Přejít na obsah

Ford Mondeo kombi MY2014, Titanium Plus 120kW


TomasB

Doporučené příspěvky

Takže oprava metodou PDR dveří nabořených nákupním vozíkem, jak jsem psal že mi to někdo způsobil, tak se nepovedla. Na místě zjistili, že to nejde, že je to v té hraně vzaté tak moc, že to je na lakovnu. Neplatil jsem nic, jen jsem se projel do Prahy a zpět. Takže bude následovat akce na pojistku v servisu :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odkaz ke komentáři

Tady jsem se trošku posnažil a hned to tam bylo, nevím kdo t chtěl vyfotit, ale tady je ten pohár.

 

No a jinak jsem to s mladým otestoval na rybách co by pojízdný "hotel" a musím říct, že naprostá paráda. vejdu se tam kompletně bez omezení a spí se v tom dobře. Mladej se tam taky vešel komplet i s bednou pracovního harampádí. Na fotce si čte na dobrou noc, jak je vidět. Do školy jde až v září, v srpnu mu bude 6 let a číst se naučil zcela sám, aniž by mu někdo pomáhal nebo ho to učil. Nevím jak to udělal ale zvládl to zcela sám. Teď už si v klídku čte sám co chce.

post-226-0-09490900-1373123170_thumb.jpg

post-226-0-43628600-1373123408_thumb.jpg

post-226-0-40086700-1373123454_thumb.jpg

post-226-0-95750200-1373123482_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Tak si připadám jak na pohřbu, mám úplně špatnou náladu :(

V pondělí Mondeo dávám opět do servisu a lak se bude předělávat. Já jsem z toho naprosto v háji a upřímně lituji, že jsem se na tu promáčklinu nevykašlal. Vůbec nevím, co mám dělat a na nic nemám náladu. Já už snad ani to auto nebudu mít rád. Veškerý dobrý pocit z nového auta je v háji. Chybí mi tady brečící smajlík. Nevím jestli brečet nebo se jít ožrat.

Sice se k tomu technik postavil čelem a souhlasil se mnou, že to není OK, ale z hlavy mi to už nikdo nevymaže, tohle se prostě s tím autem už potáhne a vlastně se už jen těším, ať už je konečně nové auto, což jen tak nebude...

Nemůžu si pomoci, ale mám fakt pocit skoro jako by mi někdo umřel. :( :( :( :cry: :cry: :cry:

 

Jinak oprava stála přes 30 tis. a půjčovné necelých 5 tis.

post-226-0-74557800-1375438439_thumb.jpg

post-226-0-97324300-1375438450_thumb.jpg

post-226-0-15128200-1375438458_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Z té fotky to je vidět jako prase, i když je to jen z mobilu. Zaprvé tam je jedna velká skvrna přes blatník a částečně přes dveře a za další je hrana dveří odrbaná a podřená. Dále tam je kapka steklého laku na lemu blatníku, což není z foto vidět a pak tam je dost "zalitých" nečistot. Se mi chtělo brečet, když jsem to viděl.

Odkaz ke komentáři

To s tím služebákem nevím, nevím, protože technik ví, že si na autě dost zakládám. Spíš si toho nevšimnul, protože to je vidět jen pod sluníčkem nebo umělým světlem. Jak na to něco nesvítí, tak to vidět není. Mluvil jsem s kámošem lakýrou(bohužel právě na někde na Madeiře) a podle popisu jednoznačně špatně položenej lak a jediné řešení je udělat to znovu. Dále ty důlky v laku on nazývá "sopouchy" a ty jsou důsledkem mastného podkladu. Zalakovaná smítka jsou jasná. Jestli to nedají ani na podruhé, tak jim rovnou řeknu, ať si to zaplatí u toho mého kámoše, protože jinak to bude ve výsledku pro ně dost drahé.

Odkaz ke komentáři

Ja jezdim k Valouskovi a i kdyz vidi pri prevzeti, ze auto je soukr., tak pro jistotu jeste pri obchuzce auta samotneho predtim, nez jim dam klicky a podepisu protokol, zduraznuju, ze to neni sluzebak, ze neexistuje aby ho myli jakkoliv a ze to chci punktlich... Zatim v poho, ale taky jen cekam, kdy neco vyrobi... Proste jsme v CR a tady se kouka hlavne na penize a kvalita prace, lidi je v urcitych oblastech az na x-tem miste...

 

Pises, ze tohle je videt jen na slunci nebo pod umelym svetlem, takze v te lakovne to videt museli, tam si sviti sakra dobre. Proste lemplove prvni tridy dle meho, bohuzel.

Odkaz ke komentáři

Zatím to nechci nijak hrotit, protože jsem byl vždy spokojen a vždy mi vyšli vstříc.

 

Dneska cestou na ryby jsem zjistil, že když stáhnu dálkou okýnka a znova je dálkou chci zavřít, tak se všechny zavřou vyjma okýnka na dveřích které se přestrojovaly. To mně taky nadzvedlo.

Odkaz ke komentáři

 

Dneska cestou na ryby jsem zjistil, že když stáhnu dálkou okýnka a znova je dálkou chci zavřít, tak se všechny zavřou vyjma okýnka na dveřích které se přestrojovaly. To mně taky nadzvedlo.

 

Tohle je nenastavenej doraz okna podle me. Postup stejnej jako u VAG.

Odkaz ke komentáři

Tome co na to řict? Dostal jsem se na forum po dvou dnech.Vím jak Ti je.Kdybys chtěl tak doporučim lakýru za kterého dám ruku do ohně.Borec s velkým "b". Moje auto jde taky během týdne k němu :D HK-Slovensko a zpět bez ztráty kytičky...a posledních 5 km jsem byl u kámoše a mám škráblou spodní část nově nalakovaného nárazniku.Neni to vůbec vidět a je to zespodu ale mrdá mě to takže mu to dám na opravu.Viděl jsem jeho práci a je fakt dobrý.Kdyby něco tak zavolej,kontakt máš.

Odkaz ke komentáři

Romane, vůbec nemám náladu.

 

Ku*va, to auto je začarované. Já už na to nemám nervy, spadla na mně větev cestou domů :wallbash::wacko: Dojebaný A sloupek, střecha, přední kapota, maska, nějaké plasty před chladičem a chladič to taky koupil, ale proražený asi není. Náhodou jel kousek za mnou kamarád a poznal mně, tak mi pak volal. Viděl jak se to stalo a říkal, že se mám vysrat na auto, že můžu být rád, že ta větev nepadla na čelní sklo, že jsem mohl vypadat jinak. No ho*no platný jeho chlácholení, když jsem nasraný moc, tedy už spíše zoufalý.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...