Přejít na obsah

Silentbloky ramen


Jeřáb

Doporučené příspěvky

No ono to malo gdy vidrzi dele nez dva mesice. Dalsi 4 mesice jezdim na robytih a pak zase koupim nove, zase jezdim dva mesice a dalsi ctiri jezdim na prdlih a tak dokola. Zhruba kazdych 10.000km menim selenbloky takze to uz pocitam jako beznou udrzbu: olej, filty a selenbloky :huh:

 

A to jsem zkousel vsehno, dva krat od skoda servisu (neuznaly reklamaci protoze jsem nebyl ohoten jim zaplatit cca 30 euro za montaz - coz my pripada hnusne moc), ctiri krat nejake neorigo (z toho jedne plne a jedne z ceska od vyrobce Febi - original koupene v skodovce) a ze vseh nich my nejvice trvaly ty plne made in albania (nebo gdo vy gde) cca 7tkm, ty ceske cca 2tkm; origo skoda cca 150km :( (a je to pry neodbornou montazi)!

 

Takze jeste mam moznost zkusit to ve dvou autoriaku skoda gde bych jim musel zaplatit za montaz aby moch viuzit zaruku (ktera je 6 mesicu a ne 2 roky jako na ostatni veci - prave kvuly stavu cest tady u nas).

 

Pecka co vy na to?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Je sice fajt, že naše cesty připomínají tankodrom, ale nebude potřeba podle toho taky jezdit? Tím myslím snažit se vyhnout každé díře - pokud to jen trochu jde. Sice kličkuješ někdy jako zajíc, ale auto nedostane tak moc za uši. Já mám najeto na O1 cca 105tis. Km a kromě silentbloků na stabíku mám vše původní a bez problémů. Nikde nic nevrže, netluče.

Odkaz ke komentáři

A za jakou cenu jsou ty z TT v Cesku? Ze by my to strejda prinesl az ted prijede na more.

 

Jinak pokud se negdo vyhiba diram a podobne tak jsem to, uz jsi pripominam jako opily jak klickuju furt. Ale proste to nejde, bud mam smulu s objednanim kvalitnich (cti: nekvalitnich) dilu nebo to fakt bude castama. Ale to neni jenom muj pripad, zadne auto z VW koncernu ti generace octavky (golf, bora, leon, toledo, A3,...) ktere tady jezdi nema ty seleny v poradku. A dokonce se mne vsihny ptaji (a to i mechanici) jak to ze ta moje octa je v tak dobrem stavu co se podvozku tice :palec:

Odkaz ke komentáři
Guest freepepan
Musim ric strejdovi aby my prinesl ty silentblocky od TT...ale nevim gde by to mohl koupit? Negde na internetu neBo gde se muze podivat na to....

podívej se sem.http://speedpro.cz/skoda-octavia-tvrde-silentbloky-predniho-ramenezadni-ulozen-p-2270.html

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...
a cisla nevis? etku mam a kouknu do ni, ale radsi pro kontrolu. na zadni napravu to jsou 8N0 407 151 D?

Tohle číslo není na zadní nápravu ,ale přední a je to ten velký puk v zadu a potom je ještě ten ve předu a ten má číso : 8N 407 152 D

Odkaz ke komentáři

tak ted jsem z toho jelen...

 

v Etce pro Audi TT jsem nasel tato cisla:

 

Zadní náprava:

- lůžko guma-kov 1J0 501 541 C 2x - ale to je stejny jako u OI coz je nejaky divny....

 

Přední náprava:

- lůžko guma-kov vzadu 8N0 407 181 B 2x

- lůžko guma-kov vpředu 8N0 407 182 2x

Upraveno uživatelem kubiik
Odkaz ke komentáři

Přední silentbloky z TT v rameni lze dát pouze na ramena z TT, která lze dát pouze na těhlice z TT :P Mají totiž (ty silentbloky) takovou vlastnost, že jsou výrazně širší! :lol: u silnějších verzí. U slabších verzí jsou tyto naprosto identické s O1/G4. Jinak zadní puky jsou vcelku dobré, tolik se netrhají.

 

Zadní nápravu nevím, neřešil jsem - mám 4x4 a tam se toho mnoho vymyslet nedá, resp. všechno už tam z TT je :).

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
tak ted jsem z toho jelen...

 

v Etce pro Audi TT jsem nasel tato cisla:

 

Zadní náprava:

- lůžko guma-kov 1J0 501 541 C 2x - ale to je stejny jako u OI coz je nejaky divny....

 

Přední náprava:

- lůžko guma-kov vzadu 8N0 407 181 B 2x

- lůžko guma-kov vpředu 8N0 407 182 2x

 

 

no vypada to tak ze idem si to vymenit tak si tam dam z TT/S3/cupra takze 8N0407181B a 1J0501541C to mam ale 8N0407182 som nenasel ani na nete???!!!!!!!!aha oprava je to 357407182!!!!!!

Odkaz ke komentáři

alebo staci ked mi niekto napise co si mam vypytat ked pojdem do VW AUDI cislo kod na TT/S3 dakujem

 

zeby toto Zadní náprava:

- lůžko guma-kov 1J0 501 541 C 2x

 

Přední náprava:

- lůžko guma-kov vzadu 8N0 407 181 B 2x

- lůžko guma-kov vpředu 357 407 182 2x

ale je to uvedene aj ako na octavia sice neviem seriove aky maju kod???

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...