Přejít na obsah

Ford Mondeo kombi MY2014, Titanium Plus 120kW


TomasB

Doporučené příspěvky

njn, to na mě byl taky drsnej ten šimánek umělec, sešrotuje auto a ještě mě nadává...

tak tohle je na opravu, máš opravu do 50k kč...

 

jinak prodejce mě včera říkal, že i ojetý auta prostě vozej po nákladáku, že už si to nelejsknou... taková je hold doba.

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

alianz to bude řešit za vás? wustenrot se mnou moc nebavil, retardní pojištovna jako slavia.

 

njn tome, hlavně si říkej že žiješ a nebyla to totálka.

Tak mi technik z AutoIN říkal, že Wustenrot je problém, že je s nima špatné jednání a doporučuje to vzít přes Alianz, takže to tak udělám.

 

To tech 50 urcite bude. Je to fakt smula, taky me na aute sere kazdej drapanecek. Ale pak si clovek rekne, ze kdyz nejde o zdravi, tak jde o hovno. Jinak co ten tvuj znamej, promyslel to? Zacinaj se ozyvat dalsi lidi, tak jim chci odpovedet

Jo, určitě se na něj chce podívat a pokud to bude OK, což předpokládám že je, tak ho bere. Já budu ale tou dobou v Maďarsku, tak se musíte domluvit sami. Zavolej mu, až budeš v ČR.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

výbava pěkná i solidní cena oproti novému SUPU, ale že to nemá bixeny, které krásně svítí na mondeu :)

copak, nechceš čekat na výrobu? :D

Za těch 700 tis. máš lepé vybaveného SII úplně v pohodě a i s bixenony. Takže v tomto směru mi to jako úplná hitparáda nepřijde. Ale Tomáš stejně SII nechce, takže je to fuk.

Odkaz ke komentáři

Tak už je objednáno :wub:

 

Dobrý den pane xxxxxxx,

tímto Vám potvrzuji, že máme zájem o využití Vaší nabídky viz příloha, kterou jste připravil pro pana xxxxxx. Pan xxxxxx do naší firmy v průběhu ledna 2014 nastupuje.

 

Auto budeme kupovat na naši firmu. V příloze zasílám výpis z OR naší firmy a další údaje viz níže.

 

Navíc k nabídnuté konfiguraci bych uvažoval o zámku zpátečky, který u všech našich firemních vozidel používáme (a ještě nám za 16 let nikdo žádné auto neukradl). Je to problém?

 

Platbu předpokládáme: menší záloha převodem při objednání a zbytek převodem před převzetím vozidla.

 

Pojištění si zařídíme sami.

 

Registraci a převzetí vozidla předpokládáme v týdnu od 13. do 17.1.2014.

 

 

IČO: xxxxxxxx

 

DIČ: CZxxxxxxxx

 

Účty máme u xxxx a xxxxxxxx Bank.

 

Zašlete mi prosím návrh kupní smlouvy a sdělte mi navrhovaný postup.

 

S pozdravem

 

Ing. xxxxx xxxxx

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak auto už je ode dneška u dealera, zítra ho jdu okouknout. Ještě ho musí aktivovat z přepravního modu, připravit, namontovat Defend( z toho nejsem nadšený, protože to je na hovno a jen potenciální zdroj potíží, ale tohle musím překousnout), deflektory, dneska jsem objednal sadu zimáků Alpin A4 na discích a s poklicemi, protože Ford dodává auta jen na letních pneu. Ještě tak týden musím vydržet a pak hurá do prvních km. :prcprc::beer::jager::wub:

Odkaz ke komentáři

Jj ... oki :)

Vorlajzi, možná by jsi si mohl přečíst celé vlákno a pak by jsi věděl, že současné zánovní Mondeo zanechám ve staré firmě a v nové firmě jsem si vybral nové a lepší Mondeo :pivo: A už se těším. Zítra snad udělám nějaké foto.

škodovka to samý... zaměstnanci jsou pak nasraní, že musí kupovat zimáky :)

 

tě budou hlídat kde jezdíš? :)

Nerozumím jak to myslíš? Jak sledovat? Defend lock je zamykání zpátečky, pokud jsi si tohle vyložil jinak. Jinak netuším co jsi mohl mít na mysli. :jelen:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...