Přejít na obsah

Vytvorena skupina pro vozy Skoda Octavia


Doporučené příspěvky

Pro vsechny co si eviduji spotrebu na strankach SPOTREBY.CZ jsem vytvoril novou SKUPINU OctaviaClub.cz (jen vozy ŠKODA OCTAVIA). Takze prosim vsechny s vozy SKODA OCTAVIA aby si sve auta pridaly do teto skupiny.

 

Heslo pro pridani do skupiny je: octaviaclub

Primy odkaz na skupinu: http://www.spotreby.cz/skupina.php?id=2

 

 

Nejsetrnejsi ridici a mapa clenu skupiny:

 

gtab_1_2.gif gmap_2.gif

 

 

spotreby3.jpg

spotreby.jpg

spotreby2.jpg

Odkaz ke komentáři

Je hodne duvodu proc sledovat spotrebu u auta. Uz jsem si evidoval spotrebu u meho prvniho auta (ford fiesta) a proste jsem nauceny po kazdem tankovani si poznamenat kilometry, litry atd. Tento server neni o tom aby ukazoval uzivatele s nejmensi spotrebou. Nikoho nenutim aby si na www.spotreby.cz evidoval sve udaje, jen konstatuji ze tento server existuje a ze by mohl nekomu usetrit praci s evidenci spotreby. Takto vypada moje auto (evidovat se da skoro vsechno):

 

spotreby4.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Jestli tě dobře chápu chceš mít v podpisu to co např. já :D Nahoře v liště vpravo Moje nastavení - vlevo Osobní profil - Úprava podpisu a tam zadáš odkaz ze spotreby.cz který tam najdeš když na ten obrázek klikneš. Jsou tam dva - bílý a černý ;)

 

Edit: když sem to začal psát tak si to tam ještě neměl a po odeslání bác, máš to tam. To seš tak rychlej :D

 

Edit2: A před tímhle editem si měl spotřebu 6,82 a po jeho odeslání 5,95 ty seš démon :) :)

Odkaz ke komentáři

I prd velebnosti žádnej démon. Zkoušel jsem to nějak to tam dostat a kupodivu se to povedlo. A s tou spotřebou jsem jen našel paragony od tankování a napsané kilometry (před tím jsem kilometry bral co tam asi mohlo být). Musel jsem nějak taky dopočítat zbytek v nádrži podle zbývajících kilometrů a průměrné spotřeby. Ale stejně díky za ochotu poradit. :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...