Přejít na obsah

Ford Mondeo kombi MY2014, Titanium Plus 120kW


TomasB

Doporučené příspěvky

Není problém to převzít a řešit dodatečně. V tom problém není, vůbec se neobávám, že by to nechtěli řešit. Tím by přišli o docela zajímavého zákazníka. Mimochodem doposud jsem jim přihrál i nějaký ten prodej nových aut. Já jsem s nima fakt spokojenej, až na tu lakovnu. Tentokrát je tedy lak udělanej slušně, ale zase tam jsou drobnosti pramenící z toho, že je lakýra evidentně prase co nedbá na "hygienu". Fouknutej lak není problém přeleštit, tím to půjde dolů. Z oken ředidlem.

Odkaz ke komentáři

Jsou to prasata. Vždycky po převzetí auta ze servsu strávím několik hodin pucováním. Oni mi to vždycky vysajou a nějakou sračkou vevnitř otřou (tohle už jsme jim zarazil) - a já se ptám proč, když dávám auto zásadně naprosto čistý do servisu. Luxusju každý dva dny, každý týden dělám lehký detailing atd. Navíc vevnitř nemá nikdo co dělat, když se dělá něco v motoru a prostě zvenku auta. Ale vždy se něco najde. A zásadně jim dávám auto s dojezdem 0km aby nikam nemohli na svačinu. :) Btw nevíš Tome nebo někdo z kluků, co může znamenat, když je pod lakem zadělaný takový nějaký smítko, prostě černá tečka? Je to vystouplý jako nějaký veliký zrnko písko a zalakovaný, prostě takovej divnej defekt laku. Mám to na dvou místech po lakování zadku.

Odkaz ke komentáři

BTW, tohle mi přišlo po mailu na ten můj soupis nedostatků. To mně fakt sere, že ten technik je fakt výbornej a lakýra mu to tak kazí.

 

Dobrý den pane XXXXX.

Reklamaci přijímáme, každopádně popisované nesrovnalosti odstraníme.

Termín každopádně domluvíme, klidně můžeme nechat na termín běžné servisní

prohlídky.

 

S pozdravem L.K.

 

Ještě jsme se bavili i po telefonu a říkal, že to bude perfektní, i kdyby to měli ještě jednou přelakovávat :) Myslím ale, že to nebude třeba. Ty 3 fleky co vypadají jako zaschlá voda, to vypadá, že je asi špatně přeleštěné, respektive nedoleštěná místa. Upalcovaná místa na stropnici vyčistí, totéž sedačky a čalounění dveří...

 

Jinak jasně, já to vidím, že někomu stačí HTP, když víc jak 70 nejede mimo obec. Takové jantary potkávám denně a to jen fakt k vzteku.

Odkaz ke komentáři

Tak auto určitě, se zrychlením vlaku, ale ten element za volantem co brzdí a za boha víc jak 70 ne a ne... Ono to teda není jen u HTP, aby to nevypadalo, že jsem si na HTP zasedl :) A potkávám to denně. Dneska ráno už od Pardubic až po Chýšť jsem takhle kodrcal v koloně, co způsobilo nějaké vemeno dementní s Fóbií a předjet se nedalo, to se mi povedlo celou kolonu včetně původce předjet až těsně před nájezdem na dálnici. No to bych vraždil.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...

Kokot jel rychle a čuměl na bilboard, pak zjistil, že by to napral do auta před sebou, tak to strhnul do mého pruhu a samozřejmě to taky nedobrzdil. Já jen viděl, jak se vyřítil z vedlejšího pruhu a věděl jsem jak to dopadne. Jelikož nebylo kam uhnout, jelo se v kolonách asi 40km/h. Jen mi nejde do hlavy, kde se ten kokot rozjel na takovou rychlost, když tam byl ve dvou pruzích štrůdl aut. Vůbec nepobírám, jak je to možné, protože ten jel výrazně rychleji. Já mám minimálně v prdeli pátý dveře a nárazník. Oboje na výměnu, respektive nic rovnanýho nechci. Ten plast co drží čidla, ten je rozlámanej a ani nevím, jestli čidla fungují, to jsem nezkoušel.

Jemu nešly ani otevírat a zavírat dveře na tom Polu.

 

alianz to bude řešit za vás? wustenrot se mnou moc nebavil, retardní pojištovna jako slavia.

 

njn tome, hlavně si říkej že žiješ a nebyla to totálka.

čoveče, byl bych radši za totálku, protože to auto už mně nebaví a není mi souzeno.

 

už jsem teď odeslal hlášení škody na Wustenrot, s tím, že to dám do Auto IN a ať si to řeší s nima.

Odkaz ke komentáři

Mimochodem, tak do 2 minut tam byla "asistenční" služba Auto Assistance Praha a byl neodbytný jak veš. Jsem ho vyhodil, že se má starat o svý a že se s ním vůbec nebudu bavit a on byl drzej jako blázen a mlel pičoviny. Tak jsem už na něj hodně sprostě vyběhnul a on stejně nic a jen mlel drze kraviny.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...