Přejít na obsah

Seat Exeo ST


Bárty

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Čau kluci tak to tady zas trochu oživím . Teda vlastně spíš umrtvím jelikož jsem Seata prodal a užívá si ho nový majitel. :)

 

Jezdí někde kolem Vrchlabí/Jilemnice . Tak ho třeba někdo bude potkávat a informovat jak se k němu majitel chová ...

 

A jinak už přes týden mám doma novou hračku . Zatím máme najeto malinko přes 2000km . S autem zatím spokojenost .

Jinak dle vyjádření VW v DE jsem opravdu jedinej kdo má v evropě Edition 30.

Takže celkem rarita a je fakt že auto přitahuje pozornost . Snad bude přitahovat pozornost jen v dobrém !!!

Jinak jsem vybral ze čtyřech nabízených barev stříbrnou s manuální převodovkou .

V autě už je motor 2.0TSI EA888 takže v podstatě to sáme co má O3 RS akorát nemá 162KW ale 155KW (údajně jiné turbo které se dá vyměnit).

Výbava: Multi volant, el.šíbr, handsfree, rcd510, elektrický sedáky, TPMS, MDI, Fender audio, park. Kamera , tempomat a kupa dalších kravin ani sem neměl čas všechno vyzkoušet :D

Jediný co mi chybí je zadní stěrač (nedělá se), Bi-xenony(dají se dodělat) a park senzory(vynahrazuje kamera).

 

Nemám u sebe fotky tak vložím aspon jednu ilustrativní a nějak v průběhu ty svoje .... Je to v podstatě to samé auto :)

 

 

post-16099-0-83145200-1417631598_thumb.jpgpost-16099-0-44674500-1417631617_thumb.jpegpost-16099-0-21420100-1417631632_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...