Přejít na obsah

Moje modré eReSo


Doporučené příspěvky

Zdravim ve spolek, tady bych vam chtel predstavit svoji eReSu :).

Predevcirem jsem si ji poridil, je to moje druhe auto po Rapidu(r.v. 1989), takze vernost znacce zustala.

Je to rok 2008, benzin, 115tkm najeto, ve velice dobrem stavu.

Dlouho jsem vybiral, az nakonec splnila vsechny moje kriteria tahle kraska. Jsem z ni uplne uneseny, je to proste parada. Tady nejake fotky z prvni vyjizdky:

 

ujd5.jpg

 

580r.jpg

 

Plany do budoucna: hlavne to nikdy a nikde nerozstrelit, uzivat si jizdu jak jen to jde a mozna jine kola nebo nejake drobnosti, ale to az po zime..

post-32101-0-09839900-1381345043_thumb.jpg

post-32101-0-67813500-1381345050_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Díky.

Tak po zime se zacina konecne neco dit, mame najeto 10tis a musim zaklepat bez jedine chybicky, v servisu na garancce menili akorat svicky. A na novou sezonu byla jako prvni na rade poradna ocista jak zvenku tak zevnitr, osetreni kuze a podobne. Delal jsem to asi dva tydny zpatky, ale nemam z toho bouzel fotky.

Pak jsem objednal nove loga dopredu, dozadu a na kola a taky prilepil spz bez tech hnusnych ramecku. Je to bez toho fakt super :)

post-32101-0-25613000-1394208013_thumb.jpgpost-32101-0-06411200-1394208053_thumb.jpgpost-32101-0-21189600-1394207223_thumb.jpg

A kola nechavam zatim porad tyhle 17". Chtel jsem ty 18" Neptuny, ale nevim no, nechci at je to moc tvrde. Prece jen ty nase cesty nejsou nic moc a najezdim toho celkem dost.

Co vy, jake mate zkusenosti s jizdou na 18" kolech?

Jinak na tento rok je par napadu co bych chtel zrealizovat: udelat denni sviceni na mlhovkach, poradne vycistit lak (clay), v interieru mozna radicku z OIII, mozna volant a moc bych chtel ten novy klicek. A treba me jeste neco napadne.

 

Odkaz ke komentáři

a palivák a vzducháč si neměnil, doporučuji a je dobře že vyměnili svíčky. 17" či 18" se sportovním podvozkem(ten rozdíl 17 vs 18 tam fakt moc velký není) po hezké cestě pěkný, ale po městě kde jsou všude díry, tak prostě mě z toho bolí člověk :( zlaté 16" na normálním podvozku.

jinak pěkná rska.

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Jete zminim, co se tyce pouzity kol v umernosti s "opotrebovanim" - tedy jestli auto (komponenty s tim primo spojene) na 15" trpi min nez vuz s 18" disky. Mam sport. podvozek, tedy totozny s RS vyjma brzd, jezdilo 120tkm na 17" v lete i zime, pote 17" zima/18" leto. Revize podvozku je nutna az ted co mam 214tkm (vrzu zepredu a to prakticky ze dne na den). Jinak vse puvodni, bez sebemensiho problemu. Je to solidne postaveny auto. Faktem je, ze si davam pozor, auto je soukrome. Nicmene 70% mesto (Praha). Myslim, ze to vydrzelo vic nez jsem myslel.

Odkaz ke komentáři

Tady nejaka lepsi fotka kol:

post-32101-0-55202200-1395168384_thumb.jpg

Jsou celkem v dobrem stavu, dneska jsem je myl a zitra ma prijit ironx a clay, tak doufam ze je vycistim uplne :)

Jinak jsem zkousel ty krytky, tady v origo sede:

post-32101-0-50035600-1395168566_thumb.jpg

No a striknu je teda do bile, myslim ze tak to bude asi nejlepsi:

post-32101-0-06364000-1395168645_thumb.jpg

Jeste by mozna nebylo spatne tam dat tyhle srouby, ktere jsou chromovane a zaroven maji zajimavy a pekny tvar: http://www.tuningshop.cz/autodoplnky-pro-exterier/kolovy-sroub-desetihran-m14x1-5x28mm-kuzel-60/

Akorat je problem, ze na tyhle kola maji byt srouby s dosedaci plochou koule a tyhle srouby maji kuzel.

Nevim nemam s tim zkusenosti, ale myslim ze by to asi nedelalo dobrotu. Nebo myslite ze by to slo?

Odkaz ke komentáři

Dneska bylo hnusne a strikat krytky neslo, tak jsem delal v interieru :)

post-32101-0-88456100-1395249850_thumb.jpg

Drzi se mi daleko lip jak stara, je mensi a jde lip do ruky mi prijde.

Srovnani se starou:

post-32101-0-39690200-1395249948_thumb.jpg post-32101-0-35999100-1395249976_thumb.jpg

A zitra je vplanu strikani krytek a clay kol, budu to delat poprve, tak jsem zvedavy jestli to bude opravdu tak ucinne jako v navodu tady na foru..

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...