Přejít na obsah

Závada motoru


Doporučené příspěvky

Tak auto opět vyzvednuto. Třetí výměna turbíny, podle servisu a naměřených hodnot je to v pořádku, nic méně mně se to pořád nezdá!! Buď už s toho mám halucinace a nebo nevím. Snad by mi pomohlo kdyby se v tom někdo svezl, někdo kdo má stejný motor. Jinak už nevím :wallbash:

Já mám totiž stále dojem že při sešlápnutí plynového pedálu je tam velká prodleva a hlavně je hodně cítit kdy přesně ta turbína zapne, prostě až přes dva tisíce.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Zdar chlapi,

nejaky overeny servis na Turba, diagnostika atd? Praha, stredni cechy, severni cechy... nasel sem na jinem vlaknu tip na Turbocar a neco v Jablonci, coz nemam uplne po ceste:/

Chcije mi z turba do saciho potrubi, takze to je dost na pí...doporuceni na nove turbo nebo repas. Vzhledem k tomu,z e motor ma nalitano cca 320tis a tak nove nema vyznam. a nerad bych delal repas pokud by to nebylo nutny, navic u nekoho kdo to pak zkurwi:(

 

dik

Odkaz ke komentáři

Taky mě zajímá jestli je nějakej prověřenej servis na repase turbín. Na Turbocar jsem slyšel chválu, ale není nad osobní zkušenosti. Mám nalítáno 170k a když tomu nasypu, tak kolem 3500ot se začne ozývat takový fičení, přirovnal bych to ke zvuku jako kdy při vichřici netěsní okna nebo dveře a začne to hvízdat. Motor pak padne do nouzáku, stačí vypnout klíček a znova nastartovat a jede to normálně. Regulace byla čištěná při 150k. Tak nevim, jestli je to nějaký těsnění, trubka, nebo je turbo už na repasi...

Upraveno uživatelem Holy
Odkaz ke komentáři

Taky mě zajímá jestli je nějakej prověřenej servis na repase turbín. Na Turbocar jsem slyšel chválu, ale není nad osobní zkušenosti. Mám nalítáno 170k a když tomu nasypu, tak kolem 3500ot se začne ozývat takový fičení, přirovnal bych to ke zvuku jako kdy při vichřici netěsní okna nebo dveře a začne to hvízdat. Motor pak padne do nouzáku, stačí vypnout klíček a znova nastartovat a jede to normálně. Regulace byla čištěná při 150k. Tak nevim, jestli je to nějaký těsnění, trubka, nebo je turbo už na repasi...

 

TurboCar je v pohode, sidlo maji ve Velke Bitesi a maji i zastoupeni v Praze, bohuzel s nima nemam osobni zkusenost, ale vsichni je chvali. V Jablonci je TurboSport a s nima mam osobni zkusenost a naprosta spokojenost. Resil jsem to jeste drive v Passatu, nechaval jsem turbo cistit, napockani a bez problemu ujeto dalsich 60tis KM, pote jsem auto prodal. Vim, ze se jedna o clena Andre na DieselPower foru a DieselPower bral primo turba od nej. Podle me jednoznacne odbornik a nemam zadne negativni reakce smerem k jeho praci.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...