vlastně jedno :)

Sám jsem rád, že mám OII, dle mého je to nejpovedenější model (možná vyjma SII, který je taky dobrý). Čili není vše špatné, jen se současným vývojem automobilismu obecně nesouhlasím :)

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

Dle fotek má přední park. senzory a adaptivní tempomat, ale to už kdesi dříve psali.

 

Jinak jsem si popravdě nový model představoval, že to vezmou od píky na papír a pěkně celý znovu, ne že budou vycházet z původní Fabie. Ale jinak jo, povedlo se jim to.

 

Teď by ještě mohli odhalit ceník :D

Odkaz ke komentáři

no zajímá mě jestli tam půjdou dát 14 či 15 kola a ne nějaký nesmysly typu 17"....

ale tak rozhodně hezčí než F2 a i hezčí design než u O3. uvidíme jestli vzadu budou ledky

 

jenom nechápu proč neukázali introš. :wallbash:

 

edit tak snad jo: v základu však automobil dostane čtrnáctky

 

adaptivní tempomat? jak to dokáže zastavit ve městě před překážkou co má citigo?

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

hrozný žvásty a Honza jim to baští :D

prdlajs, já to píšu :loool:

 

Máro, to z toho posledního příspěvku si pleteš adaptivní tempomat se systémem Front Assist. Jen ve Front Assistu je funkce nouzovýho brzdění ve městě (u Citigo se to jmenuje City Safe; jinak se používá zkratka CNB = City Notbremsfunktion, či CEB = City Emergency Brake). ;)

 

Jinak ode dneška už dají potkat i nový kombíky ;) Zajímavý auto! :palec: A kdo se bojí "konkurence" s Rapidem Spaceback, pak je to třeba brát zhruba takto: Fabia III Combi = praktické, Rapid Spaceback = stylovka.

Odkaz ke komentáři

no jasně, adaptivní tempomat fabie mít nebude. jenom ten CITY na zastavení před překážkou.

 

edit: Novinkou pro Fabii bude systém City Safety, jehož radar v přídi dokáže zachytit překážku a auto před ní v nízkých rychlostech samo zastaví.

 

na stránkách škody můžete vybírat podle kagetorií :D manažerské, outdoor atd

 

post-24077-0-49558600-1408436223_thumb.jpg

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...