Přejít na obsah

Ford Mondeo kombi MY2014, Titanium Plus 120kW


TomasB

Doporučené příspěvky

jojo bez BT už nikdy auto... ale ten parrot je v pohodě, když to nezapojí nějaký amatér...

ale mondeo je dobrý, vedle ten bílej sedan ten je taky pěkný

jinak můžeš nafotit ty poháry na tom fordáckym maxidotu? díky moc

když jde u parkováku odpojit ten pípací reprák či vypnout na maxidotu pípání, tak mě to nevadí... hlavně to nesmí pípat a jenom indikovat na rádiu...

takhle pípá ve firmě francouzi, otevřeš dveře zapípá, zandáš klíček zapípá, necháš klíček v zapalování....

Odkaz ke komentáři

Já toho stejného Parrota měl v předešlém, tak jsem objednal zase totéž. Funguje výborně. Instalováno v rámci předprodejního servisu. To ovládání jsem nechal přidělat natvrdo a vyvrtat díru pro kabely, což jsem světlá výjimka, protože lidi si to nechávají vést kabel dírou podél plastu, díl pak samozřejmě nesedí jak má a vypadá to hnusně. Prej ale lidi nechtějí provrtávat ten plastovej díl, protože si pak HF nechávají a v tom plastovém dílu by byla díra :blink: Nechápu, že to někdo nechává demontovat a dá zas do nového auta.

 

Bílý sedan - netuším o čem je řeč.

 

Když jsem jezdil ve Švýcarsku, tak jsem dostal pohár "Champion Eco Driver", všechny květinky plně zelené. Moc dlouho to tam ale nevydrželo po opuštění CH. To bych musel jezdit někde po městě delší dobu, abych pohár zase získal. Jakmile nejsou květinky zelené, pohár ti to zase sebere a poučuje jak jezdit a že si máš přečíst manuál, aby jsi věděl jak jezdit. :huh:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Nevím jak jsi na to přišel, ale ano. Je na tom něco divného? Jen jsem si musel doobjednat deflektroy, protože jsem zjistil, že je tohle nové Mondeo postaveno tak, že to krásně odsává kouř i popel a nelítá to zpět, ale běda jak prší! Potevřít řidičovo okýnko za deště = okamžitě potoky vody do interiéru. To jsem čuměl jak péro. Takže tam půjdou deflektory a je to. Už mi přišla SMS, že je mám u dealera k vyzvednutí, tak tam zítra skočím a nechám si je nasadit.

 

Mimochodem, dneska cestou do Ústí nL, směrem na Prahu po D11, jedu na tempomat 150km/h a najednou veké brždění, tak jsem brzdil taky i ušima, kouknu do zpětného a bylo mi jasné, že ten obrovskej Ford offroad(takovej ten opravdu velkej, tak 3 tuny) to nemůže ubrzdit. Tak jsem rychle hledal kam utéct a v poslední chvíli jsem to šoupnul z levého pruhu do pravého před kamion, ten předemnou to taky lehce vzal do pravého(ale jen částečně) a ten velkej polonáklaďák to vzal ke středovým svodidlům a zůstal až na úrovni toho auta co bylo předemnou... Už mohlo být Mondeo na kaši, kdybych si nehlídal i toho za sebou a kdyby nebylo kam utéct. Tohodle se na dálnici, když se takhle brzdí, bojím moc. Vykleplej jsem byl jak Startka. Jelikož jsme chvíli před tím mluvili s Jardou, tak jsem mu hned poté volal a ještě jsem se třepal jak sulc. :D

 

Jo a ještě jsem zapoměl, tempomat funguje pouze do 180km/h tachometrových. Přesně! Nad tuto rychlost nejde aktivovat... No trošku mně to krká.

Odkaz ke komentáři

Kazdeho vec, ale auto tim v interieru nacichne. Nicmene bych nikoho za to neodsuzoval. Porad lepsi za volantem kourit nez chlastat :)

 

Souhlasím s Michalem pivo.gif taky jsem ve firemních autech kouřil a nikomu nic nevadilo. Samozřejmě je interiér načichlý, a ono se to taky projeví i na ceně při prodeji. Přeci jen auta po nekuřákovi se prodají rychleji. Od té doby co mám cigáro elektronicke, tak kouřím opravdu všude a je to bez problému. Čisté, voňavé.

Odkaz ke komentáři

Taky kouřím v autě, nevidím v tom problém, pokud to někdo neklepe a netípá do popelníku. By mě zajímalo co se tím na tom autě kurví...

Buď v klidu, oni tomu nerozumí :pivo: :D

 

Měl jsem auto služební po kuřákovi-žlutá stropnice(konkrétné),hnus neskutečný.Blbě se toho zbavuje,to auto je celé načuchlé smradem z nikotinu.

nikotin je bez zápachu ;)

 

kdyz se kouri s otevrenym okynkem tak se vsadim, ze v aute nic poznat neni. V Octavce teda zasadne nekourim pac se bojim propaleni sedacek ale v Seatu jo a zatim to nikdo nepoznal, ze se tam kouri. Na 10 let starym aute stejne prd poznate jestli se tam kourilo nebo ne.

Tak tak, kouřím s otevřeným okýnkem a klepu ven, popelník nemám. Nic nesmrdí a navíc tam mám Californii, takže naopak voní po višních.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...