Přejít na obsah

Kocourková limuzína


Doporučené příspěvky

Taky už vybírám zimní gumy a rozhoduju se mezi těmato:

 

http://www.pneunet.cz/pneu/12152/goodyear-ultra-grip-7+-195-65-R-15-91-T-zimni/

http://www.pneunet.cz/pneu/17903/michelin-alpin-a4-195-65-R-15-91-T-zimni/

http://www.pneunet.cz/pneu/20464/nokian-wr-d3-195-65-R-15-91-T-zimni/

 

Nyní ještě mám Goodyear UG 7 a jsem s nima moc spokojenej, ale chtěl bych zkusit něco jinýho a hodně mě lákají i po cenové stránce ty Nokiany, které se vyrábí ve Finsku a tam už asi nějaký zkušenosti budou mít ;)

Odkaz ke komentáři

Já měl Dunlop a brácha taky a naprostá bomba pneu, nemužem si stěžovat, ale Barum není nějaká zvlášť špatná značka, Já do nich jdu, letní Barum se mi osvědčily ještě na mém prvním autě.. Tak vyzkoušíme zimáky, ale neviděl bych v tom nějakej rozdíl, stejnak u nás u Brna bude do pulky prosince sucho, pak napadne sníh, na Vánoce bude sračka, na silvestra sucho, v lednu bude sračka.... A na takové břečce mužete mít cokoliv a stejnak se vezete.. :D

Upraveno uživatelem sm0g
Odkaz ke komentáři

Zdravím klucí !

 

K objednávce pneu jsem napsal poznámku - " Zpráva: Dobrý den,pokud by bylo možné,tak letošní výrobu pneu. Děkuji Kocourek. " a paní mi odepsala " Dobrý den,

Nemohu se Vám dovolat. Dnes Vám odesíláme Vámi objednané pneumatiky.

DOT je 2612, novější bohužel nelze sehnat. Dodavatelé to vždy odesílají postupně, tudíž letošní výroba se do prodeje dostane až příští rok.

S pozdravem a přáním pěkného dne"

 

Tak kluci jak je to s tím ? :D

 

Jinak dnes jsem si Octu navoskoval,celkem práce ! :D

 

Ještě musím koupit ty krytky a vyměnit ten zlomený přední plast na předním nárazníku :D kolik to tak stojí ?

post-30450-0-35759800-1381252553_thumb.jpg

post-30450-0-96542400-1381252646_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

S tema gumama je to nejaky divny, protoze kdyz jsem pred sesti letama kupoval zimni a letni, tak byly stare jen nekolik tydnu a ne ze byly z lonskeho roku... :o

 

Krytky stoji kolem stovky kus a zlomeny predni plast nevim co myslis? Nic na fotce nevidim, ale mozna to bude tim, ze si to ted prohlizim z mobilu :) a to podsviceni vypada fakt dobre :palec: , to ti sviti porad kdyz mas zapnute svetla nebo to mas na vypinac? ;)

Odkaz ke komentáři

Ááá možná pro některé je to novinka jako pro mě, pokuď to už víte tak se do mě nenavážejte Já se to dověděl v práci že Continental je Barum a Barum je Continental :D

 

Jinak že jsou rok staré v tom bych problém neviděl, v zimácích je prý silikon nebo co a tak s nima nic nebude a není neboj, kor jestli myslíš na to že by byly steřelé :)

Odkaz ke komentáři

Ták gumy dobré ! :) Přijela s DPD pěkná paní ! :D Gumy na pohled vypadají solidně snad bude i ta kvalita odpovídat ceně :D

 

Konny: Děkuji moc :)) Musím ho vyměnit nebo bych to v zimě ztratil :D

xshreck : Jo,takhle je to se vším :) i boty. Nike - Vietnam ( levná prac. síla ) :D

 

 

Jinak MADE IN ROMANIA !! :D

post-30450-0-99910900-1381339962_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zdravím chlapi, potřebuji poradit.

 

 

Dnes jsem domontoval opravenou vložku zámku. Dám jí tam a když pak otočím klíčem tak se zamknout a odemknout dveře u řidiče,nejde tím stahovat ani okna. Když zkusím jiný zámek abych zamnul i ty dveře u řidiče tak to taky nejde. Před tím než jsem tam namontoval tu vložku všechno fungovalo.

 

Dálkovým ovládaním taky jde zamknout všechno kromě dveří u řidiče kde jsem dnes namontoval vložku zámku.

 

Bude špatný mikrospínač v zámku nebo nevíte prosím ?

 

Když už pak ty dveře zamknu ručně,pak odemknu dálkou tak se odemknou i dveře u řidiče.

 

Dioda bliká,ale dveře zůstanou odemčené,když nechám zapnuté světla otevřu dveře tak to začné pipat na chvilku a stropnice se taky jen semtam rozsvítí :/ Včera bylo ještě vše ok. Cvaknutí v zámku u řidiče je mírně opožděné.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdravím Vás kluci :)

 

Chtěl jsem ukázet cestu v Hulíně,před námi se objevil modrý favorit,který začal kličkovat ze strany na stranku,po příjezdu na kruháč se v něm zaseknul a chtěl začít couvat do Octy,tak jsem vyskočili z auta řidiče zastavili. Řidič byl úplně mimo nemohl ani mluvit,požádali jsem ho po dobrém aby auto odstavil a šel pěšky nebo aby pro něj někdo přijel,ale řidič na nás nedal a chtěl pokračovat v jízdě,tak jsem museli volat PČR,po příjezdu policie se ukázalo,že řidič nemá v krvi ani kapku krve. Ukázali jsem video policii a ti si sami nevěděli rady tak se volala rychlé. Zajímavý zážitek z cesty.

 

Vždy neplatí přísloví " Opilý řidič veselý vrah " :pivo:

post-30450-0-45225300-1383506823_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...