Přejít na obsah

Kocourková limuzína


Doporučené příspěvky

Tak se to nakonec povedlo. Příště než se ty liťáky nasadí, tak je dobré ty dosedací plochy lehce máznout vazelínou, pak není šance aby se opět přilepily ;) .

 

Co se týká plechu okolo nádrže, tak jak vidím, nepodařilo se ti to zachránit :( , v tomto případě se poškozená část vyřízne a použije se opravný plech, který se dá samozřejmě koupit ;)

Odkaz ke komentáři

Celý podběh jsem pořádně vytřel asfaltem,z venku obrousil zatmelil a stříknul :) víčko zasilikonoval a hodil ty podběhy.

 

Viz. foto je to stříkané sprejem a je to nic moc,ale na zimu dobré po zimě by to chtělo stříknout pistolí celou část. :lol: jinak toto mám udělané už cca měsíc a rez nepokračuje.

 

smOg: pozink by měly mít všechny octy ! :D

post-30450-0-16980600-1383888994_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Jsi mě zmátl, jsem myslel, že ti to po opravě opět kvete... ;)

 

sm0g: to není benzínem, ale tím, že když nejsou plastový podběhy, tak se zevnitř okolo hrdla drží bordel a když se to pravidelně nečistí, tak to pak shnije a jestli je to benzín nebo nafta je úplně jedno ;) a co se týká pozinku, tak ten měly všechny octy :)

Odkaz ke komentáři

Konny, ale prosimtě, divný že mi nic nehnije? To by mě zajímalo jako proč? To že mám 3 vrstvy laku asi od výroby nebude ono, nebo že o auto se starám a umývám a pochybuju že auto mělo v Rakousku podběhy, proč by mi je sundával při prodeji? Tady prostě nafta vs. benzín musí mít něco...

Odkaz ke komentáři

Jestli se můžu přidat do konverzace,tak možná to s tím benzínem je možné,ale po demontáčí víčka jsem zjistil že tam je takový žlábek kde se drží bahno,voda a v zimě nejspíš i sůl. Problém byl v tom,že ta kaučuková hmota byla popraskaná a za to se dostalo bahno a ostatní,a co udělá plech ? začne hnít. PS : Ještě že mi to nezašlo tak daleko - http://www.skodaoctavia.cz/skoda-octavia/rez-kolem-vicka-nadrze-oprava :D

 

Takže jsem to zevnitř zatmelil,zamazal černým gyzdem hodil podběh a z venku vybrousil vytmelil a nastříkal a přestříkal bezbarvým lakem,kolem víčka jsem hodil bezbarvý silikon a snad to bude dobré :)

Odkaz ke komentáři

No hele, ještě jsem něco četl někde že octy měli dva tipy výplně kolem víčka nádrže, jedni to měli z plechu a druzí z gumy jako já, je to třeba i tím? :) jinak nevím kama by se mi bordel dostal k nádrži když oddělám podběh tak tam žádný díry nejsou k nádrži, nebo jo? :D

Odkaz ke komentáři

Já třeba nemám silnější motor 81kw jen tak ze srandy, puvodně to bylo tak že jedu pro "octávku" jakej motor jsem ani netušil, jestli 66 nebo 81 mi bylo fuk protože doteďka vím že chtít silnější, rychlejší, hezčí, elegantní, obdivuhodné a kdo ví co ještě za auto, volím jednoznačně Mazdu 6 s turbem, to má něco kolem 200 koníku, je to v benzínu, tím chci říct že nemám octávku v dieslu proto kolik má v sobě koní.. :)

 

Nezatíká ti tam od světel třeba nějak? :D

Odkaz ke komentáři

Tak Konny napadlo mě to taky :D jeden ze šroubu byl rezavy tak jsem to sundal a celé jsem to hodil na průhledný silikon,tak snad to bude dobré ! :D

 

Tak Konny napadlo mě to taky :D jeden ze šroubu byl rezavy tak jsem to sundal a celé jsem to hodil na průhledný silikon,tak snad to bude dobré ! :D

 

 

Tak na to,že nemám řidičák tak zatím stačí toto,ale kdoví jak dopadne po zimě ! První zima bude těžká !:D (pro Octu)

Odkaz ke komentáři

Jsem právě myslel, že octou už jezdíš ;) , tak to přeju spoustu bezpečných kilometrů, než bude sníh, tak něco najezdíš a v zimě se budeš v ježdění prostě jen zdokonalovat :) .

 

Co se týká té lišty, tak snad to bude dobrý, kdyžtak tu lištu sundej celou, pak by mělo jít vidět kama to zatíká ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...